помощ,спешно!

  • 2 806
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 978
Най-близо ти е във Варна, няма начин там да няма по-съвременна апаратура, виж в "здравния справочник"

# 16
  • Мнения: 722
Щом си от Шумен, иди в Частната клиника на "Антим"І или има в Старата поликлиника Частен АГ център, или търси д-р Янева, в нова поликлиника. Не ходи повече в тази болница, имам много горчив опит, ако искаш, ще ти споделя друг път. Най-добре е да отидеш във Варна, но не знам дали бива да пътуваш. Аз съм доволна от д-р Янева.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ако решиш да дойдеш до Варна аз ще ти дам информация за добри специалисти

# 18
Благодаря на всички ,мисля още днес да отида до Варна. А относно д-р Янева именно тя ме прати в болницата и първа ми каза ,че бебето не е живо.

# 19
  • Мнения: 4 555
Непремено отиди в друг град при добри специалисти! Аз и в чужбина бих отишла, ако се налага, само и само да разбера какъв е случая.
Представи си да е живо, но заради обърнатата матка и лошата апаратура да не могат да го видят и да те посъветват да го махнеш!
Направо ме побиват тръпки като си го помисля!

# 20
  • Мнения: 722
Стискам палци всичко да е наред. Моля, пиши какво е станало. И мисли позитивно! И на мен ми бяха казали, че не е живо, но не беше вярно - на 4 май детето ми ще стане на 1 година.

# 21
  • Мнения: 3 089
само искам да споделя какво се случи на леля ми преди време. след 2-3 спонтанни аборта, при поредна бременност отиде налекар. бебто пак няамше сърдечна дейност, но тя категорично отказа да го махне докато не влезе в 5 месец и се увери, че то наистина не се развива и не е живичко. навярно тогава е поела голям риск за здравето си с подобно изчакване около /а май беше/ и повече от месец. в 5-я месеца се съгласи да го махнат. милата, кой знае колкое страдала, за да си причини такова нещо...

моли - от съце стискам палци всичко да е наред. дай-боже докторката да се е объркала или да не се е проявила този път като добър професионалист! кураж, мила!

# 22
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
moli, стискам палци този ад да приключи възможно най-бързо и безболезнено за теб.  Hug

При първата ми (и неуспешна) бременност не ме бяха гледали на ехограф точно до 11 г.с., когато прокървих и се оказа, че зародишът е бил мъртъв в мен от 5 г.с или там някъде. Беше ми по-тежко, отколкото ако бях разбрала по-рано, тъй като известно време съм се надявала напразно. Иначе няма кой знае каква опасност за теб (освен от кръвоизлив евентуално, но това е изключително рядко явление). Организмът просто сам ще тръгне да изхвърля мъртвата тъкан. Ох, ужасно звучи, но се моля твоето бебче да е ЖИВО! Praynig

Като се върнеш от доки, похвали се тук, моля те! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 291
само спокойно, мила Hug ясно ми е, 4е е лесно да се каже, но се опитай да се успокоиш. виж се и с третия лекар, но ако и той потвърди лошата новина, трябва незабавно да се махне...ина4е става страшно за теб

в коя болница ходиш?

# 24
  • Мнения: 221
И аз не те съветвам нито за миг да чакаш,намери компетентно мнение докато не се увериш 100% как е бебенцето ти.Стискам ти палци и се моля да е всичко наред Praynig А що се отнася до лекарите,аз още не съм изпитвала от тяхната немърливост,но не се учудвам.Само са те наплашили,надявам се.Как може един да казва едно,друг да те кара да чакаш!Това на нищо не прилича #Cussing out Желая ти успех и пиши какво става.

# 25
  • Мнения: 888
Консултирай се назабавно с друг лекар!
Моля се да сте добре и ти и бебчо! Praynig

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ако идваш до Варна потърси или д-р Танев в АГ или д-р Яков в Майчин дом(има и 4D)

# 27
Вече май се отчаях тотално ,защото мъжът ми май се примири ,че е мъртво ,въпреки че той го искаше даже повече от мен, вика ми - ще си направим друго . Ще видим часът ми е за 5 без петнайсет днес ,само как ще издържа до тогава.Уж лекарят е един /а може и най-/от добрите , завеждащ е целия АГ комплекс на Шуменския Хирургически блок.Надеждата ми засега е в него , а най-лошото от всичко е ,че на 28.04.2007г. ще се омъжвам, кажете ми може ли по-голямо нещастие от това?

# 28
  • Мнения: 545
Стига, миличка, не се отчайвай!
Човек трябва да се надява и вярва до последно! Наложи си да мислиш, че нищо още не е изгубено, поне до прегледа довечера... Мъжът ти вероятно иска да те успокои, като вижда колко си притеснена и разстроена, затова е казал тези думи. Стискам палци всичко да е ОК! Кураж!

# 29
  • Мнения: 497
Стига, миличка, не се отчайвай!
Човек трябва да се надява и вярва до последно! Наложи си да мислиш, че нищо още не е изгубено, поне до прегледа довечера... Мъжът ти вероятно иска да те успокои, като вижда колко си притеснена и разстроена, затова е казал тези думи. Стискам палци всичко да е ОК! Кураж!

НЕ се предавай мила  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт