Дразните ли се?

  • 3 009
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 983
Ужасно много се дразня и то само от роднините  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 985
По-принцип да я гушкат не се дразня.Повече се дразня от свекървата като се опитва да я преоблича,или да сменя памперс,да й маже лицето с крем(ей тогава напрао откачам newsm61).Не обичам също да ми казват как да я гледам,как да я държа и тем подобни.Все пак ми е първо дете и искам да си я гледам абсолютно сама(таткото да помага ако иска,от него не се дразня).Имам опит с други деца и знам как се гледа,затова много ме дразни някой да си налага мнението и естествено този някой е винаги свекървата.С майка ми се виждаме рядко,пък и тя не е такъв човек да се налага.Ако се налагаше и нея щях да я отрежа. Twisted Evil

# 17
  • София
  • Мнения: 44 133
не

# 18
  • Мнения: 2 956
По-скоро ми е неприятно!
Макар, че трудно си спомням случай, някой чужд, да е гушкал децата ми - от една страна, те не искат и плачат, от друга - държа на дистанцията и мисля, че се усеща, дори и без да кажа нещо.
За целуване въобще и дума не може, да става! Naughty
На същото мнение съм  Peace

# 19
  • Мнения: 1 212
Не се дразня от гушкане и прегръщане. По-неприятно ми е някой да ми натрапва "акъ'л" какво да правя или какво не бива по отношение на детето Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 225
Не само се ядосвам, но направо побеснявам #Cussing out. Там е работата, че моята свекърва целува бебето в устата, с това разбирайте че си вкарва устните и езика в устата на малката newsm61 smile3511

# 21
  • Мнения: 2 631
Е, това е прекалено!  Rolling Eyes Не преувеличаваш ли!?  Shocked Или свекито ти е извратено!? Thinking

# 22
  • Мнения: 3 425
(изтрито)
По темата: И аз се дразня и не давах  да го целуват Peace ,но аз съм си церберка по природа  Joy
(изтрито)

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 18:26 от Kaлa(Bella13)

# 23
  • Мнения: 985
 Май повечето свекърви са от едно село. Mr. GreenВсе пак днес не отглеждаме децата си на полето.

# 24
  • Мнения: 1 691
Мен не ме дразни да го гушкат, но явно само свестни хора има около нас. Роднините (и моите, и на мъжа ми) само дето през дезинфектант не минават преди да го докоснат. Целувки - не!

# 25
  • Мнения: 888
С първото детенце много се дразнех като ми го вземеха да му се радват!/Мисля че съм ревнувала- да си призная миналите грехоев Blush/ И това винаги ставаше когато е спокойно и доволно, а за мен оставаха основно грижите...в малкото време като бебе когато беше весело и някой друг обираше усмивките..., а сега вече имам 2 принсеци да им се радвам и двете прекрасни деца и нямам нищо против да ги давам да ги гушкат, а целувки редко за бебето /все още е мъничко/- понякога като сменям памперс го целува свекърва ми или майка ми /ако са на гости/ по коремчето- но не се дразня...те са ме виждали да ги правя пък и на Лора и прави кеф и се смее много сладко на глас...

# 26
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Мен не ме дразни да го гушкат, но явно само свестни хора има около нас. Роднините (и моите, и на мъжа ми) само дето през дезинфектант не минават преди да го докоснат. Целувки - не!
Дано и моите са така,но ми се струва че ще се изпокараме.Те всичките ни роднини са не просто любвеобилни,а и чувствителни и ако им направиш забележка се сърдят и помнят цял живот. Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 9 990
Да ви имам проблемите-че хора се радват и обичат децата ви Crazy

# 28
  • Мнения: 985
 На някой май му липсват такива хора.

# 29
  • Мнения: 2 677
Не. Не се дразня, когато го гушкат роднините и приятелите ми. Той е страшно контактно бебе, смее се на всеки и му е страшно забавно. Не виждам от какво трябва да се дразня или да ми е неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт