ТРУДНО ЛИ СЕ РЕШИХТЕ ЗА ВТОРО

  • 2 788
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 884
Трудно се реших-трябваха ми 10 години, но за трето съм се решила от сега Simple Smile

# 46
  • Мнения: 465
С голямо желание винаги съм искала две, макар че се позабавих малко (9г. Wink)

# 47
  • Мнения: 256
По принцип - не!Винаги сме искали 2 деца, само дето аз исках да изчакаме докато Вики порасне малко, ама на мен вече не ми се чака изведнъж много ми се прииска пак да гушкам едно сладко бебче.И дано скоро стане и да бъде с панделки.

# 48
  • Мнения: 2 631
Момичета, така се радвам, че доста от вас сериозно мислят и за трето детенце! Hug

От сърце пожелавам на всички ви, да се реализират с лекота всичките ви желания - за брой дечица, разлика във възрастта, пол...! Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 3 452
Да. За мен е трудно- много искам, но има неща, които много ме притесняват.

# 50
  • Мнения: 3 478
Ами желанието ми беше винаги да са с малка разлика, в деня в който родих знаех че ще действаме бързо и за второто  Mr. Green. Сега съм в процес да уговарям мъжо за трето, ама той нещо не се дава.

# 51
  • Мнения: 11 607
Защо няма анкета????

Не, не ни бе трудно! Както не ни бе трудно и за трето..... Аз искам да продължим с децата след известно време обаче......

# 52
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Аз винаги съм искала второ дете. Синчето ми е на 3 месеца, а аз отсега съм започнала да навивам любимия за второ. Той смята, че 2 деца не е добър вариант - или 1, или 3  Joy
Дано стигнем до втория вариант  Praynig

# 53
  • София
  • Мнения: 633
Винаги сме искали две деца.

# 54
  • Мнения: 96
От малка съм си мечтала да имам две деца, а напоследък се замислям и за трето

# 55
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Водех агитации на мъжа ми близо година,въпреки че и аз не бях толкова убедена че го искам/имах нужда от кураж/.Сега ,ако Дай Боже всичко е наред и родя живо и здраво детенце,ще бъда най-щастливата жена на света.Това ще направи живота ми пълноценен. Blush

# 56
  • Мнения: 2 498
Трябваха ми 7 год. да се навия за второ детенце.....с 2 деца е по-трудно, но пък по- интересно, но не съм съгласна , че второто дете се гледа по-лесно....както съм гледала първото и съм треперила над него, така и при второто....а за трето никога няма да се навия.....да са ми живи и здрави двечките и Господ да ми ги пази....

# 57
  • София
  • Мнения: 3 871
Винаги сме искали две деца и живот и здраве след 4 месеца ще се радваме на още едно бебче.

# 58
  • Мнения: 169
не , много лесно , сега плануваме трето Hug

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ами ние нищо не решихме, Господ така реши. Синът ни беше на 7 месеца, когато се оказа, че пак съм бременна. Винаги сме искали повече от 1 дете, но не и с такава малка разлика (живот и здраве 1г. и 3м.). Но след като бременността беше факт, за два-три дни свикнахме  с мисълта и толкова. Сега чакаме дъщеричката с голямо нетърпение и сме много щастливи. Hug

Общи условия

Активация на акаунт