Пролетно слънце вънка припече, АВГУСТ ще гушкаме малко човече!

  • 8 813
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
.....Ама тя Гита къде изчезна?

Ей, ме на на работа. В къщи още сме на полеви условия, т.е. няма нет, тъй като компа е в другата стая. Но до един-два дена всичко ще си дойде на мястото и ще съм на линия и от в къщи. Сега съм на работа. Браво, Шоши, екстра е темата. Е, и на мъж ми браво!

# 31
  • Мнения: 287
mari_etka ,ние ли останахме най-несексуалните във форума?! hahaha Ами аз се 4увствам толкова скапана от репетициите ,мъжо също (слава Богу ,4е работим заедно! Praynig) и двамата само се цункаме за лека нощ! Laughing Съвсем не е толкова страстно като на снимката  Blush ,ама има време!Може и да се променят нещата до термина. Party
Тъй като днес съм 4ак следобед на работа и ми остана време да параноясам.Кажете ми ,има ли някой ,който да е с талия 93 см? newsm78 Много се шашнах като видях ,4е вашите са към 100см ,а моята- Sad  Преди забременяването бях 67см.И наистина ве4е втори ден ми се струва ,4е корем4ето ми стана като в 4-5 месец. Cry Cry Cry А прегеда ми на ЖК е чак на 4 май!   helpuu
k`Linka, мен чаша кола ме оправя веднага!

# 32
  • Мнения: 222
Темата е станала още по-хубава, страхотно, браво на създателите и!  Laughing

И аз имам такива планове, преди да изляза по майчинство, да си взема платения годишен отпуск! Но всичко може да се промени, така че ще му мисля тогава!

# 33
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Алооооууууу, Кроки, наш ква параноя ша ти дам Crossing Arms! Аз кво да кажа - мойта гони 110 ooooh!...Ама после, като си гушнеш човечето /моят, да ми е жив и здрав - 3 600 се роди/ си е голям кеф! Защото съм виждала и бебе 2 300 - разлика от небето до земята ooooh! - яжте и пийте каквото ви душа иска, после - диета ако искате и цял живот пазете, сега не му е времето.

За платения отпуск - имайте предвид, че може да си го вземете и след 315-дни платено майчинство и така по-дълго да получавате повече парички. Гинеколъгът ще ви даде без проблем 30 дни - и хич не ги мислете какви диагнози ще пишат - нали е само на хартия. Аз моя отпуск затова ще си го пазя - ще ми се събере за две години - ей ти ги още 3-4 мес. платени парички, а не само 180 лв.

# 34
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не знам колко ми е обиколката на корема, но кг са ми вече +18....... Embarassed Cry . Точно като първия път, за мой ужас.

# 35
  • Мнения: 35
Привет на всички,имам един въпрос към вас.Имам час за ФМ в МЦ ФЕМИНА,в цената влиза ли 3Д или се плаща допълнително и ако да ,колко?Според вас кое е по важно ФМ или ЗД?При мен всичко е нормално,само хемоглобина ми е 107,но лекарства не искам да пия ще ям повече бобови,лапад.   Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 546
аз смятам след това да си взема отпуската , за да мога да съм повече време с бебето /защото няма да съм в къщи две години, а само докато получавам 90%от заплатата/  Sad

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте,момичета.От вчера ви чета,но няма какво да ви напиша,то с моя скучен начин на живот.По цял ден се мотам като муха без глава.
Гледам,че обсъждате секса.На мен много ми се прави,но с тези контракции ме е страх и не давам на милото изобщо да ме пипне.
k Linka на мен ми се случи същото нещо в събота.Не само ми се зави свят,но и ми пречарня пред очите и щях да припадна на улицата.Добре,че бях с нашите,изпих едно газирано и след пет минути се оправих,само дето ги притесних.Нормално е от време на време да не сме във форма.

# 38
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Привет на всички,имам един въпрос към вас.Имам час за ФМ в МЦ ФЕМИНА,в цената влиза ли 3Д или се плаща допълнително и ако да ,колко?Според вас кое е по важно ФМ или ЗД?При мен всичко е нормално,само хемоглобина ми е 107,но лекарства не искам да пия ще ям повече бобови,лапад.   Simple Smile

Според мен ФМ е по-важно, все пак здравето на беб е най-най.

# 39
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Ето ме и мен  Hug
Браво на Шоши и Lucius.   bouquet Пак сте сътворили чудни красоти.
За секса - колкото и да е странно между двете ми бременности има огрооомна разлика. Първият път изобщо не се и сещах какво е това секс. А сега нещо много натам ми се въртят мислите.  Mr. Green Но и двамата с мъжа ми сме решили да си спрем мераците, докато не се роди детенце. Мен лично много ме е страх от евентуални контракции, та затова. Ще се потърпи няма начин.
За излизането в майчинство - аз, за съжаление, ще си изляза в майчинство точно 45 дни преди да родя. Макар че и след това май ще трябва да наминавам отвреме-навреме през работата. Просто няма начин да си зарежа съвсем нещата. Но съм решила да взема отпуска - около 2 седмици, някъде в края на май, за да излезем малко с Теди извън София. После съм се зарекла да не се връщам на работа поне до следващия септември. Ще си върша пак нещата, но ще прескачам до работното място в месеца един или два пъти за няколко часа, а няма да ходя всеки ден.
K'Linka, и аз съм колабирала по този начин. При мен е точно от рязко падане на кръвното, което и без това си е ниско. Бързо полягане на най-близкото легло и течности оправят нещата.

# 40
  • Мнения: 287
Алооооууууу, Кроки, наш ква параноя ша ти дам Crossing Arms! Аз кво да кажа - мойта гони 110 ooooh!...Ама после, като си гушнеш човечето /моят, да ми е жив и здрав - 3 600 се роди/ си е голям кеф! Защото съм виждала и бебе 2 300 - разлика от небето до земята ooooh! - яжте и пийте каквото ви душа иска, после - диета ако искате и цял живот пазете, сега не му е времето.
Мариетка  ,не си ме разбрала!Притеснението ми е ,4е слабея!!!!!!!!!!!!!!Корема ми сякаш се е смалил! newsm45 Не пазя никакви диети ,за Бога!

# 41
  • София
  • Мнения: 270
А дали е възможно да е високо?
Защото сутрин си пия кафе, точно за да ми се вдигне малко.
А сега от няколко часа се чувствам като пияна и течностите не ме оправят. И имам чувството, че колкото повече лежа, толкова повече ми се размътва главата.

Кроки, аз с първата бременност отслабнах в началото. И си родих чудесно здраво детенце  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 127
Здравейте мили мами,
Отдавна не съм се включвала, защото миналата седмица си пуснах отпуск нещо ми писна вече да работя по цял ден! Та се отдадох на разходки, кафенета магазини. Егати кефа  newsm44!И накрая не се сдържах в един магазин и купих на бебчо една шапка, боди и лигавниче!Пазаруването определено ме зарежда с положителни емоций.А да ви кажа моето бебенце вече набира сила и снощи на Music Idol само ме подритваше!Явно е музикално Simple SmileА и сутрин напоследък винаги ме буди!За съжаление обаче отвън нищо не се усеща, а мъж ми и той е нетарпелив да го усети!
А за секса и при мен желанието не е както преди Sad може и да се дължи на факта, че вече не се намирам никак привлекателна, като кит съм!Ама живи и здрави вижда му се края  Grinning

# 43
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
K'Linka, най-добре е да намериш начин да си измериш кръвното. Може да е както от високо, така и от ниско кръвно, а така също и от събиране на двете граници. Тогава е адски неприятно. Ако е високо не е хубаво да се наливаш с течности, тъй като те го вдигат. Чувала съм, че чай от чубрица нормализира стойностите на кръвното налягане, независимо какви са те. Пробвай. Прави се като обикновения час - кипваш вода и сипваш една лъжица чубриза в нея, после чакаш известно време да се запари. Малко е гадно на вкус, но може на първо време да ти помогне.

# 44
  • Мнения: 138
ами аз да питам един може би глупав, но ВАЖЕН въпрос Flutter, въпросните 45 дни преди термина - това 45 работни или календарни дни са???? #Crazy newsm78

Общи условия

Активация на акаунт