Как се поддържате във форма?

  • 6 368
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Карам колело с мъжа ми по час и полувина, поне 4-5 пъти седмично.

Страхотно! И аз много искам да карам, но няма с кого... моят мъж не кара колело.

# 16
  • Мнения: 4 176
Тренирам спортни танци.Няма такава опция. newsm78

# 17
  • Мнения: 5 317
не полагам специални усилия,а трябва.

# 18
  • Мнения: 1 280
Ходя на фитнес и плувам,тичам...но още съм в процес на сваляне...и диета-задължително!!!

# 19
Сложих и опция "Друго" за тези които не се отнасят никоя от по-горе изброените. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 841
Никак. Само от време на време качвам стълби, ама само като е по принуда. 18 етажа не се катерят лесно пеша...

# 21
  • Мнения: 5 393
Не полагам специални усилия.Имам нужда от стягане, но иначе съм слаба-гена ми е такъв.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
От три години бягам всеки ден.
Откакто съм бременна, тренирам (пак всеки ден) с крос тренажор. По около 40 минути. Вече съм в деветия месец и продължавам.
Чудесно ми се отразява, карам много лека бременност.

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Правя упражнения сама вкъщи

Най -вече коремни преси,че зимата направо коремчето ми става ужасно! Embarassed

# 24
  • Мнения: 154
А някой занимава ли се с аеробика.Дали има ефект.Не за друго, амиа в Елитис във Варна ще правят аеробика, а там има кой да гледа детето/има готин детски кът.Чудя се дали да не ходя там.

# 25
А някой занимава ли се с аеробика.Дали има ефект.Не за друго, амиа в Елитис във Варна ще правят аеробика, а там има кой да гледа детето/има готин детски кът.Чудя се дали да не ходя там.
Аз имам видео програма по аеробика и съм мнооого доволна!  Peace
По принцеп предпочитам видеото пред реалния инструктур- нали знаете тренирате когато имате време, колкото често искате........ Party

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Фитнес.

# 27
  • Мнения: 6 461
Когато имам възможност правя упражнения в къщи.
Е...цял ден бягането след децата смята ли се за тренировка... Mr. Green

# 28
Ходя на фитнес в хотела до нас почти всеки ден. Правят ми и антицелулитен масаж, а един от масажистите е доста талантлив... Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 449
Бокс и фитнес

Общи условия

Активация на акаунт