Операция на перде (катаракта) - гр. Варна

  • 1 806
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте! Майка ми, на 66 г. се оказа, че и в двете очи има перде, на едното око даже са били 2 броя. Едното й око 2% вижда, другото 10%.  Може ли да ни препоръчате, минали през това клиника/болница и доктор в гр. Варна? В нета има много информация, но ми се иска от личен опит да чуя. Благодаря предварително на включилите се.

# 1
  • Мнения: 2 819
Света Петка гр. Варна - работи се със записване на час за първичен преглед и оценка преди операция. Правят се доста изследвания и едва след това се решава, точно как ще се извърши операцията.
Никога не се прави едновременно на двете очи - винаги е първо на едното и след няколко месеца на другото.
Самата операция не е кой знае какво, трае около 30 мин горе-долу.
Всичките лекари са отбрани там и няма как да попаднете на лош, така че който ви се падне.
Обясняват всичко подробно, ако сте от друго място и се налага да преспите там 1 нощ, защото на следващия ден след операцията сутринта трябва да сте на преглед - има възможност за настаняване на пациента с придружител и условията са без забележка.

# 2
  • Мнения: 1 937
Малко стара тема, но има важен момент - купувайте от по-скъпите лещи.

Общи условия

Активация на акаунт