Януарски сладури 11

  • 15 572
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 766
 
  Кейси, честито бебче   bouquet   bouquet  bouquet  
Дано скоро влезне, да даде повече подробности  Sunglasses
Ние уж тръгнахме на ясла, ама след няколко дни ходене, вече втора седмица сме си

вкъши, като миналата беше на антибиотици и 2-3 дни поддържаше страшно висока

температура - минаваша 40 градуса  Cry

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 15:40 от Ivanichka

# 286
  • Мнения: 115
Привет!!!
Ivani4ka,и при нас положението е същото...2 дена на детска - после 1 седмица болен...отново на детска - 2 дена и сега отново е в къщи -на антибиотици #Crazyдо кога ще я караме така - не знам?!?! newsm78

Целувки на всички!!!

# 287
  • Мнения: 4 629
Кейси, честито и в тази темичка   bouquet

Алекс до сега имаше 2 ушни инфекции и една серизна кашлица. А сезона едва започва  Sad В събота ще му слагаме противогрипната ваксина дано да помогне  Praynig

# 288
  • Sofia
  • Мнения: 366
Кейси честито!!!

Да сте здрави и щастливи! Малкия да папка много, а на теб бързо възстановяване!

С болестите и ние сме така. Преди почивката беше болна 1 седмица. Докато бяхме на почивка кашлицата не спря. Оправи се и днес я изпратих на градина и се надявам да не се поболее за 2 дена пак. За щастие до тук са само сополи и кашлица от сополите - дано не прихваща нещо по-сериозно  Praynig

# 289
Моля да ни запишете и нас казва се Данислав  25 01 2005  4,150 кг и 54 см

# 290
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Здравейте и от мен . Ние сме вси още сме с изринати крачета по точно изпръхнали . Стоят като лишей . Сега мисля да поръчам това новото ЕСКИМО-КИДС , дават го , че помагало и на деца с Атопичен дерматит . Не смея да твърдя , че е точно такъв дерматит без изследвания , но така каза лекарката при прегледа . Настоявах да ни се направят необходимите изследвания , но всички ме убеждават , че било рано още за тях , а детето ми продължава да се обрива . Офф вече не знам какво да правя .

# 291
  • София
  • Мнения: 766
Снежка, много гадно това с изпръхването, аз доколкото знам повечето такива кожни болести са доста упорити  Sad Дано да се справите успешно с тях  Hug
Аз пак да се оплача, след 3 дни на ясла тая седмица, вчера си го взех пак сополив и днес си е вкъщи... Направо нямам вече думи, хич незнам какво ще се правим така  #2gunfire

# 292
  • Мнения: 7 837
Чак сега виждам...
Благодаря ви много момичета  Simple Smile

Милф, вземи от библиотеката No more antibiotics на д-р Ан Мари Блок.
Сами вече направи 4 поредни ушни инфекции. При следващата ще ни препоръчат сигурно оперативно слагане на тръбички в ушите.  Това е стандартната процедура, за да може да се изтичат течностите, които се събират в ушния канал...
В книгата се обяснява,защо ушните и респираторни инфекции не се повлияват от антибиотиците и няма нужда детето да се тъпче с тях. Има няколко техники за масажи. Прилагам ги и досега, вече близо месец Самуил не е правил ушна инфекция.

# 293
  • Мнения: 4 629
Мерси Кейси, ще я потърся тази книга.

За тръбичките и на Алекс може да му се наложат в бъдеще, ако прави много ушни инфекции. НО надявам се да не се стига дотам. Понякога вадят третата сливица преди да поставят тръбичките  и това решава проблема с инфекциите

# 294
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Леле , толкова ли е зле положението с ушите , че сте стигнали чак до тръбички ?  А аз съм тръгнала с моя дерматит да се оплаквам . Ей оправяйте се .

# 295
  • Мнения: 819
Сега се записваме-Ани 25.01.2005

# 296
  • София
  • Мнения: 1 402
Кейси честито!!!

# 297
  • Мнения: 4 629
Моми4ета пускам нова темичка   bouquet Следобяд, ако ми остане време ще понапиша някой ред в нея

Общи условия

Активация на акаунт