Отговори
# 30
  • Мнения: 296
Здравейте и от нас!
Ние си сменяхме Интернет доставчика и за това чак сега пишем.
Поздравления за новата темичка.Linet както обикновено си се справила отлично. Peace
krasi_i_ani  честита рожба и добре дошла сред нас. HugНие сме в 447 точно до  Бизнес парка,ако искаш пиши на кюто за да се запознаем и да се разхождаме заедно.Ние по принцип се разхождаме по алеята с една друга мама от форума.
badem добре дошла и на теб. Hug

# 31
  • Мнения: 30
Здравейте!Мечо Пух,също не е много голям,но в сравнение с Шушумишка е доста по добър.Има за игра навън-пясъчник,коли за каране и люлки.Имат голяма тераса с маси за родителите.Спокойно е и ако си играят само навън,не плащаш нищо.Също така там си имат играчки за навън и можеш нищо да не носиш.Поне за мен е добро място,за децата и за нас.В никакъв случай,не е нещо луксозно,зависи на кой какви са му изискванията. Wink

# 32
Здравейте и от нас!
krasi_i_ani  честита рожба и добре дошла сред нас. HugНие сме в 447 точно до  Бизнес парка,ако искаш пиши на кюто за да се запознаем и да се разхождаме заедно.Ние по принцип се разхождаме по алеята с една друга мама от форума.
Zdravei danida82, mnogo 6te se radvam da se zapoznaem i da izlizame zaedno Hug. Ako moje pi6i mi koga izlizate i kade hodite i 6te se sre6tnem. Nqmam tyrpenie Grinning

# 33
  • Мнения: 296
Zdravei danida82, mnogo 6te se radvam da se zapoznaem i da izlizame zaedno Hug. Ako moje pi6i mi koga izlizate i kade hodite i 6te se sre6tnem. Nqmam tyrpenie Grinning

Всеки път по различно време сме на вън.По принцип си пишем по кюто или скайпа за да се разберем кога ни е удобно.Ако имаш Skype или ICK може да се чуем и да се разберем.

# 34
  • Мнения: 2 159
Здравейте и от нас Hug
Ние само по разходки ходим и никакво време не остава и понеже сме много белички си търсим чадърче за количката. Иска ми се да е някакво по-качествено да не ми се чупи и да трябва да купувам всяка седмица Confused
Някоя от вас може ли да ми препоръча марка, четох че на ABC design били хубави newsm78
krasi_i_ani с danida82 и няколко други майки се разхождаме ще се радвам да се присъединиш към нас Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 12 237
   Барабара именно чадърче на АБС една позната счупи пред мен. А те струват по 30 лв май. Аз скоро си купих едно обикновенно сиво на Чиполино или Бертони не съм сигурна и изобщо не го ползвам. Не може да пази сянка и на двете модами и само ми се пречка, а и количката става още по - огромна. Така че дори съм го махнала и прибрала в леката кола. Ако искаш да се разберем да ти го дам да го пробваш или направо да ти го подаря  Simple Smile

# 36
Zdraveite danida82 i barabana, imam skype:kr_ananieva, a ICQ nomera mi e 343496366. 6te se radvam da mi pi6ete i da se razberem da se sre6tnem. Hug Grinning

# 37
  • Мнения: 2 818
Привет и от мен Grinning
Рядко пиша, но затова пък чета редовно  Hug
benighted, много често те срещам, ама все немога да се наканя да те заговоря, поне едно здрасти да ти кажа Blush  Crazy

# 38
  • Мнения: 2 274
Привет и от мен Grinning
Рядко пиша, но затова пък чета редовно  Hug
benighted, много често те срещам, ама все немога да се наканя да те заговоря, поне едно здрасти да ти кажа Blush  Crazy
  Е, хайде, де  Mr. Green! Аз и без т'ва в повечето случаи мотам сама  Confused! Ти къде се разхождаш? Аз ходя в парковете на Мл.2 и 3, а когато излизаме с една приятелка обикаляме младостките дебри от сутрин до мрак  Joy! До сега само в Мл.4 още не сме мотали, но е време да поправим тази грешка  Peace!

# 39
  • Мнения: 639
Ехооооооооо  ruporuu
Къде миткате всички,въобще не се отчитате Crossing Arms

# 40
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
привет от една позатрила се мама. Вениии помните ли ни???? По едно време темата съвсем беше се затрила и аз реших че не пишете вече в нея. Днес случайно и даже по погрешка влизам в таз секция и какво да видя... те младостките мамита са си на линия. Ами ще се старая да съм редовна вече. То аз съм на работа, та за разходки трудна работа ама... Вени ние вече сме в Младост 1А, блок 550.

# 41
  • Мнения: 296
Добро утро и от нас!
Май нещо се по загубихте?Сигурно всички сте по разходки.
Аз реших докато си пия кафето да ви драсна някой друг ред,че после ме чака едно дълго чистене.
Ние за жалост почивката си я изкарах ме тук,защото нашия татко само утре ще почива.Надявам се тогава  да навакса ме.
Еми това е за сега.Пожелавам ви един прекрасен и спорен ден. Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 214
Здравейте искам и аз да се включа в вашия списък.Аз се казвам Мария а малката ми принцеса се казва Мериан.тя е родена на 20.12.2006г а аз на 08.08.1985г.Живее ме в Младост 4 бл.479

# 43
  • Мнения: 30
Явно всички празнуват!Ако е така,благородно ви завиждам,защото за нас няма почивка CryНямам кой да ми помага и даже не знам какъв ден е ThinkingИмам една молба към вас,ако някой е минал по този път и се справил по някакъв начин.Малкия непрекъснато се съблича гол и иска така да стои.Непрекъснато го обличам,а той пак-гол.Ако е по-топло ще го оставя,но в къщи е все още хладно.Не знам какво да правя,но нищо не мога да захвана,защото само с него се занимавам #Crazy

# 44
  • Мнения: 2 818
Чисто гол ли се съблича?
Алина имаше същите желания малко преди да навърши 2г, но тогава беше разгара на лятото и я оставях да се разхожда така (за ужас на майсторите, които ни правиха банята тогава).
Ако не е от много бързо разболяващите се можеш да го оставиш да се разхожда така, но с дебели чорапи или пантофи... това ако разбира от преговори де... Като му стане студено ще се облече - сигурна съм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт