А къде бихте

  • 1 603
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Или в голяяям апартамент, с големи тераси, ако може в Съдийския квартал Grinning.
Уха! Shocked ти нищо не искаш от живота!

# 31
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Искам да продължа да живея там, където съм сега. Но в къща с двор - райграс, люлка за двама и здравец покрай белия дувар. /Вердад ме е поканила, но това е друго Heart Eyes/

# 32
  • Мнения: 4 965
Хммм, а после се сърдите, когато някой не чете всички теми, ааа  Twisted Evil.

Аз съм си построила комунизЪма. През седмицата - апартамент/и. Събота и неделя - скромна 3-етажна виличка и една малко по-скромна в полуготов вид  Crazy.

Оаче от апартамент по-хубаво няма (стига да няма наоколо много и шумни комшии). Вервайте ми.


Иначе, искам мансарда в Рио - точно срещу плажа, а на първия етаж собствен бар, където по обяд (след ставане) да ми сервират ягодово дайкири. Sunglasses

# 33
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Баси и мечтата Crazy И аз искам дайкири в Рио, ама голяма лудница там, бееее

# 34
  • Мнения: 2 152
Къщаааа, обаче в краен квартал или предградие. В самия център и да ми подаряват не живея

Къщичка с дворче - цветя и тревичка, хамак и чаша портокалов сок. Да е на високо , с гледка към целия град - еееееех Heart Eyes


Иначе  за мечтите Mr. Green - къща около Рим. Ей, това ми е най-голямата мечта. Само с нея ще си остана знам, но какво лошо да си фантазирам поне

# 35
  • Мнения: 54
ох топло да е , тихо и море да има да ми шуми пък и грънци на туристите ще продавам ако трябва от бонгалцата на мъничкото ми островче със голяма плажна ивица и много палми и маймунки Monkey Monkey Monkey (не само като моите двете), пък като ни доскучей хоп на самолетчето и където ме душичката поиска newsm52

# 36
  • в Низината
  • Мнения: 705
В центъра на Лос Анжелис или в Маями, в някой от онези просторни апартаменти с големи френски прозорци и вечер да си пия коктейла на огромната тераса и градът да е в краката ми.

# 37
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Навсякъде по света, за по една година се установявам и аха да ми омръзне, се местя.
А когато одъртея, отивам в златната Добруджа, до морето.

# 38
  • Мнения: 920
Навсякъде по света, за по една година се установявам и аха да ми омръзне, се местя.
А когато одъртея, отивам в златната Добруджа, до морето.

То вие, бабиеросите, нали оттам тръгнахте, почти обиколихте  света, редно е там да се кротнете.

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да де, ще се кротнем...То луд умора няма Laughing

# 40
  • Мнения: 410
Искам да живея там където ще се чуствам обичана,ще ме ценят като човек,ще имам собственото си спокойствие,ще дишам и ще се радвам че живея,а не като сега подтисната и навряна.....незнам и аз къде smile3515

# 41
  • Мнения: 8 999
В къща в долната част на Лозенец. За сега имам само апартамент, но някой ден със сигурност ще се осъществи мечтата ми.

# 42
  • France
  • Мнения: 726
Преди 2г чух, че се продава цяло село в Трънско. Казах на един приятел да го купи и да ремонтира къщите и след това да ги продаде. Не се нави. Миналата година чух, че вече и строителна площадка. Жалко за идилията!

Общи условия

Активация на акаунт