"Почивате" ли си от децата?

  • 4 087
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 362
Да,сега от както съм на работа направо си почивам Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 891
Ходихме на море без него първата година, както и в чужбина. Искам да ти кажа, че си починахме наистина  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 539
Да, и на почивка досега сме ходили без детето, и през уикендите понякога го оставяме на нашите. В противен случай сигурно щях да пиша от психиатрията Laughing

# 33
  • Мнения: 4 629
Откакто се е родил синът ми сме ходили сме 1 път на"почивка" без него. Не го оставяме са уикендите, ваканциите и др

# 34
  • Мнения: 4 451
И аз съм по цял ден сама с бебката (голямата ми дъщеричка ходи на детска градинка) и често се изморявам. Но избора да си я гледам сама си е изцяло мой. Тъй като майка ми живее далече, понякога, когато се налага да отида някъде я оставям на свекърва ми. Но за не повече от 2-3 ч. Голямата ми дъщеря е спала у баба си за 5г. точно 2 пъти - на една Нова година и една хощ, когато с мъжа ми отидохме за ден на Цигов чарк. Беше ми много криво, защото не мога нито миг без децата си. А почивните дни за мен са празник, защото и двете ми принцески са си у дома. Обожавам да ги водя по разходки, в парка, на люлките, магазина и т.н.

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
СмиНсЧо, когато бебе влизахме с кенуру, когато беше около 13 кг. обаче, получи кръвонасядания по крачетата от кенгуруто, защото заспа и се отпусна, от тогава вече не смея да я слагам, а и сега вече е 17 кила и висока почти 1 метър  Simple Smile

Мая в раница на гръб влиза в Метро Simple Smile Но мисля да я заменя за слинг (който при този ръст и кг само замазва очите на метро-служителите, всъщност си я нося на хълбок с придържане с ръка), защото взе да тежи много - баща й е нежен, 186/86 кг и не може да прави такива неща Mr. Green Viva la madre!

По темата: не, не я оставям за повече от няколко часа (да я гледат, не да си почина аз - ако не ме гризеше съвестта, нямаше да я оставям и толкова). Въпреки изключително влудяващия рефрен на свекърва ми 'ела, да си почине майка ти' откак се е родила - детето не ме умаря, не и да ми създаде нужда да я връча на баби. Веднъж е спала без мен тази зима (без проблем). Не изпитвам нужда да я оставя, да не говорим за няколко дена или почивка някъде без нея.

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 07:13 от Мис Бу

# 36
  • Мнения: 568
И ние имаме приятели, които оставят бебето на баби от 1 месечно за по 1 седмица, за да си починат. Ние пък сме от тези родители, които се тревожат, когато бебо е при други.А и много ни липсва ако сме разделени повече от ден. Явно различни стилове.

# 37
  • Мнения: 2 818
Няколко пъти за заминавала, за да презаредя на Рила. Оставях Алина на баща й, не на баби.

# 38
  • Мнения: 376
Да оставям го , като спра да кърмя и бебето. И за тях е разнообразие.

# 39
  • Мнения: 54
Големия се престраших да го оставя за 1 нощ след като направи годинка. Но като стана на 1 1/2г. си намерих работа и се наложи майка ми да го гледа докато тръгне на ясла. И така той замина на село с баба за 3 месеца. Всеки петък заминавах при него. От тогава всяка ваканция той е с баба и дядо и е щастлив като нас ни няма  Joy Не съм сигурна кой от кого си почива  Laughing С бебка вече мисля по друг начин и още на 10-я ден я оставих на баба, а ние хукнахме по магазините за памперси и храни Simple Smile Смятам, че децата от рано трябва да се научат да се отделят от родителите си. По-лесно е и за двете страни по-късно /ясла, детска градина, лагер/

# 40
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Неее,никога не съм ги оставяла на бабите,а сега си родих и трето,че другите вече са големи и ни доскучава с татито да си ходиме самички насам-натам Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 440
Поне за сега мисля, че не бих я оставила Peace

# 42
  • Мнения: 2 220
Не съм до сега, нмо принципно бих го оставила. Някога, в необозримото бъдеще  Mr. Green

# 43
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
почивам си всяка седмица петък,събота и неделя като го взима майка ми-при която той и без това седи и ходи с най-голямо удоволствие.Смятам,че всеки човек се нуждае от лично време за себе си и една връзка също...

подкрепям напълно  newsm10  smile3521
и аз оставям малкта всеки уикенд при майка ми

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Все още не съм си позволявала да я оставя на друг човек за повече от 1 час и то за 3 месеца се е случвало точно 4 пъти. Някак ми е некомфортно като не знам как се чувства малката. Все още плаче много и не мога да се доверя на никой друг освен на съпруга ми. Имам чувството, че изпитвам някаква ревност и си давам сметка,че не е много 'здравословно' чувство, но се надявам да го преживея и да започна да я оставям по-често.

Общи условия

Активация на акаунт