"Почивате" ли си от децата?

  • 4 079
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 952
Аз лично не бих заминала без детето си на почивка, засега и за през нощта не съм го оставяла, но като спра да го кърмя може би бих, ама само в изключителен случаи и много рядко.

Ако знаеше само колко ти е рано да мислиш по тези въпроси и да съдиш другите ....

# 121
  • Мнения: 489
 Засега не сме се делили за повече от няколко часа, но смятам, че вече е време и наистина имам нужда да си дам почивка. Проблема е, че е свикнал най- много с мен и не зная дали няма много да му липсвам...

# 122
  • Мнения: 561
Има си хас!! При първа възможност го давам на майка ми, но тя много, много не го иска  Simple Smile.

# 123
  • Мнения: 801
за 1 година съм оставяла Радост само веднъж на родителите си, които живеят на ок. 350 км. от нас - за 10 дни и уж да си почина, но една седмица бях с температура, сополи и т.н., а останалите 3 дни изкарахме с мъжо на планина. Добре ми дойде след  като си гледаме сами детенце - далеч от родители и свекита.

# 124
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Бих го оставила само за една нощ. Искам да отида някъде - на театър, ма купон, на кино, на дискотека или на кръчма, все тая. Искам малко да си почина............. Sad

# 125
  • Мнения: 494
Почивката,отвреме-навреме,дори за няколко дни е много полезна.И родителите,и децата имат нужда от такава "почивка".Стига временните "гледачи"(баби,дядовци или лели)да не развалят дисциплината и основните правила.Това не значи,че трябва при първа възможност да ги "зарязваме"-все пак те са си наша грижа и с нас им е най-добре.Пък и на мен и на съпругът ми,започват много бързо да ни липсват Simple Smile

# 126
  • София
  • Мнения: 3 689
Миналата година беше за една седмица при баба си,но само толкова.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт