Още мъничко остава, ЮЛИ вече наближава!

  • 12 602
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 175
alibabali,и аз звънях,но ми казаха пак да звънна утре след 9 ч. Rolling Eyes
elpet,разбира се,че ме притеснява,че не качвам.Аз не че се похвалих,ами си се чудя нормално ли е.А съм се мерила на един и същ кантар,така че няма грешка.За хапването си ям по три пъти на ден,като всеки ден включвам месо,сирене,мляко,плодове и зеленчуци,а и без хляб не мога...
Успокоява ме това,че обиколката на коремчето все пак е +4 см,а и на ехографа нямаше изоставане в размерите. Praynig

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 523
mimi79, ние още в началото обсъждахме този въпрос - и накрая решихме, че може би ще прескочим ...
носят се слухове, че не се съхраняват както трябва и не дай си боже да ти потрябват - може да се окаже, че не са годни ...

# 32
  • София
  • Мнения: 5 721
Мами за срещата в неделя аз няма да мога да дойда беше ми по удобно за утре Rolling Eyes Но нищо де следващия път Simple Smile Я ми кажете когато бебо отговаря седмица,седмица и половина по малко какво означва newsm78 , че се развива по бавно или че е заченато по- късно.Док ми каза,че за сега върви по дребен с толкова но допълни,че след 1 ,2 прегледа ще каже със сигурност а аз не го попитах коя е причината да не оговаря на седмиците си newsm78 Rolling Eyes Embarassed  

# 33
  • Мнения: 384
Честита ни нова темичка и честито на бъдещия тати,мъжо на Елпет!  bouquet За срещата ще се опитам да дойда,но ще съм с малката и не знам колко ще останем,че тя по това време е във вихъра си.Относно дрехите и аз се заглеждам по такива,които не са специално за бременни.Не че не качам,но този път сякаш само корема ми расте и още си ходя със старите долнища.На мен заради детето ми се налага да ходя спортно.На пазара има страхотни дрешки,които могат да се прегодят,сърбят ме ръцете,така ми се пазарува,но нещо много се охарчих покрай зъбите,а и имам ли пари все нещо за девойката взимам-ей бъдещи майчета на момиченца,ако знаете каква краста е да се пазарува за малките госпожички.Незнам как е за младежите,още не съм навлязла там.Чудя се какви обувки-бързохотки да си купя?Досега карах с едни дизелчета и ми бяха супер,но стана топло.Дали да видя нещо на др.Шол?  newsm78

# 34
  • Мнения: 172
mimi79, ние още в началото обсъждахме този въпрос - и накрая решихме, че може би ще прескочим ...
носят се слухове, че не се съхраняват както трябва и не дай си боже да ти потрябват - може да се окаже, че не са годни ...

аркси, имаш право, ние обсъждахме същия въпрос за съхранението, но като цяло, да не се случва де....но пък ако се наложи, като гледам телевизия как събират парички толкова хора за разни операции, ми е доста тъжно и на фона на хилядите пари които събират, към 3000лв. е това замразяване си е колкото един хубав телевиор....ей така си разсъждаваме и чудим как да постъпим.
Аз доколкото имам инфи в Щатите вече е задължително съхранението на този вид клетки, влючват ти го в общия профил- ако мога да се изкажа така.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 523
mimi79, за САЩ е така - там дори има банки, в които може да дариш ако искаш ...
но се опасявам, че в БГ е хубава работа, ама българска Sad ...
ние може би скоро пак ще обсъдим въпросът. а ти ако искш можеш да погледнеш из другите форуми - мисля, че преди бях чела една тема посветена изцяло на въпроса за стволовите и къде колко струва.

# 36
  • Мнения: 640
Момичета, искам да се похваля. Майка ми успя да ми намери картона и още по-важно е, че успя да го разчете и се оказа, че съм си карала варицелата. Можете да ме броите и мен за неделната среща. НО АКО ИМА МАМИ, КОИТО ДА ГИ ПРИТЕСНЯВА ФАКТА, ЧЕ СЪМ ИМАЛА КОНТАКТ С БОЛНА ОТ ВАРИЦЕЛА (въпреки, че май не мога да я предам сега, но не съм сигурна), МОЛЯ ДА СИ КАЖАТ.

# 37
  • Мнения: 766
Момичета ето графика за прегледите на УЗ в 121 кабинет от Училището за родители, който ми дадоха от Тина Киркова

1. елпет – 04.06- 9.00 часа
2. там там  – 04.06- 9.15 часа
3. никка – 05.06. -9.00 часа
4. ани_с   - 05.06- 9.30 часа
5. Стефи – не е записана /не ми даде никакви данни  Sad/
6. Рокси – 06.06- 9.00 часа
7. Донси  - 06.06- 9.15 часа
8. марисасав  - 06.06- 9.30 часа
9. Аси®  - 06.06- 9.45 часа
10. Беболинчо  - 06.06- 10.00 часа
11. Фил  - 07.06- 9.00 часа
12.Dimianki  - 07.06- 9.30 часа
13. Софи Бо - 07.06- 10.00 часа


 искам само да допълня, че си се чака за прегледа и нормално в този кабинет си вървят нещата със закъснение  Peace Да го имате предвид  Wink

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 523
ЗА ТК - за прегледа минавате през регистратурата!!!

# 39
  • Мнения: 616
Докато видя че има нова тема и вече сте изписали  две страници вие сте страшни.
А колкото за килограмите и аз взех да се притеснявам защото вместо да качвам сега аз свалям и не знам това да ли не се отразява не бебо  ,а гледам да не се ограничавам ,но явно това че бях с разстройство и после малкия два дена не беше добре и ми се отрази като отида на 26 на консултация ще видим какво ще каже докторката.

# 40
  • sf
  • Мнения: 10 153
Цитат
ЗА ТК - за прегледа минавате през регистратурата!!!
да си кажем името ли?  newsm78

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 523
за ТК - като отивате на УЗ прегледа към училището минавате през регистратурата и те ви искат личната карта - уж ви завеждат в системата си и ви дават по едно талонче

# 42
  • София
  • Мнения: 3 524
Ама и бюрокрация ама нейсе.
Може да ни направят "отстъпка" за групово посещение и да не ни искат  hahaha hahaha
Лекси нещо ми се губи?  newsm78
За срещата в неделя какво става, нещо ентусиасти не виждам? Аз пак да кажа че ще отговоря утре  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 1 244
Ели, честит рожденник, да ти е най-грижовния съпруг и татко!   bouquet

За срещата съм "за". Само моля кажете в коя част на Стамболийски е тази Неделя, че не я знам.  Simple Smile

Защо перете толкова рано дрешките? Аз се чудя има ли смисъл. Мислех всичките накуп да ги изпера примерно в 8-я месец. Иначе и аз съм чувала най-добри отзиви за Сано и Тео.

За болничния - на мен ми пуснаха първо едноседмичен, защото до сега не ми е пускан и след това ще ми го удължи докторката с 1 месец. Т.е. каза, че не може направо едномесечен да ми пусне (поредната измислена процедура с цел усложняване живота на хората и самите лекари). Иначе ми го даде веднага.

Много ми е мерак за стволовите клетки, но за съжаление ни е абсолютно невъзможно финансово - особено след ремонта. За съхранението не съм убедена, дали не са само зловредни слухове. Но дори и да е така, пак бих дала парите - за всеки случай. Пък и си мисля, че ако се ползват услугите на тези 1-2 лаборатории, които са най-сигурните (не им помня имената), рискът от лошо съхранение е минимален.

dimianki, ако това разминаване в седмиците ти е показало само на последния УЗ, е вероятно грешка. На мен на всеки преглед ми показва различни неща - ту сме напред, ту отговаряме на седмиците, веднъж главата е по-голяма, друг път крачето... абе мисълта ми е да не им обръщаш внимание. Ако си забелязала, на самите снимки от ехографа си пише отдолу възможна грешка плюс-минус еди колко си дни.

# 44
  • sf
  • Мнения: 10 153
аз мойте дрешки ги прах скоро, защото ги извадих от кашони, ама после не ги гладих, направо ги нахвърлях в гардероба. истинското пране с гладенето мисля да е в началото на юни. тогава ще изпера и количката . с Тео бебе.

Общи условия

Активация на акаунт