БУРГАСКОТО море, много е добре...

  • 14 074
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 1 351
хайде спестете си ходенето при Драгнева, ако искате елате аз ще ви направя женската консултация. определено ще се справя по-добре Joy Joy Joy Joy
Какво стана последно за утре вечер. Ще се ходили някъде, а резервации кой ще направи

 Не знам по какъв повод го каза това но е малко грубичко не мислиш ли...  Crossing Arms... при нея съм доста преди да забременея и съм изключително доволна

# 61
  • Мнения: 644
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО, МОМИЧЕТА!  bowuu

Много приятно бях изненадана от поздравите и милите ви пожелания!
Както казах на някои от вас вече "От вашите устенца в ушите на Бог!" Heart Eyes

Искам да помоля Ваня да сложи линк в Полезни връзки за темата "Къде в Бургас....", че не мога да я намеря...отново!
И все пак отново да ви попитам, момичета, къде мога да намеря мъжки тиранти? Виждала ли е някоя от вас някъде, много ще съм благодарна дори ако се разхождате да попитате из магазините къде може да има, че аз хич не се сещам, а до сряда трябва да съм харесала и купила някакви!Предварително ви благодаря!

# 62
  • Мнения: 5 713
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136810.new;topicseen#new
 
Снежи, ето, където Лилита ти е отговорила.

# 63
  • Мнения: 917
на курсове за бременни някой ходил ли е?

Бубичко, ама сега е в Средец
Ще обясни после като се върнат  Wink
На курс за бременни аз съм ходила в Зорница до Макдоналдс при Милена. Много съм доволна много ми помогна. Нямах никакъв проблем със сменяне на памперси и къпане - изкъпах си я малката сама още първата вечер като се прибрах. Беше и много евтино тогава и безплатно за бъдещи татковци. Тел. на Милена е 0889/442025
хайде спестете си ходенето при Драгнева, ако искате елате аз ще ви направя женската консултация. определено ще се справя по-добре Joy Joy Joy Joy
Какво стана последно за утре вечер. Ще се ходили някъде, а резервации кой ще направи

 Не знам по какъв повод го каза това но е малко грубичко не мислиш ли...  Crossing Arms... при нея съм доста преди да забременея и съм изключително доволна
мисля че всеки има право да сподели мнение - това е моето и никой не е длъжен да се съобразява с него. Ама не е никак хуманно да дадеш на дъщеря си да се упражнява върху теб. А точно така постъпи Драгнева с мен.

# 64
  • Мнения: 5 713
Аз също не съм с добро впечатление от Драгнева. Не веднъж съм го писала.

# 65
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
на курсове за бременни някой ходил ли е?

Аз също съм ходила на същия курс за който писа бубичко при акушерка Милена Христова /ако не бъркам фамилята  newsm78/ преди 2 години ... Стараеше се да ни отговори на всички наши въпроси и конкретно даваше информация и съвети за раждането в Бургаската болница .... Покрай курса се запознах и с други майчета, с почти същия термин  Peace

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
И все пак отново да ви попитам, момичета, къде мога да намеря мъжки тиранти?

А провери ли в уличката където са тоалетните на тройката? Мисля че там съм виждала, в края от към К.и Методий има няколко магазинчета за шивашки принадлежности  newsm78

# 67
  • Мнения: 917
Момичета, Амелия е ходила до Пица Палас но ми се обади че вече е друго заведение там - механа с оркестър чалга. Тя ще провери в 69 и ако има места направо ще запази 15. Казвайте бързо някой ако има възражения

# 68
  • Мнения: 5 713
Ами явно няма. Simple Smile
Но на Богориди / СДС-то / е същото заведение.

# 69
  • Мнения: 687
Имате резервация в GRILL BAR 69
ул. Александър Велики 9
карта
от 19:00 часа

Инфото е от Амелия Simple Smile

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 242
Сега разглеждах снимките от срещата на Адонис. Има едно бременно момиче, казва се Светла. Искам да попитам тя пише ли тук,защото я познавам,и под какво име  ако е така . Отдавна не съм я виждала. 

# 71
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета да ви се похваля,  Joy вече със сигурност ще си имаме момченце  Party видяхме дреболийките и едно щръкнало пишле  Joy беше много забавно  Hug Бебето отговаря на 25г.с.  #Crazy

# 72
  • Мнения: 356
Честито ти момченце тогава, дано всички да е ок и да ти е живо и здраво Simple Smile

# 73
  • Мнения: 5 539
лилита и аз така като теб,вече 2 пъти не мога да вляза при него,а уж го избрах,щото не е от най известните.е аз за четвъртък трудно ще успея да отида,като цял ден съм анагжирана.а за мърмарова трябва ли да имам час и кога работи тя.просто искам да си видя бебето възможно най скоро.недей чети в проблемна бременност !
и аз само се шашкам и като няма  с кого да споделя притесненията си още по зле,близките ми само ми викат да спра да чета,ама как да спра,акто тов аме вълнува.лесно им е на на тях.

Извинявай, че чак сега ти отговарям, но преди малко се прибрах.
Мърмърова приема в обратната смяна на Гамишев, но като цяло още нямат установено раб. време. Ако вече не си отишла днес при Драгнева, може да се обадиш на Мърмърова /0889 809310/ и да я питаш кога да отидеш. Тя не е толкова заета като Гамишев, днес ме прие в първия възможен час, т.е. в 13 часа. Много е внимателна и съвестна, ще ти хареса.
При мен всичко се оказа нормално, бебето мърда, явно е въпрос на дни да ме срита по-силно Wink

Мегита, честито ви мъж Hug

пп. Гамишев в четвъртък е сутринта!

# 74
  • Мнения: 2 577
И аз да се разпиша Simple Smile

Първо днес звънях на Бубичко, после батерията ми падна та отидох до Ваня, тя да пише за срещата, че няма време.....а на мен и прибирането ми е трудно в такова време и вреждането ми до компа също  Laughing

Разбрахте ли къде е въпросното заведение. Благодарим на Ваня, че се е постарала и карта да сложи  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт