Още мъничко остава, ЮЛИ вече наближава!

  • 12 603
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 523
за срещата мен ме бройте 100% - ако на някой му потрябвам - има телефони  Whistling
искам да се видя със себеподобни и това ми е единственото време!
за прането - и аз ще го правя по към юни, ама питам да знам, че тук един колега с бебе ми споменава за Ариел, ама аз нашите дрехи не смея да пера с това чудо на химията, пък камо ли на бебо (а и двамата се обриваме от различни препарати ... )

# 46
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
dimianki, не го мисли хич напред ли е назад ли. Може лекарката да не го е хванала точно, възможно е да е мръднало, а и не винаги растат по план. Не може да се като по калъп - едни са малки, други едри. А и не се знае кога си заченала - може да си е съвсем в седмицата. А и бебенцата не растат с еднакви темпове, по-късно може да изпревари.

Сладкарница Неделя - София, бул. “Ал. Стамболийски” 90 - карта

# 47
  • София
  • Мнения: 1 244
Сладкарница Неделя - София, бул. “Ал. Стамболийски” 90 - карта


ок, нещо като диагонал на Мола... там съм  Mr. Green

# 48
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
честито на рожденника  bouquetама с моя бременнен мозък забравих на коя мама мъжа беше тя си знае.уф ужас пак съм с разстройство,предишната бременност бях със запек девет месеца сега постоянно ме хваща разстройство. а бе момичета те ехографите не са съвсем точни и не се знае дали това което се вижда е точно,за моя мъж все казват,че върви с две седмици напред и бил едър пък да видим,да не стане като с първото всички казваха момиче та момиче,гладахаме даже и в чужбина и бяха категорични,отивам да раждам и доктора и той малеее какви изразени тонове за момиче и хоп аз раждам момче,док ми вика гледай какво хубаво момче имаш а аз му викам стига си ме лъгал.таткото се изказа после,че го били сменили в родилния дом Joyта така и за мерките на ехографа.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 244
nameika, недей, че що роклички накупих и женски дрешоля, ако се роди с пишка, трябва голичко да ходи...  Joy

# 50
  • Мнения: 295
да се разпиша и аз в новата темичка Simple Smile много сте бързи пак, браво

аз за срещата в неделя ще пропусна и моля да ме извинвите, но миналия уикенд не почивахме, а лапихме тапети и сме решили тази неделя да спим до късно, да се разходим в парка и да мързелуваме (разходката в парка съм я обещала на половинката от много вреем и ще ме бие). вие хапнете по една тортичка и за мен Wink
лека вечер на всички Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз купих Персил бебешки и вече пера с него нашите дрехи,а когато дойде време за голямото пране мисля да е кото влезна в болница да не ми се прашат,една приятелка ще ми помогне.
Тази седмица ще имаме и второто легълце,тъкмо за 4-те почивни дни ще редим стаята за щипоците.

# 52
  • Мнения: 640
Аз да си призная избързах с прането, защото корема ми в момента е огромен и едва се свивам, пък си представям как ще съм в 9 месец. Всичко пера и преглаждам, и прибирам в пликове, с готовност за употреба. Не мога да разчитам, че майка ми или свекърва ми ще дойдат да помагат. Майка ми има един почивен ден в седмицата и понякога я викат да работи дори и тогава. А пък свеки от месец и половина ми помага да измия стъклата, та в събота сама си ги измих. Едва сега ще намери време да дойде да ни види... Та по-добре сама да си оправя от сега, отколкото в последния момент и пак сама. Пък и сега мъж ми ми помага.

# 53
  • Мнения: 984
ЕЙ че сте бързиии.. Там-там много благодаря че си ме записала  Hug Потвърждавам и за ТК и за срещата в неделя Joy и някой искаше да хапнем тортичка и за него.. да не се притеснява.. тържествено обещавам да се погрижа  Joy Joy
Днес да се похваля ходихме с още една бъдеща мама до някакъв склад в Хаджи Димитър за който много бях чувала, обачеее не ми хареса  Crossing Arms
Дрешките не бяха нищо особено, имаше доста малко избор за новородени и нямаше почти нищо лятно...
Хайде весела вечер на всички   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 771
Нямам търпение да се похваля с първата си по-голяма покупка за бебочко - преди малко купихме количка на пег перего от магазина в Дианабад. По принцип мислехме към юни да вземем, но понеже се спряхме на А3 модел и бяха останали само две бройки, избързахме малко. Пращам линкче (даже като цвят е същата)
http://www.pegperego.com/page.php?sid=5bf98aaa625f0a5b6ef60d6d77 … 00000013&cl=C
Преди това бяхме до един нов магазин на алея Яворов (пълен с бебешки джунджурии). Там имаше колички и столчета Chicco - даже ми хареса един модел Duo Ct 0.2. Цената и със столчето е 550 лв. Известно време си мислех дали нея да не вземем, но в крайна сметка си осъществих мечтата за пегперего. Та за този магазин - там имаше бебешки дрешки (другата седмица чакат и съвсем летни), които много ми харесаха. На някаква май холандска фирма - noppies (www.noppies.com). Имаше бебешки бодита по 5-10 лв. На мен ми се видяха с нормални цени. А и бяха много сладки...
 Grinning

# 55
  • Мнения: 984
marisasav честито  Hug Прекрасен избор (поне според мен)
И аз съм се спряла на една количка на пег перего.. дано скоро се похваля и аз  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 5 721
Значи няма да се притеснявам мами за седмиците Peace Благодаря ви! Hug НА мен за прането на дрешките на беб ми казаха  за някакъв Израелски прах който има и течен вариант Peace мисля него да използвам а и не е скъп Simple Smile 3 кг. е 9 лв. и моите дрехи ще си пера с него. Лека и до утре! Hug

# 57
  • Мнения: 4 300
Потвърждавам за Тина Киркова.
За срещата в неделя. от 11, в сладкарница Неделя на Стамболийски обобщавам:
1. Беболинчо
2. Phil
3. Arksi
4. Томасе
5. Ianamama
6. Там Там
7. Рокси

Под въпрос са Донси и Елпет.
Ако съм пропуснала някой да си казва! Аз ще ида към 10 30 да завардя места и да стартирам яденето на торти:)

В четвъртък ходихме в Пигис хаус. Хареса ми избора на дрешки и разни други джуджавки- шишета, помпи и прочие. Не съм голям спец по детските стоки, но според мен си заслужава да се посети магазина. Да си кажат и по разбиращите от мен майки, ако вече са хвърлили по едно око:)

# 58
  • София
  • Мнения: 3 414
Привет!
На работещите лека работа!
Аз забелязвам че ми се пият повече течности Rolling Eyes,при някоя да има такова нещо?Имам и киселини почват от към 15ч нататък.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 524
Привет в съботния понеделник  smile3507
След снощи никак не ми се работи, дано е кротък и дремлив ден  Praynig
Мариска, количката е едно малко съкровище и да ти кажа, коремчо подритна в момента на отваряне на линка.  Mr. Green Ако е намек от негова страна засега не съм го разбрала  smile3532
Ние още не сме си видели наживо нашата та знам ли, може накрая и да се уреди и той с такава  Mr. Green

nameika, недей, че що роклички накупих и женски дрешоля, ако се роди с пишка, трябва голичко да ходи...  Joy
Фил, няма страшно мила, ще се "менкаме" ако нашто пък излезне мома  Mr. Green

Ох Рокси как примамливо звучиш- снощи разбрах че в неделята има шанс и да съм ок и да не съм ок за срещата. Поради което правя следната уговорка, след като ще сте там в 11 ч. аз вече знам място и час и ще пусна на Веси (Там- там) смс-че дали ще си докарам коремчето и себе си на тортичка. Така че ако има как за псисъка ме бройте 50 на 50 и без да се притеснявате за място, аз ще докопам столче и най-голямата торта, ако успея да се дотътря  Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт