Още мъничко остава, ЮЛИ вече наближава!

  • 12 598
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
Емче блазе ти, обаче това че не качваш никак не те ли притеснява?  newsm78 На мен ми звучи малко неестествено, в крайна сметка дори и да не си си променила хранителния режим, коремчето ти расте както и бебчо в него?  Thinking

# 16
  • Мнения: 140
Хайде да се похваля. Избягах от работа за половин час и прескочих до НДК. Резултатът е черен ленен панталон, широк с връзки отпред за невероятните само 20 лева. Peace

# 17
  • Мнения: 1 771
Цитат
Емче блазе ти, обаче това че не качваш никак не те ли притеснява? 
И на мен ми се струва малко странно, сигурна ли си, че е точен кантара, на който си се мерила за последно.  newsm78 При всички случай най-важното е бебо да дебелейка, пък ако ще ти да отслабнеш от бременността, нали така Grinning

# 18
  • Мнения: 195
Ani_s , честито ти панталонче  Peace

Томасе, мерси много!  Hug

# 19
  • Мнения: 22
Elpet да те поздравя и аз за мъжлето ти,да ти е жив и здрав и да те слуша и помага.
Em4eto за количката според мен с прах за пране спокойно можеш да си я изпереш,ама по добре изчакай до другият месец,че до юли пак ще ти прахоляса дори да я завиеш,така че не си прави двойна работа thumbsup и вземи се стегни и почвай да хапваш повечко(не като мене де)
Donsyy не се притеснявай и аз за миналият месец съм качила 3кг. Embarassed и на мен малко ми се поскараха, ама какво да направя като ми се хапва  eat

# 20
  • Мнения: 766
Ani_s казвай бързо откъде го взе този панталон  Praynig
Нямам 1 по-тънак панталон, дето да ми става на тумбата  Embarassed

# 21
  • Мнения: 570
Em4e, аз преди малко звънях на регистратурата на Тина Киркова, че бях закъсняла да си дам данните на Там-там и ме записаха и мен за 1-ви юни на лекция, а УЗ за 13.06. Така че ако искаш звънни и ти - 9202031 е тел. Радвам се че ще съм с групичката  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 3 524
ехааа амо определено отбора е силен, супер се получи и пак да похвали веси пред строя за организацията Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 766
............................. пак да похвали веси пред строя за организацията Hug Hug Hug
Излизам пред строя за потупване по рамото и изказване на "писмена" похвала  hahaha Joy
Мале момичета съвсем забравих че днес е любимия ми ден  smile3558

# 24
  • София
  • Мнения: 3 524
забрави щото и утре е работен Sick

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 523
ние с нашите шефове се разбрахме да не отработваме, но пък да имам само по 3 дни празници - което до някъде е по-добре ...

# 26
  • Мнения: 140
Там-там като влезеш в НДК вляво от статуята се качваш на втория етаж с ескалатора, завиваш надясно и там има едно разширение. Щанда е на втората редичка, фирмата се казва Денис - Пловдив.
Панталоните не са за бременни, но са с връзки на талията и стават, освен това са супер евтини.

# 27
  • Мнения: 640
Здравейте и от мен,

Ели, да ти е жив и здрав мъжа и много да те (а от юли месец да ВИ) обича   party041 
И аз да се включа в темата за праха - в момента съм на вълна пране на бебешки дрехи и си взех Тео бебе от Метро. Оказа се, че в маркета до нас този прах е в разфасовки само то 330 гр, което е супер тъпо. Но пък на големи разфасовки имаше Беби флекс, който честно казано за пръв срещам и не знам дали да рискувам следващия път с него или пак да се разхождаме до Метро за големи разфасовки на Тео  newsm78

# 28
  • Мнения: 766
Ani_s  Hug Hug Hug  bouquet
Ще ги издиря аз тази фирма, онзи ден уж гледах  Embarassed
Ние нищо няма да отработваме  Mr. Green Така каза шефа  Peace
Renie78 аз не бих рискувала с такъв прах дето за пръв път чувам  Peace

# 29
  • Мнения: 172
Здравейтеее!!!
Честито на Елпет, жив и здрав да ти е моя мъж пък вчера беше рожденник Grinning.
Момичета какво мислите за стволовите клетки, ние с мъжа ми обсъждаме това от известно време?!?

Общи условия

Активация на акаунт