BIG BROTHER 7 - тема 8 (10.11. - 17.11.)

  • 45 472
  • 1 986
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1 601
Все по-убедена съм, че Михаела е вътре за непрекъсната провокация.

# 871
  • Мнения: 10 379
Аз прибягнах до крайни мерки. Минах на Ергена 😩

# 872
  • София
  • Мнения: 10 729
Аз прибягнях до крайни мерки. Минах на Ергена 😩
От трън, та на глог Rolling Eyes

# 873
  • Мнения: 7 229
Все по-убедена съм, че Михаела е вътре за непрекъсната провокация.
Единственото, което е нелогично е, че тази тайна мисия не е обявена. Което не изключва, че не може да й е предложена оферта да влезе, но да ги побърка, което да е изцяло между ББ и Михаела.

# 874
  • Мнения: 21
Все по-убедена съм, че Михаела е вътре за непрекъсната провокация.

Не е трудно да се стигне до това заключение

# 875
  • Мнения: 15 455
Биг Брадър, изкарайте тая тъпанарка!

# 876
  • Мнения: 7 229
Нереално е, че 7 човека не могат да вървят на равно на детска песничка…

# 877
  • Мнения: 639
В случея найстина Стоянов беше различен от тях

# 878
  • Мнения: 278
Тази ако не излезе сега, не мисля да си я причинявам повече. Слабо ме интересува дали има мисия или каквото й да е. Нищо от това, което ни поднася не си струва загубата на времето. По-добре ще ми е да седя и да гледам тъпо в точка, отколкото да продължавам да я слушам тази.

# 879
  • София
  • Мнения: 10 729
В случея найстина Стоянов беше различен от тях
Беше различен, защото пее грешно..Някакси забавено..

# 880
  • Мнения: 3 790
Ооо, толкова са старателни и сладки!

# 881
  • Мнения: 7 229
Много дразнещо е за слушане и за гледане. Не мога да си представя да съжителствам дори само 24 часа с подобен човек. Бях възмутена от Калин, но е много по-добре от Михаела.

# 882
  • Мнения: 938
В случея найстина Стоянов беше различен от тях
Не знам какъв Ви е СлучАя, но Стоянов спазва армейския такт.Оная чалгарка, накрая на кючек ще го докара

# 883
  • Мнения: 7 574
Давид ме разбива с тези джапанки обаче. Маршируване, фитнес - няма значение - все по джапанки и с чорапи. 😁

# 884
  • Мнения: 329
Тая седмица ме кара да се чувствам все едно гледам последният сезон на Игра на Тронове...

Общи условия

Активация на акаунт