Кой или какво ви кефи във форума?

  • 5 934
  • 163
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 423
Аз пък харесвам целия форум!!! (обадих се лицемерно аз hahaha)

Признай си за шибиецити, де.

# 91
  • Мнения: 3 092
Aз пък харесвам всички положителни личности и всички хора , който отстояват позицията си , независимо от това дали е или не е в тон с другите . Hug
харесвам онези , от който винаги мога да науча нещо и онези , който отделят от времето си и помагат на останалите . Grinning

# 92
  • Мнения: 4 451
Харесвам Wolf и всички майчета от "Деца с увреждания...", може би, защото и аз съм една от тях и зная каква борба водят да спасят децата си. Зная, че наистина са отсели истински важните неща в живота. Да, нашите болни дечица ни научиха да гледаме с други очи на света. Обичам ви и ви благодаря, че ви има!  bouquet
Харесвам форума като цяло. Първото нещо, което правя сутрин е да си включа компа, да си забъркам чаша ароматно кафе, да запаля цигара и да ви чета през дима Laughing.

# 93
  • Мнения: 3 835
Харесвам Wolf и всички майчета от "Деца с увреждания...", може би, защото и аз съм една от тях и зная каква борба водят да спасят децата си. Зная, че наистина са отсели истински важните неща в живота. Да, нашите болни дечица ни научиха да гледаме с други очи на света. Обичам ви и ви благодаря, че ви има!  bouquet
Харесвам форума като цяло. Първото нещо, което правя сутрин е да си включа компа, да си забъркам чаша ароматно кафе, да запаля цигара и да ви чета през дима Laughing.

За хубавия постинг!   bouquet  bouquet  bouquet

# 94
  • Мнения: 4 586
Най-хубаво е, дявол да го вземе,
В "Клюкарник", през работно време.

# 95
  • Мнения: 1 533
Най-хубаво е, дявол да го вземе,
В "Клюкарник", през работно време.

Ох, говори ми, не спирай...

# 96
  • Мнения: 5 577
Най-хубаво е, дявол да го вземе,
В "Клюкарник", през работно време.

 Embarassed ох любимо

# 97
  • Мнения: 306
най ме кефи на форума това, че  hahaha всичките ми проблеми вече са теми (пуснати от друг)

аха да се замотая в проблем и да реша, че само аз страдам на целия свят, влизам тук и ... хоп, най-малко една тема по въпроса Whistling

 hahaha не говори добре за ярката ми индивидуалност, знам, но ми олеква несравнимо и животът ми изглежда песен Joy

кои ме кефят поименно няма да изброявам (не че са чак толкова много)
дано са го усетили в разменени постинги и ЛС-та Hug

# 98
  • Мнения: 3 268
Кефят ме мамите в темата за новите придобивки в "Красива мама", които пускат снимки на някакви ужасни неща, които са си купили и масово коментарите са: "Аууу, супер от къде си го купи и за колко". То е ясно, че никога не биха облекли или обули подобно нещо, ама на!  Crossing Arms
Joy Joy JoyАма верно е така

# 99
  • Мнения: 3 268
Харесвам Wolf и всички майчета от "Деца с увреждания...", може би, защото и аз съм една от тях и зная каква борба водят да спасят децата си. Зная, че наистина са отсели истински важните неща в живота. Да, нашите болни дечица ни научиха да гледаме с други очи на света. Обичам ви и ви благодаря, че ви има!  bouquet
Харесвам форума като цяло. Първото нещо, което правя сутрин е да си включа компа, да си забъркам чаша ароматно кафе, да запаля цигара и да ви чета през дима Laughing.
За всички силни момичета като теб  bouquet

# 100
  • Мнения: 2 891
Кефят ме мамите в темата за новите придобивки в "Красива мама", които пускат снимки на някакви ужасни неща, които са си купили и масово коментарите са: "Аууу, супер от къде си го купи и за колко". То е ясно, че никога не биха облекли или обули подобно нещо, ама на!  Crossing Arms
Joy Joy JoyАма верно е така

Викам, най-накрая да се зачета в тази "Красива мама"  Thinking

# 101
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 245
Не ти трябва Джей*2 Whistling
Направих веднъж-дваж тая грешка ooooh!

най ме кефи на форума това, че  hahaha всичките ми проблеми вече са теми (пуснати от друг)

аха да се замотая в проблем и да реша, че само аз страдам на целия свят, влизам тук и ... хоп, най-малко една тема по въпроса Whistling

 hahaha не говори добре за ярката ми индивидуалност, знам, но ми олеква несравнимо и животът ми изглежда песен Joy
...
newsm10 Flutter

# 102
  • София
  • Мнения: 1 775
Кефи ме това, че мога да чуя различно мнение от моето, върху което да мисля newsm78. Това, че по която и тема, в която и област да имам въпроси мога да видя различни отговори newsm78.
И разбира се, Октомврийките Hug!

# 103
  • Мнения: 2 697
Най-хубаво е, дявол да го вземе,
В "Клюкарник", през работно време.

И не само "Клюкарникът" при мен...
Вляза ли във форума, работният ден отече просто...Embarassed

# 104
  • Мнения: 167
Аз съм новачка но ви четях поне 1г. преди да се регна.Хареса ми форума и сички съфорумки , защото всички тук си помагаме по един или друг начин , ценни съвети , идеи , помощ ...  smile3501 txtloves

Общи условия

Активация на акаунт