Кой или какво ви дразни във форума?

  • 14 551
  • 369
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 146
Дразнят ме маниаците на тема хомеопатия и абсолятно здравословен живот, тъкмо защото доскоро и аз бях такъв маниак, но вече схванах, че животът е това, което имаме, и е търсене на земен Рай абсолютно здравословния живот. Да не говорим, че животът не е само това да си вманиачен в абсолютонот здраве, то не е самоцел, а здравето е средство за изживяване на пълноценен живот!

# 316
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
Охх...Защо ме вкарваш в ненужни разправии, за да трябва Бу да трие.
Ааа... аз вдигам ръце от вас. Ако продължава спама все така в грешната тема, няма нищо, което един ключ да не поправи Crossing Arms Като не се разбираме с добро...

# 317
  • Мнения: 3 674
Дразнят ме хора, които прекаляват с емотиконите и триточията, пишат "4" за "ч" и "6" за "ш", но иначе го раздават на кирилица и са много интелигентни, видели и учили, живеят в чужбината и плюят всичко българско и родно, а всъщност са гола вода откъм интелект и възпитание и са по-зле и от тукашните "провинциалисти". Та в тоя ред на мисли ако роза66 се е разпознала в моя постинг - да, за нея говоря!
Друго не ме дразни!
Оххх аз съм забелязана Grinning Благодаря ти за вниманието.Трогната съм!!!  bouquet
Да  доста си права си...доста плюя  Sunglasses специално не6тата които са за плюене в държавицата ни. Не мога да се стърпя ....Злобата, зависта,сплетните на хората  зад гърба един за друг, такива дето  се оплакават нон стоп вместо да се стегнат и  се вземат в ръце...Но не бих могла да плюя карасивата България с красивата си природа,балканите,морето,розите...и красивите български жени/ аз не влизам в това 4исло..грозни4ка съм си Sad  /...Та не бих оплюла красивите българки жени независимо 4е някои от тях са доста прости4ки милите...А пък зависта 4е някой живее еди къде си  е много отрицателно ка4ество.... Mr. Green
Освен това има и една дуга съфорумка..която пи6е като мен с 4 и 6 ..NICOLE B. ..за мен това не е  никакъв проблем .За мен важното е какво иска 4овек да каже,да се хване смисъла на постинга... Wink Вси4ко друго е дребно заяждане.... Peace

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 20:49 от roza66

# 318
  • Мнения: 3 674
Дразнят ме нестегнати теми.
Тази не е от тези.
Кой каза Роза66.
И аз не бих си играла с нея.
Лиске ...не се заяждай с кака роза Crossing Arms

# 319
  • Мнения: 677
Айде Розеее,давай-давай-отговори им на всички,да,да,да,не спирай  Joy

# 320
  • Мнения: 150
Роза, ти в коя държава живееш, ако не е тайна? Аз действително не знам, знам само, че си нейде из Скандинавията.

# 321
  • Мнения: 3 674
Айде Розеее,давай-давай-отговори им на всички,да,да,да,не спирай  Joy
Ами само две са за сега...ина4е отговарям наред,на вси4ки.Ти знае6 де... Mr. Green Трябва да има толерантност към вси4ки ,не е ли така Joy Хората са се постарали да пи6ат за мен...Каква 4ест. Heart Eyes

# 322
  • Мнения: 3 674
Роза, ти в коя държава живееш, ако не е тайна? Аз действително не знам, знам само, че си нейде из Скандинавията.
В дале4ната Норвегия Heart Eyes Пълно е с викинги  Mr. Green

# 323
  • Мнения: 150
Норвегия, където колят премиерите с ножове в супермаркетите? Или бъркам вилаета?
Но не бъркам в друго - докато викингите са били варвари, живеещи в землянки, нашите предци са създавали култура, артефакти от която можеш да откриеш във всяка уважавана библиотека или музей. А в Норвегия няма ли (цитирам) "Злобата, зависта,сплетните на хората  зад гърба един за друг, такива дето  се оплакават нон стоп вместо да се стегнат и  се вземат в ръце"? В Норвегия няма ли затвори, безработни и психиатрии? А дали в Норвегия хората ще са доволни, ако някоя норвежка се ожени за чужденец и започне да ги поучава по разни форуми как да живеят, как тя (забележете) вече не е като тях... В Норвегия с четворки и шестици ли пишат?

Знаеш ли, прочети Вазов. Това е класик на народа, от когото си произлязла.
Знаеш ли, тези женици, които наричаш простички, всеки ден се борят за прехраната си; борят се с държавата, която прави всичко възможно да ги унижава и унищожи (и го прави успешно); борят се предрасъдъците около тях... И все пак успяват да бъдат красиви, разумни и съвременни. И знаеш ли, имаше един български филм, ще открадна една реплика от него - "И ние ядем тик-так, и ние пушим цигари Кент..." Благодаря за вниманието!

# 324
  • Мнения: 677
100яне,дразниш ме,че се връзваш на Розка..
Не скачай така в категориите,излагаш се  Laughing

# 325
  • Мнения: 3 674
100яне,дразниш ме,че се връзваш на Розка..
Не скачай така в категориите,излагаш се  Laughing


Тони,про6тавам му на Стоян4о  за невежеството Peace  Sunglasses

# 326
  • Мнения: 11 334
В Норвегия с четворки и шестици ли пишат?
Само в Норвегия да беше....  Whistling
Ела отскочи в чужбинския за малко да видиш кво става.
Ще се хванеш за главата. Не навсякъде имат английски клавиатури, с които най-лесно работи кредора.

# 327
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Стояне, много хубаво си го казал. Бравос.   bouquet
Кръц кръц, не плачи. Радвам се за всяко бебе.  Grinning

# 328
  • Мнения: 2 550
Тони, ся ми е паднало да ти кажа...ай слагай интервали след запетайките и след края на изреченията. Мнооо трудно за четене без тия екстри.

# 329
  • Мнения: 677
Марче                                 ,                          за теб                                    -                                    всичко                          !!!

Общи условия

Активация на акаунт