Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 721
MeГита е честито ти пишле! Mr. GreenАз днес също много се зарадвах,че си оставяме към синия отбор newsm44 Преди малко хванах та се бях заровила в един шкаф където майка ми до преди 1 г се купуваше по нещо бебешко но повечето за момиченце Simple Smile но събрах доста и за момченце та изпразних малко шкафа Simple Smile има доста бодита а и повечето дрешки са за  лятото и края му!  Само юли ще им махна етикетите и изпера и така. PartyЗабавно е:)

# 46
  • Мнения: 1 380
Аз на фетална ехокардиография не съм ходила и се чудя дали да ходя newsm78 казаха ми че беб си е наред и че не се налага Simple Smile Но има време другия месец може да отида.
Мила щом ти е казала, че бебчо е добре, не ходи. Аз ходих защото Димитрова  имаше опасения, че малкото ми околоплодни води могат да повлият на кръвоснабдяването, но за моя радост опасенията и се оказаха безпочвени.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 721
Ми има време то можео към 30 седмица да се отиде! Flutter

# 48
  • Мнения: 1 216
Аз засега мисля да не ходя на ехокардиография, леле че сложно се пише  тази дума Thinking
Megita и ти си мъжка мама значи, браво! Още една мама в отбора на бъдещите свекитита. Тази идея много ме забавлява, особено аз се очертавам двойна!
Моят беб в грамове не знам колко е, но главичката е вече 6,6 см и си отговаря на възрастта. Вече няколко сутрини буди баща си с шутове в гърба и той много сладко му казва "Охо кой се е събудил, добро утро!"  Joy
Стискам палци ремонтите да се случват навреме, че да ви е спокойно на душите

# 49
  • Мнения: 361
Ей, пак страхотна темичка.Ама направо незнам как се справяте, като гледам с какво темпо пишем.Аз докато изчета и напиша 2 поста и вече хайде нова тема.

Тони как ще е по -мъничко бебето с твоя тумбак newsm78, да не са 2.Какъв ти е секрета, та имаш бактерии, нали нямаше течение или това беше преди 1 месец?
Тези дни вече ще дойда на бирарията да се видим, че ми домъчня Rolling Eyes

Персиа или Мариетка или там както искаш, защо толкова късно се появяваш при нас във форума?
За прилошаването и на мен ми беше така, оказа се, че кръвната захар ми пада рязко,изведнъж и за това така става.Като ми стане така пия солен айрян, ям шоколад и така.
Много се радвам, че си ти иначе?Как е бебчето, таткото, разкажи повече.Бременноста лека ли ти е?На снимките изглеждаш страхотно,как успяваш да качваш само на коремчето newsm78

# 50
  • Мнения: 361
Мами все си мисля да пиша и да питам и все забравям.
Някой знае ли какво стана с Janett?Да не е сотанала да си живее в Венеция?
Уж щеше да пише, да изпрати снимки и ни забрави newsm78

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Janett пише в Родители преживели загуба заедно с още една наша мама Cry

# 52
  • Мнения: 361
Още една мама ли? newsm78http://babyshop-bg.com/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,587/category_id,87/manufacturer_id,10/option,com_virtuemart/Itemid,51/lang,bg/

Какво ще кажете за това?



http://babyshop-bg.com/component/page,shop.product_details/flypa … emid,51/lang,bg/-адреса е малко дълъг

# 53
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Върнахме се от разходка  Grinning
Гита, темичката е разкош   bouquet
Мегита, много се радвам, че всичко му е наред на бебчето  Hug
V-twin, утре и вдругиден да си изкарате добре  Heart Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 843
Ади, мила не ме пусна с  името ми нито с вариации. Но виж Персия веднага го прие!
 За бременността, от време на време имам проявления като днешното. Едвам се събудих, т.е. събудиха ме Sad. Иначе  май не мога да се оплаквам,много много. Не съм разбрала много, че съм бременна. Основното ми е дрехите, не влизам в нищо мое и това е положението newsm78
 За леглото - много е сладко и аз търся нещо подобно . Специално за това питай дали ще дойде заедно с колелата, защото много мами се оплакват от доставката.
 Виж  сайта http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=2080  и прочети озивите.

# 55
  • Мнения: 361
Мариетка, как искаш да си влизаш в дрехите, като те твоите са детски размер Laughing
За леглото,аз ще си го взема от магазина, няма да го поръчвам по интернет, но и да не ми донесат колелата 6те го преживея, и без това не ми трябват.

Ти още ли ходиш на работа, не ти ли тежи вече newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 843
Ходя  Grinning , с мойта работа ще е срамота да не ходя. Не ми тежи, още не ми е ясно това с тежестта. Предполагам, че 8 -9 месец вече ще  тежи.
 Ти  кога спря да ходиш?

# 57
  • Мнения: 1 554
Още една мама ли? newsm78http://babyshop-bg.com/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,587/category_id,87/manufacturer_id,10/option,com_virtuemart/Itemid,51/lang,bg/

Какво ще кажете за това?



http://babyshop-bg.com/component/page,shop.product_details/flypa … emid,51/lang,bg/-адреса е малко дълъг


леглото което съм си харесала е подобно но по хубаво днес пак ходих в магазина да си го гледкам 410лв струва

# 58
  • Варна
  • Мнения: 443
За размерите на бебчо - http://ladyz.30.forumer.com/index.php?showtopic=22
Адриана, мноооого е сладка тази кошарка. И аз съм се насочила към този тип и тази много ми хареса. Благодаря много за линка  Hug
mentina  newsm51 Само че като се знам каква съм игрива ще трябва да ме връзва мъжо за стола, да не си направя нещо от хора и ръченици  Mr. Green Blush
Мариетка, честито ти пишле  Hug Много се зарадвах на поста ти  smile3503
herelina , мерси за инфото, мила. Само, че при нас става въпрос за строителство 'до ключ' и тези неща си ни влизат в цената => ги прави строителя, с техни си материали и майстори. Само ходим и си избираме. И проблема не е в сроковете за изпълнение на нашия апартамент, ами на целия комплекс Simple Smile Издават го на веднъж, а другите секции още са на шпакловка на гипсокартона...та май ще почакаме още Simple Smile
Едно въпросче към очакващите първо бебенце - кога мислите да започвате с обзавеждането на стаята за бебчо? Аз мисля като изляза в болничен юли месец да купуваме кошарата и разни други принадлежности от първа необходимост. Кенгуру няма да купувам, не ми допада, а количката я оставяме за след раждането Simple Smile
И още едно въпросче се сетих - абе мами, как спите? Аз вече не мога по гръб, заболява ме корема  newsm78 На ляво също не ми е комфортно, като полежа по-дълго на ляво и усещам болка в ляво ниско долу. Само на дясно като спя не ме боли нищо, но ако не сменям страните поне за малко ми се схваща бутчето  Mr. Green

# 59
  • UK
  • Мнения: 1 351
 V-twin ние ще започнем с подготовката за стаята при първа възможност, като за начало ще купим нова спалня за нас с мъжо и сме харесали вече скрин.... не е детски защото детските са много малко... ще залепим тапети само в къта в който ще е бебето ( кошарата и всичко останало )...
 За спането аз от 2 седмици спа с възглавница под гърба и ми е ужасно облекчително и мога да спа на всякъде вече  Peace... количката съм я харесала вече и всички знаете коя е но ще за поръчаме малко преди раждането и ще я вземем след изписването и така ще бъде с всично останало...  Peace общо взето само ще залепим тапетите, ще сложим климатик в стаята при бебето и ще сменим дограмата понеже още е със старата дограма и е много шумно...

Общи условия

Активация на акаунт