Мит или истина?

  • 2 730
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Разбира се, че е имало ефект, особено ако е била с по- суха кожа.
Пробвай да си направиш маска на лицето с каймака на млякото/ може и заквасено/ и ще видиш мигновен резултат. Майка ми си я прави, особено подходяща е за изморена и повяхнала кожа.
Наистина мирише на вкиснало, но като се измие е ОК  Grinning

Я къжете, някоя маска с каймак от мляко? Аз си купувам домашно мляко, и да ви кажа като го сваря отгоре става един каймак 2 пръста дебел, нещо средно между масло и сметана. Та аз го ползвам като го слагам на яденето вместо масло, но ако става за лицето, ще си спестя захабяването на продукта.  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: X
  А чия е била слюнката?? Sick
Едва ли нейна Sick

# 17
  • под дъгата
  • Мнения: 630
А бе фаянса в банята е минал покрай стил Клеопатра, но виж ваната с мляко  bath влияе добре на нежната ми кожа. След обилен душ, не остава ни мирис, ни вкус на вкиснато  Wink

Прислужниците й са й приготвяли смес от стрити крачета на мухи, стрит въглен и слюнка, с която смес тя си е мажела миглите (удължаващи власинки, м?) Wink
Топло е, и мухи има вече, да вземем да си спретнем по една натурална "маскара"  Wink ! Пу, слюнката от мене  Mr. Green

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 11:34 от Buba Mara

# 18
Незная за млякото.. нито съм пробвала, нито мисля да провам...,но бях чела някъде,че за по-изразителен и "влажен" поглед , Клеопатра псяка сутрин е слага по една капра във всяко око концентрат от равни коничества вода и сок от лимон. И честно да ви кажа... пробвах го:) и има ефект.Особенно когато цял ден си работила пред компютър, следобед очите са изморени и мътни и именно тогава използвам този трик ако излизам някъде.Резултата е страхотен!

# 19
  • Мнения: X
за по-изразителен и "влажен" поглед , 
Бях го забравила - и аз съм пробвала, но не си спомняма вече ефекта, ще подновя опитите за кравешки влажен поглед Laughing

# 20
  • DE
  • Мнения: 521
Стига бе, не щипе ли?

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
за по-изразителен и "влажен" поглед , 
Бях го забравила - и аз съм пробвала, но не си спомняма вече ефекта, ще подновя опитите за кравешки влажен поглед Laughing

Абе малко ме е страх да си правя експерименти с очите. Но съм чувала, че зрението се подобрявало (особено за тези които имат проблеми по принцип) ако слагаш всеки ден 1 капка от прясно изцеден сок. Иска ми се да пробвам, ама ме е страх, за очите ми става дума все пак.


И аз това се чудя?  newsm78

# 22
  • Мнения: X
Точно колкото Visin или подобни капки за очи Peace

# 23
  • Мнения: 336
Стига, бе! Как лимонов сок в очите!?!?!?! Знам, че са използвали по същото време беладона за да си разширяват зениците и да изглеждат като млади девственици, ама лимонов сок... Sick

# 24
  • Мнения: X
Стига, бе! Как лимонов сок в очите!?!?!?!
Позната на леля ми си излекува късогледството, като всеки ден си накапваше сок от моркови в очите - дали е нейна идея или е чула, не знам, но не носи очила  повече Sunglasses

# 25
  • Мнения: 4 734
Да бре, сокът от личони докарвал един мистичен блясък в очите Laughing
И как няма, като знам колко е кисело ooooh!

# 26
  • Мнения: 336
Всъщност има известна логика в използването на лимоновия сок, защото действа избелващо и свива капилярите, но задължително воден разтвор на лимон, защото ако е концентриран не искам да си представям какъв ефект може да се постигне  Joy

# 27
  • Мнения: X
Всъщност има известна логика в използването на лимоновия сок, защото действа избелващо и свива капилярите, но задължително воден разтвор на лимон, защото ако е концентриран не искам да си представям какъв ефект може да се постигне  Joy
Аз знам една капка лимонов сок на супена лъжица дестилирана вода или физиологичен разтвор Peace

# 28
Аз лично за по-лесно си правя разтвора в малка спринцовка и слагам равни части пресен сок от лимон и вода/преварена/, и даже направо със спринцовката си слагам във всяко око по една капка.
Нито дразни очите, нито щипе Peace
Честна дума  bouquet

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз лично за по-лесно си правя разтвора в малка спринцовка и слагам равни части пресен сок от лимон и вода/преварена/, и даже направо със спринцовката си слагам във всяко око по една капка.
Нито дразни очите, нито щипе Peace
Честна дума  bouquet

И целия този зор, само за да ти блестят очите.   ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт