Кралски работи и клюки - декември 2025

  • 76 239
  • 1 247
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 788
FreesiaR, не знам дали е умишлено, но ето че отново информацията, която даваш е подвеждаща.
Цитираната от теб статия в последното ти мнение, което коментирам не е от Пийпъл, а от английска медия.
Телеграф не е антимонархически, но може би си се объркала с Гардиън и интервюто на Хари там.
Обърках медиите, права си, при толкова много ексклузивни интервюта в последно време от страна на Хари, меган и говорителите им стават грешки Simple Smile

# 331
  • Мнения: 5 972
В петък ще кръщават Атина.

Андрю Маунтбатън-Уиндзор ще присъства на семейно събитие, което ще бъде първата му поява, откакто е лишен от кралските си титли.
 
Бившият принц ще присъства на кръщенето на внучка си Атина в петък в двореца „Сейнт Джеймс“ в Уестминстър, заедно с бившата си съпруга Сара Фъргюсън.

Церемонията ще се проведе в Кралския параклис, където принцеса Беатрис и съпругът ѝ, Едоардо Мапели Моци, са организирали интимно събиране за кръщенето на втората си дъщеря.

Друг източник разкри, че отношенията на Беатрис с баща ѝ са се обтегнали.

„Беатрис, разбира се, е поканила баща си. Но отношенията им не са топли. Въпреки това, тя се тревожи за него. Той преминава през тежко психическо състояние и тя осъзнава, че обожава внуците си и би било жестоко да го лиши от възможността да присъства на кръщенето.“

Принцеса Южени и съпругът ѝ Джак Бруксбанк ще присъстват, заедно с няколко европейски кралски особи, включително принцеса Нина от Гърция и Дания, която е една от кръстниците на Атина.

# 332
  • Мнения: 3 517
На 6 декември 2025 г. Пипа Матюс беше забелязана в падока на Гран При на Формула 1 в Абу Даби.
Съпругът на Пипа, Джеймс, работи за Williams Racing.

# 333
  • Glasgow
  • Мнения: 11 064
Кога порасна това бебенце, какво шушулче беше, една снимка му беше пуснала с едни големи ръкави Heart Heart Heart
Дано пуснат някоя снимка, другото им е много сладичко, Сиена ли беше

# 334
  • Мнения: 1 721
Оу,Пипа е прекрасна!

# 335
  • Мнения: 15 509
FreesiaR, не знам дали е умишлено, но ето че отново информацията, която даваш е подвеждаща.
Цитираната от теб статия в последното ти мнение, което коментирам не е от Пийпъл, а от английска медия.
Телеграф не е антимонархически, но може би си се объркала с Гардиън и интервюто на Хари там.
Обърках медиите, права си, при толкова много ексклузивни интервюта в последно време от страна на Хари, меган и говорителите им стават грешки Simple Smile
Аз само за едно екслузивно интервю, това за Гардиън, на Хари знам.
Но пък в днешно време е важно човек да може да вижда казаното зад думите, че медиите много обичат да подвеждат за повече кликове.

# 336
  • Мнения: 5 972
На 6 декември 2025 г. Пипа Матюс беше забелязана в падока на Гран При на Формула 1 в Абу Даби.
Съпругът на Пипа, Джеймс, работи за Williams Racing.

Мда, миналата година пък Пипа беше сама на събитието на Катрин, защото Джеймс отново беше в Абу Даби. Тази година е решила да го придружи.
Има и клипче.https://x.com/regalmonarchist/status/1997571184419045459

Джеймс Ваулс, ръководител на отбора на Williams, Питър Кениън, съветник на борда на директорите на Williams, и Джеймс Матюс, главен изпълнителен директор на Eden Rock Group, пристигат в падока преди тренировка преди Гран При на Формула 1 на Абу Даби на пистата Яс Марина на 5 декември 2025 г. в Абу Даби, Обединени арабски емирства.

# 337
  • Мнения: 9 119
Интересно сега не се вярва на написаното, а когато имаше статии с откъс от разговор между Катрин и онази актриса, всичко, което беше написано, се прие за чиста истина и като заваляха едни заключения за умението ѝ да общува, и колко неадекватна е, едни съвети какво друг път да казва, когато някой ѝ направи комплимент и колко се превземала. Пък сега положението е, ще повярвам на статиите, само ако го чуя от него.

На 6 декември 2025 г. Пипа Матюс беше забелязана в падока на Гран При на Формула 1 в Абу Даби.
Съпругът на Пипа, Джеймс, работи за Williams Racing.


Пипа изглежда страхотно! Свежа и усмихната! Тук ми заприлича на майка им, Карол!

Снимките на Чарлз и Камила от Рим са много хубави, и двамата изглеждат много щастливи и се усеща хармонията между тях, а тя е много приятно усмихната.

# 338
  • Мнения: 8 434
В крайна сметка не е важно дали бг мамма смята публичните шегички на Хари с монархията за безобидни. А какво е мнението на самия монарх и престолонаследника. Може и да чуем по някое време ехо от мнението им 🤣 (имаше една пиеса - "когато гръм удари, как ехото заглъхва"...)

Последна редакция: нд, 07 дек 2025, 13:15 от dariVale

# 339
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 748
Е то се чува вече за спешна среща и за отнемане на титли Simple Smile

# 340
  • Glasgow
  • Мнения: 11 064
Те са изтръпнали от на принц Филип шегите, сигурно имат тренинг Simple Smile

# 341
  • Мнения: 7 134
Не си спимням принц Филип да е обикалял различни шоу програми и да е заработвал, коментирайки КС.

# 342
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 748
Те са изтръпнали от на принц Филип шегите, сигурно имат тренинг Simple Smile

Абе шегите на Филип са от съвсем друг тип. И не е бил главно действащо лице в шоу

# 343
  • Мнения: 15 509
Хайде да ги отнемат вече тези титли, че да се успокоят всички Simple Smile

На Хари можем да чуем какво казва и да прочетем после добронамерените интерпретации. По-добро онагледяване здраве му кажи.
Ако актрисата е излъгала какво са си казали с Кейт,  кенсингтън могат да опровергаят. Знаем, че обясняват, когато им е важно.

# 344
  • Glasgow
  • Мнения: 11 064
Те са изтръпнали от на принц Филип шегите, сигурно имат тренинг Simple Smile

Абе шегите на Филип са от съвсем друг тип. И не е бил главно действащо лице в шоу
е добре, на официални визити, по висок левъл определено. Прочети някои от шегите за семейството, което случайно е кралско.

Общи условия

Активация на акаунт