"Почивате" ли си от децата?

  • 4 063
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не ми се е случвало все още,но и няма такива изгледи засега.

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Оставяла съм сина ми до сега 2 пъти при майка ми с преспиване. Предпочитам да си е при мен - по-спокойно ми е. На почивка ми е по-добре да сме заедно. Иначе през деня за няколко часа или вечер, ако излизаме - да  Peace

# 17
  • Мнения: 46 518
СмиНсЧо, когато бебе влизахме с кенуру, когато беше около 13 кг. обаче, получи кръвонасядания по крачетата от кенгуруто, защото заспа и се отпусна, от тогава вече не смея да я слагам, а и сега вече е 17 кила и висока почти 1 метър  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 631
Никол, признавам че не видях колко сте големи  Embarassed Mr. Green
Ние ползваме слинг и съм доволна - засега е обаче само 12 кг Peace

# 19
  • Мнения: 1 207
Тъй като съм по цял ден с него понякога имам нужда малко да се разсея,защото ставам нервна което не е добре за бебо и когато почуствам такава нужда го оставям на бабите му,но като минат 2-3 часа нямам търпение вече да го видя

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Остявам си децата, да:
- за да си почина;
- за да сменят те климата;
- за да общуват и нашите с тях;
- за да ходя на море...
- защото така се налага
- и т.н.

# 21
  • Мнения: 2 567
За вече близо 10 години, само една нощ е била без нас. Беше на три месеца, когато съпругът ми решил да ми прави изненада за рож. ден. Романтична вечер в хотел. Беше се уговорил с майка ми и аз разбрах чак като стигнахме в хотела. Иначе не знам дали бих се решила да я оставя толкова малка.
Иначе никога не сме я оставя ли на някого дори и за час. Не е било толкова поради липса на желание , колкото поради липсата на избор.
Бабите - едната не може, другата не иска, преместване в друг град... и така.

# 22
  • Мнения: 3 042
Не, и не бих.

Щерката я оставих на грижите на баба и за пръв път миналото лято /8г/.Но си е тук в града.
Дребният още не съм го оставяла на никой за през ноща.

# 23
  • Мнения: 219
почивам си всяка седмица петък,събота и неделя като го взима майка ми-при която той и без това седи и ходи с най-голямо удоволствие.Смятам,че всеки човек се нуждае от лично време за себе си и една връзка също...

# 24
  • Мнения: 1 896
Не съм го оставяла на друг човек за повече от два часа. Ще го направя накой ден, но не още. А за преспиването на друго място още много време трябва да мине.
Почивам си, работя и върша къщна работа докато спи. Устройва ме прекрасно за момента. Само не знам като станат двама какво ще правя. Сигурно ще го давам на детска градина до обяд след време.

# 25
  • Мнения: 2 657
Не и не бих Peace

Ако ходя някаде отивам с него,оставян е най-много за няколко 4аса да го гледа брат ми или една приятелка PeaceЗа преспиване без нас и дума не може да става ooooh!

# 26
  • Мнения: 625
Аз го оставям детето и за 1 нощувка при майка ми с най-голямо удоволствие.Тя живее на село,имат животни,голям двор и градина и той с удоволствие ходи там.Дори не се разплаква като го оставяме дори с усмивка ми казва чао.А аз като знам ,че той се чувства прекрасно там съм спокойна и мога и аз да разпусна малко без да мисля постоянно за детето.Но като цяло не го правя за да си почина от него,а по-скоро той да си почине от мен.А понякога и на свекърва ми съм го оставяла,но при нея той не е спокоен и предпочитам да няма такива случаи,но когато няма как...

# 27
  • Мнения: 2 631
Не! Naughty
Синът ми е нощувал без нас, но у дома, само веднъж, т.е. една нощ. Това е най-съществената ни раздяла. С дъщеря ми и толкова не съм се разделяла.

# 28
  • Мнения: 4 784
Оставяла съм го за няколко часа, но за цяла вечер - Не. Иначе не е лошо като идея  newsm78

# 29
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Още не съм. Но мился в най-скоро време да го оставя да спи при баба си една вечер. Peace

Общи условия

Активация на акаунт