Януарски сладури 11

  • 15 625
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 366
Тея поне от 2 месеца е със сух нощен памперс и на 3-4 дена изхвърлям по един че става на буци, но не смея да го сваля да не стане гаф и да спи цяла нощ мокра. Иначе си пие течност - къде прясно мляко, къде сок, а понякога и вода - всичко това на корем. Но памперса сутрин е сух.
Вчера я водихме на цирк и там очаквах да се напишка и и сложих памперс. Изпи една 500 мл. бутилка с вода, но геройски устиска до вкъщи. А там доста се забавлява - само дето не хареса клоуните и използваше времето да похапне пуканки.
Зъбите преди 3-4 дена открих че са 20. Кога е избил последния не знам, но си беше на мястото и то почти с височината на останалите.

# 61
  • Мнения: 30
Ние също пием страшно много вода преди лягане и сутрин сме препълнили гащите.Само този проблем ни остана иначе през деня всичко си казва.Но за сега през жегите не смятам да му спирам водата.Е,явно само на нас още не са ни избили зъбките,но се надявам и това да се случи скоро.Вече имаме малко напредък с поведението и намаляха тръшканията,но естествено се появяват нови изпълнения.Абе, само да са живи и здрави,пък ние някак си ще се справим Party

# 62
  • Мнения: 115
Привет мацки!
МИА де се премести бре?От кога ще се правиш на работна? - айде докладвай Mr. Green
Мами,я да си поговорим точно за туй - за ходенето на малчуганите по разни нужди в градинките.....аз понеже не го възприемам...в смисъл,че ми е доста непривично като ги гледам сега мамите ,че изчишкват или изакват наследниците по градинките.....а иначе надигат врява като някое космато/демек куче или котак/ го направи в пясъчника....абе не се изказвам май направо...абе против съм...и май това ще е голяма пречка да го отуча моя хубостник от пампата..
Та с две думи - не е ли малко нередно да го праим по градинките????????



П.П.-то вярно ,че е осрано навсякъде,ама да имам ли угризения ако го правя след време и аз....../абе ще имам Mr. Greenкво ли питам Mr. Green/

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 366
Когато ходим на далечни разходки е с памперс гащи, а за разходките в квартала си е без памперса. Ако поиска пиш тичаме бързо в къщи. На едната детска площадка има тоалетна /има заведение и външна тоалетна/ - не сме я позвали, но ако се наложи можем и там да отидем. Още не съм я изпишквала навън, че ми е неприятно, но ако се наложи може би ще го направя...

# 64
  • София
  • Мнения: 6 255
Имам угризения, но нямам голям избор  Confused Поне само пишка, а не ака по градинките. Ама това, дето иска на асфалта да пишка, а не в тревата ми е много търсене и неловко. Ева все по-дълго успява да стиска, та се надявам в скоро време да успяваме да тичаме до някоя тоалетна...ако се намери такава.

Преместихме се в Банкя, тук имаме къща с двор, но на нашето семейство му предстои да си стегне последния етаж. "Стегне" е меко казано, защото всичко до този момент са използвали етажа за склад и е пълно с боклуци, а предстоящите ремонти са огромни.

Тръгвам на работа от 21-ви или 22-ри май (не знам точно). Преди седмица също походих 10-на дни да си припомня за какво ставаше дума  Mr. Green Кофти е, че сега съм мноого далече от работното ми място, но на есен ще мисля как да го организирам ози проблем.

# 65
  • Мнения: 30
Е,и ние препикаваме като кучетата,но нямаме никакъв избор.При нас на площадката няма никакви wc.Още повече,че той казва в последният момент и няма време да го карам в къщи.Може би по нататък,когато стиска повече ще се съобразяваме.Все пак са деца и при тях всичко е разрешено Embarassedдори да сме с памперс,той вече не иска да върши работата в него и ми е най-гадно,когато съм в колата и на най-голямото задръстване реши,че му се пишка Mr. GreenТогава сме голямо представление за околните.Спирам колата и вършим работата до нея.Ако някой все пак има някакво предложение по въпроса как да бъдем по-културни,с радост ще го приема,защото и аз се чувствам доста неудобно в тези ситуации ooooh!

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 366
Здравейте,
ние вчера се записахме на детска градина от 1.09.  Не знам как ще го понесе, но съм доволна че ще е в градината с по-големите.

# 67
  • София
  • Мнения: 6 255
Здравейте,
ние вчера се записахме на детска градина от 1.09.  Не знам как ще го понесе, но съм доволна че ще е в градината с по-големите.
Е-е-е честито, при нас още не е излязло класирането.
Ели, в коя детска я записа?

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 366
17-та в Младост - най-близка ми е до в къщи. Поне за сега имам намерение да си я прибирам на обяд и да им я водя към 9 и да не се налага да си губя времето по пътя до там и обратно. Не знам защо толкова рано са ни изкарали класирането - аз като подадох документите не бях и дала ЕГН-то и в интернет прочетох че деца без ЕГН няма да ги класират и тръгнах да и го нося и видях списъците, а след това последва и успокоението на госпожата защо е записана в градина, а не в ясла при наборчетата си...

# 69
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Здравейте
кака Габи скоро ще тръгва на детска градина. Трябва само да и приготвим необходимите докуменит и изследвания и я пускаме.
Иначе сме добре, малката расте - http://dezygg.multiply.com/photos/album/

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 16:04 от ДейзиГ

# 70
  • София
  • Мнения: 3 734
Деси, много е пораснала Теди и доста си приличат с Габи. Така ли е? Моите бяха еднакви, като го видях Виктор останах изумена, копие на брат си.

Кажете как да се справя, Виктор иска да ака само в памперса, прав, как ли му е удобно? Пищи ако го сложа на тоалетна или гърне, ако го издържам, нищо не помага. Иначе ги махнахме тотално, само за голямата работа ги ползва.

# 71
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Има прилика, особено в някои снимки, но има и разлика

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 366
Деси много са ти хубави децата!!!

Аса защо не опиташ с личен пример. Пращай го в тоалетната с другите 2-ма мъже да вижда че и те сядат на гърнето да правят аку, а не го правят прави в гащите. Аз от този личен пример имах проблем - реши да гледа и тати как пишка и искаше права. Сега има забрана да влиза с тати в тоалетната - гледа само мен и котарака  Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 3 734
Ели, не става, той е първи в тоалетната, ако види, че някой влиза там. На теория знае, че и мама, и тати и бати, и баба и цялата рода акат на тоалетна, че всички носят гащи Laughing, но на практика не се  получава Confused
Ще съм твърда, днес иска памперс, но го излъгах, че няма. Рева на тоалетната нищо не свърши, но повече няма да му сложа, ако иска да ака, ако иска да не ака, да видим колко ще издържи Crossing Arms.

# 74
  • София
  • Мнения: 6 255
А директно в гащите не иска ли? Верно ще изпереш няколко чифта гадни гащи...мо после сам ще свикне. Да гадно е да не се стисне, но ти му готви овесени ядки и крий памперсите  Wink

Аз махнах нощният от 2 нощи. Да става каквото ще. Иначе сутрин 1 час рев, че иска "папаис", а вечер 1 час рев да не и слагам памперс, искала гащи  Confused

Общи условия

Активация на акаунт