София - Пролетта дойде и Младостките дечица из градинките ще тичат (5)

  • 14 188
  • 267
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Рускинята я знам, голяма приказка ударих с нея миналата година - без да се познаваме. И сега се поздравявяме, като мина оттам.

# 16
  • Мнения: 851

Еми, да ти кажа честно има и то голяма (е, поне според ме,де).
Аз малкия  за всеки сезон от там го обличам основно, и всичко много по евтино ми излиза. Но разбира се и там трябва да знаеш от къде да купуваш, защото има и скъпи магазини, в който не си заслужава. Peace
[/quote]
Ще взема да отида значи! Цял ден ще загубя, но ако спестя някой и друг лев...
Готина е наистина рускинята - а и хубави неща има, тайландски каза, че били Rolling Eyes Ама всичките шапки дето си ги харесах са 7-9 лева #Crazy. Е една купих де Crazy. Като открия още нещо готино ще пиша пак /да се похваля hahaha, нали сега като един Колумб откривам потайностите на Мл 3 и 4 hahaha/

# 17
  • Мнения: 30
Много се радвам,че сам с вас!Младост 1А бал.520   Моят малак проклетник се казва Цветан Сотиров,роден е на 22.01.2005г.-3450ки. 51сам.   Голямата ни кака е родена на 17.07.1992г.,казва се Па мела.Аз се казвам Ивета и сам родена на 04.06.1971г.Мисля,че имам доста опит и се надявам да сам ви от помощ,както и вие на мен

# 18
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте и от нас  Grinning . Казвам се Диляна, на 26г с бебе Даниела, родена на 11.02.2007, живеем в Младост 2, бл.219

# 19
  • Мнения: 30
В събота бях на Илиянци .Трябваше да купувам по голям стол за кола на малкият.Намерих на доста добра цена.Иначе нищо интересно,като дрехи.Още на са извадили летните неща.Обаче намерих на 20лв. много хубави  на Ранарс.Страшно сам доволна,защото където сам обикаляла,по-свестените започват от 30лев.

# 20
  • Мнения: 30
Забравих да ви кажа,че в базара Лилиан в Младост 1 на автобусната спирка на 1 етаж има останали сандалки до 22 номер на фирма Raider от миналата година и са на 10лв.Ние изкарахме цяло лято с тях.Много сам доволна.Също така и зимните са на 10лв. Много са хубави,стига да знаете кои номер сте ви трябва.дано да ви е от полза

# 21
  • Мнения: 851
Те за жалост и в магазините още не са ги получили /летните дрешки, де/. А момичета да ви питам вие давали ли сте си децата да ги гледат за час-два в някой детски клуб? Питам, защото наскоро видях, че до нас има един такъв "Кикирики" май се казваше. Че ние сме само с една баба и една прабаба/на която не я оставям де!!!/ и ако някой път спешно се наложи съм се замислила. Но пусто му българско недоверие - някак си не смея да си оставя детето на съвсем непознати хора, пък било то и за един час! Де да знам какви са...и ако не дай си боже стане нещо после ходи търси отговорност на някой!!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 12 232
     В Кикирикито май гледат само големи деца, но ще те излъжа. Вътре обаче е направено като за игра на ходещи дечица.
     soti71 а дали има обувчици 19 номер като за малки госпожици там? Страшно много вече ми трябва да им купя защото вече си ходят и само аз се излагам по терлички навън. Засега се бях спряла на едни на Капчица май но са по 28 лв чифта а не мен ми трябват два чифта...

# 23
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
За Кикирики от мен само хубави отзиви. Но по мой съвет - няколко пъти може да пробваш като ти си там и да се запознаеш с хората, много са мили. Имало е и малки деца, като съм ходила. Моята е вече голяма. Но моя приятелка е оставяла нейната щерка като по-малка - даже казва са и сменили пампарса (а отсъствието и е било не толкова дълго).

# 24
  • Мнения: 30
Има със сигурност сандалките на Raider,не знам дали ги знаеш.Страшно са хубави,особено за момичета.Има малки номера,но затворени обувчици не съм видяла.Аз съм взела от там на моят хубавец за 16лв. нещо между маратонка и гуменка с лепенки на Buldozer,но той е 24 номер.Не знам кой е нае малкият номер от тях.

# 25
Zdraveite mami ot Mladostite, az se kazvam Krasimira Ivanova rodena sym na 13.09.1981g. i na 30.03.2007g. na bql svqt se poqvi pyrvoto mi dete Aneliq Grinning Heart Eyes. Teje6e 3325 gr i be6e 49 sm. Jiveem v Mladost 4, blok 472A. Nadqvam se tuk da namerq novi priqteli Praynig, tyi kato po princip sme ot Burgas i nqmame mnogo poznati v raiona Sad.

# 26
  • Мнения: 88
От детските клубове имам впечетление само от един и той е в Мл. 2- "Мечо пух и приятели". Много добре гледат децата и то точно малките- тичат и играят заедно с тях Simple Smile

# 27
  • Мнения: 30
Здравей и на теб,Krasi_i_ani.Тук всички са много готини.Ти си от Бургас,а ние 5г. живяхме там.Беше супер,надявам се и вие да се чувствате добре тук!  От два дни и аз ходя в Мечо Пух и съм страшно доволна.Там някак си е по спокойно и затворено,без коли.Момичетата наистина са много внимателни към децата.

# 28
dobre se 4uvstvame tuk, biznes parka ni e nablizo i sega hodim tam na razhodka za okolo 4as i se pribirame, 4e sme o6te mnogo malki Wink. Lo6oto e 4e ne znam drugite bebe6oci kade gi izvejdat i ni e malko sku4no (tyi kato Ani spi, a mama nqma s koi da si pobybri Wink Simple Smile).

# 29
  • Мнения: 2 274
Здравейте, момичета! Обещах отзиви за клуб Шушумишка! Не съм ходила в Мечо Пух, макар че всеки ден минавам покрай него, но Шушумишка ми се струва малко малък: за най-много 6-7 дечица и е по скоро за деца от1 до 4-5 години! Има и девойка, която се занимава с децата.
  Ами в общи линии - това е! Аз честно казано имах малко по- различни виждания и очаквания от един детски клуб, но може би просто децата на рожденния ден бяха по-палави и буйни, та момичето вътре стоеше само като украса, а децата щъкаха покрай нея и много се забавляваха с играчките и пързалката  Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт