Как се поддържате във форма?

  • 6 362
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 619
Трета опция. Отразява ми се добре и на духа, не само на тялото.  Wink

# 46
  • Варна
  • Мнения: 917
кажете за тези фази на луната Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 286
Скачам на въженце, лазя в парка след малкия и се ограничавам в храненето - общо взето доизяждам каквото му остане /солети, пюрета, плодове .../
 Grinning

# 48
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ама така анкетата...беше ми трудно да избера как да гласувам като правя упражнения вкъщи(йога) и бягам...Кое трябваше да цъкна?

# 49
Ехх все не мога да угодя Crazy Имате право на 3 опции Flutter

# 50
  • Мнения: 1 101
От време на време ходя на фитнес.

# 51
  • Мнения: 684
Правя упражнения в къщи,предимно коремни преси,ходя при комшийката на кростренажор  Peace  определено трябва да се спортува newsm78 а след като съм и на диета мисля че резултатите скоро ще дойдат!  bouquet

# 52
  • Мнения: 2 407
Боря ги с глад, секс и боди уорк.

# 53
  • Мнения: 916
по принцип 2-ра опция... но сега и 5-та от време на време.
Вкъщи си карам велото, мятам се на степера и тае бо правя(общо взето всеки ден съм в домашния фитнес) ...и стълби изкачвам( и без туй живея на 15-ия етаж tooth )...
Но да подчертая,че в момента отслабвам, а когато дойде момента да поддържам постигнатото Praynig...ще правя пак същото , но по-рядко. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 720
...........гласувах за гимнастика в къ6ти,4есто си пускам музика и правя подскоци,коремни и разни разтяга6ти упр.в нас имам и бяга6та ма6ина...но хи4 ме няма в бягането Embarassedтака 4е там ходя /и това не е лесно/
  отделно разбира се внимавам/уж/какво ям.....в нас се яде само кафяв хляб,кафява захар ,без много мазни и пържени не6та и пове4ко пресни салатки и плодове...след 3 деца мисля 4е не изглеждам никак зле...но 4овек винаги може и по добре...особено с моята слабост вси4ко сладко Whistling

# 55
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Е как тъй имам право на три опции, а мога да гласувам само в едно кръгче???

# 56
  • Мнения: 3 336
На фитнес съм от 2 седмици, метаболизма ми определено заработи Peace За 2 седмици 3 кила почти, започнах от 69, днес се мерих и съм вече 66,7 Grinning При мен по-скоро борбата е за сваляне, а не за поддръжка засега Rolling Eyes

# 57
# 58
  • Мнения: 3 622
Ходя на фитнес 2 - пъти седмично, вървя много пеша и да не забравям гимнастиката вечер  Joy

# 59
велоергометър вкъщи - 5 пъти седмично по 1час

Общи условия

Активация на акаунт