Novo.bg-ползва ли ги някой?

  • 4 134
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 462
Монда , какво стана имаш ли повече инфо ..??? newsm78

# 16
  • Мнения: 13 512
Да, лупих си карта...в града успях да хвана на ОМВ Мир, казват,че покриват 80 % от града. Скоростта е добра, успях даже и  скайпа voice да пробвам.

# 17
  • Мнения: 547
Преди малко пуснах тема с питане за novo.bg, момичетата ме препратиха тук. Монда, къде точно живееш(може и на лични) ? Аз също съм в центъра и се чудя дали от нас ще ги хванем, довечера ще проверя дали се виждат от вкъщи. Иначе това, което знам от човек от бранша е, че са американци, които тепърва тестват технологията тук, във Варна. Продават си интернет-а почти на загуба. Едва ли им дреме за дистрибуторите и не говорим за печалби... поне не и преки.
Та - сподели ако знаеш нещо повече! Скорост, ваучера за колко време е и прочие.

# 18
  • Мнения: 13 512
от къщи за съжаление  не се виждат. Аз съм зад Общината- на Сливница ,срещу Музея. казаха ми, че скоро ще се продават ваучери и в Офис 1. казаха ми,че имат покритие  в 80 % от града, но ...според мен не е така, където пробвах- все нямаше.

# 19
Здравейте, телефона в офиса на Ново.бг е 661623 и 661666 , ако имате някакви въпроси можете да званите от понеделник до петък , от 8:30 до 17:00 , с радост ще отговоря на всички Simple Smile

# 20
  • Мнения: 13 512
Дано по телефона не си говедо:-)
ето, най-накрая ще имаме компетентно обслужване.
Къде се продават ваучери за ново.бг в момента?

# 21
Ваучери се продават във всички зали "Доом" ,  Office 1 , магазин Техно Парк , магазини "Джеф" , магазин "Рейтекс" , от скоро видеотеки Александра , и в нашия офис , който се намира на ул. Константин Доганов 48. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 13 512
Благодаря много за информацията. А как  стоеше въпросът с ваучерите? какви номинали има и с каква валидност са? Аз имам ваучер, в който има около 8 лева, но не мога да го ползвам, може би е с изтека валидност, имам го от 3-4 месеца май.

# 23
  • Мнения: 262
А за Бургас нещо чува ли се ?!?!?!  Rolling Eyes

Има ли някакво покритие , дори и частично ?

Мерси предварително

# 24
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз по принцип съм на кабелен интернет, но ползвам от време на време НОВО, когато кабелния спре. Миналата година когато си взех за 1-ви път ваучер им се обадих и казах че сигнала в къщи е малко слаб, те отгоровиха, че ще изпратят някой в района за да го подслил...и наистина след 2 дена имах страхотен безжичен нет.
Иначе свързването с тях по телефон  е малко трудно. На 50 позвънявания 1 път ако ти вдигнат е добре  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 6
здравейте, ползвам Novo.bg, в офиса от 2-3 седмици сме с ваучер от 20 лв. и още не е свършил. иначе и в кв. Младост - Варна хващам novo. bg. нямаме оплаквания, доволни сме. като звънях на телефоните посочени на сайта, нямах проблем със свързването, а ваучерът купих от магазин Jeff - за мобилни телефони.

# 26
  • Мнения: 13 512
Иначе свързването с тях по телефон  е малко трудно. На 50 позвънявания 1 път ако ти вдигнат е добре  Rolling Eyes
и аз за съжаление съм с такива впечтления.

# 27
  • Мнения: 511
Що само във Варна  Sad
Искам и ааааааааааз

# 28
  • Варна
  • Мнения: 311
Аз съм от Варна и ползвам техните услуги  вече 7 месеца .За карти и абонамент нямам представа,защото при мен е безплатно.Те си търсиха места за поставяне на антените и ние се обадихме.Дойде едно момче огледа къщата и след 2 седмици дойде екип и я монтираха.Договор имаме някакъв,но аз не съм го чела-съпруга ми се занимава с тях.Знам само,че ние им даваме място за антена ,а те ни дават безплатен и неограничен интернет достъп.В началото им беше кофти връзката,но сега е супер.Само това знам.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 114
Абе да попитам като пълен идиот- тази услуга касае само гр.Варна,  правилно ли съм разбрала?

Общи условия

Активация на акаунт