Кой хорото ще поведе и в Отчетни ще ни заведе...!?16.04 - 23.04

  • 16 394
  • 540
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 883
Здравейте, момичета! Нещо ме хваща липсата и не мога да се разпиша. Но днес специално си отделих от времето за готвене за да ви изчета и да се разпиша и аз. Пък мъжете ще папкат сандвичи - кво да се прави...
Голди, Здравей, слънце! Липсваше ми! Горещо те прегръщам и силно вярвам в теб!
Джи, честито!!!!!!!!! Много здраве и късмет! Успешен финал и много щастие!
Никита, а на теб НАЙ-ПРЕКРАСНАТА сватба! От любов и щастие дъх да не си поемате и така цял живот!!!
mu6morok, прегръщам те! Изчакай да се успокои и атака!
rushsf, ти с каква боя ще се боядисваш? Май трябва да е билкова!?!
Slavunder, ти се постарай да направиш секса по-разнообразен и атрактивен и тогава на твоичкия няма да му се налага, а ще те чака с кеф там, някъде, където е "купона"
Нали го знаете оня виц за разгонената свиня?...
Пропускам много от вас, но да ме извинят!  newsm03 Все пак тази седмица ще съм по-редовна! Обещавам! То само с работа не става, и развлечения трябват!
Успешен ден и плодотворна седмичка! Нека всичко ви е най-най на късмет! newsm10

# 31
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Мушморок,недей така! Прости му на човека,такъв ти е добричък.Пък ако и днес е така като вчера поне вземи Тера да спи с теб,няма да си самичка,я Mr. GreenДано не ми се обидиш, опитвам се  да те разсея,ще видиш какво бурно сдобряване ще има довечера luvbed, или утре най-късно по обективни причини Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 792
аа аз и снощи си взех Тера при мен .няма да му я оставям я Crossing Armsда спи на дивана сам да се схване целия и всичко да го боли-ЗАСЛУЖАВА СИ ГО. Twisted Evil
НЕ СЕ СЪРДЯ И ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА РАЗСЕЙВАНЕТО.
Вие как сте.чакате ли големия ден.сега тръпката е голяма нали.ехххххх хубаво време е това наслаждавай му се Blush

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Дидка, ти от тая работа, съвсем ни заряза Crossing Arms Радвам се, че си тук и ще пишеш по-често. Казвай докъде я докарахте с работата по момата Laughing
Мушморок, ама верно имаш люта македонска жилка Mr. Green Бива ли толкоз време да не ти мине Rolling Eyes
Аз пък да си похваля мъжа /който щеше да води онзи списък с мързеливците, моя мъж да го отпише моментално Laughing/ За пръв път от една година насам приема толкова присърце нещата. Никакви забележки нямам Naughty Мислех, че пак ще мърмори, че сме го обърнали на работа и покриване на нормативи, но явно сериозно се е заел да имаме успех този месец Blush

# 34
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Ох и ние покрай сватбата сме станали много изнервени и двамата,ама скоро ще отмине всичко.Нали и големи проблеми с баща ми имам и само чакам да ме закачи почвам да викам и да се карам.Добре че е по-търпелив от мен Heart EyesЧестно казано ми е много притеснено,все едно на изпит ще се явявам,а няма да се женя Simple Smile

# 35
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Момичетааа, на мен се падна честта да поведа хоротоооо newsm44 newsm68 Видях преди малко тъй дълго очакваните две чертички и то даже не с първата урина. В момента сърцето ми ще изхвръкне от гърдите от кеф и не знам как ще изтрая докато се прибере половинката от работа. Вие сте първите на които се хваля. Не губете кураж, момичета защото аз след 1год. и 1 мес. опити едва сега успях. Моля се за всички вас да изживеете съвсем скоро това, което в момента изживявам PraynigАйде поздравявам ви с моя танц на радостта Laughing

http://www.koreus.com/media/agadou.html

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 13:04 от valkata78

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
valkata78 , честито  bouquet Много се радвам Grinning Лека и безпроблемна бременност Hug

# 37
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Валката,честито!  bouquetБях убедена,че си бременна още преди два дни като ти гледах графиката.Желая ти спокойна и безпроблемна бременност! Значи и след по-дълъг период бебетата пак се явяват в крайна сметка Grinning

# 38
  • Мнения: 851
Valkata78newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
ЧЕСТИТО МИЛИЧКА! ТИ ОПРЕДЕЛЕНО ВЪРНА ВЯРАТА МИ  Hug
ИСКРЕНО ТИ ЖЕЛАЯ ЕДНА ПРЕКРАСНА БРЕМЕННОСТ, МНОГО ХУБАВИ ЕМОЦИИ, ДА ТИ ЛЕКА И МНОГО СПОКОЙНА
  Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 14
Здравейте момичета и честита нова темичка.  bouquet Heart EyesДнес рано -рано с моята приятелка отворихме една тема, сигурно сега ще умрете да се смеете Joy Joy Joy, но си говорехме за овулация, менструация и яйцеклетки и оплождане/вече май само за това говоря, другите теми са ми скучни/. Embarassed Та възникна спор , който се надявам вие да разрешите.Търсих инфо в закованите теми, но не открих нещо, което да ми отговори на въпросите. Много ви се моля не ни се смейте и не ни се карайте заради непросветеността ни!!!   PraynigНа въпроса - възможно ли е при  делене на яйцеклетката тя да бъде оплодена от два сперматозоида? Thinking

# 40
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
valkata
ЧЕСТИТОООООООООООООООООООООООООООО Hug Hug Hug Hug Hug
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСИЧКО НАЙ НАЙ НАЙ И НАЙ
ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И МНОГО РАДОСТНИ МОМЕНТИ,
ХВЪРЛИ МАЛКО ВИРУСИ И З ТЕМАТА ЧЕ ИМА ОЩЕ МНОГО ЧАКАЩИ ДА СЕ ХВАНАТ НА ХОРОТО

# 41
  • Мнения: 14
Докато пиша и някой се похвалил CrazyЧестито и от мен.Лека бременост и най- красивото бебе след 9 месеца  baby_neutral  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 446
Нещо да кажете за моя списък?!

Веднага отчетох 3 броя за една седмица /мързи ме да изчислявам процент успеваемост/

Честито на Поктор, G-baby, valkata78!

Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и да видим коя ще се класира за бебе 2008   bouquet

# 43
  • Мнения: 660
Валката, Честито, мила!  Hug Радвам се много! Лека и безпроблемна бременност ти желая!   bouquet

Айде бързо всички на хоротоооооо!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 792
Slavunder днес как е звездите какво ти говорят.
Валката честитооо.  bouquetлеко бременеене ти желая и здраво бебче Hug  bouquet
айдееее хващайте се на хорото Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт