Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте в новата темичка.Мики-маусчетата са супер.
И аз скоро си мислих за линийката на корема.Аз нямам такава,но смятам,че на по-мургавите мами май се среща по-често,а аз съм си мургавка.Незнам дали има връзка-ще видим.
 На мен,защо не ми казват бебко,колко тежи?Следващият път ще питам.Аз също пия магнезий за контракциите.Пак си имам,но по-поносими са.Преди не можех да спя по цяла нощ от тях.
Persia аз всяка сутрин докато доида до нашите,се моля да не припадна.Май слънцето хич не ми действа добре.
Добре дошла на Поли-Моли.
Приятен ден на всички.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 721
Доки ми каза,че бебо е по дребен за седмицата в която съм newsm78 май каза,че отговаря като за седмица и половина по малко,но допълни че след 1,2 прегледа ще каже със сигурност!Много се притеснявам,лошо ли е това? Или озна1ава че съм заченала по късно?

# 32
  • Мнения: 127
Това за линийката не мисля, че зависи от тена. Аз съм си доста бяла пък я имам от доста време сигурно поне 2 месеца!Беб е 616 грама. Сигурно пишката му е само 16 грама щото всеки път ми казват: "Казах ли ти че ще момче"  hahaha Joy а най-странното е че на всички тестове излиза мома.. последния 64% момиче.Де да знам според мен това си е чиста случайност, ако познаят! Най вече зависи от сперматозоида оплодил яйцеклетката дали носи X  или Y хромозома. Все пак има милиони и само един шампион!И шанса е 2:1.

# 33
  • Мнения: 25
Доки ми каза,че бебо е по дребен за седмицата в която съм newsm78 май каза,че отговаря като за седмица и половина по малко,но допълни че след 1,2 прегледа ще каже със сигурност!Много се притеснявам,лошо ли е това? Или озна1ава че съм заченала по късно?
Няма нищо притеснително в това. Наистина може и да си заченала по-късно. Всички бебнца не могат да растат с еднакви темпове. Някои в по-ранните седмици "поизрастват" други по-късно. Може и да означава, че ще родиш малко по-късно (съответно и да си заченала по-късно). С първата ми бременност в 5 месец док. каза, че върви бебка с 1 седмица напред и се роди по-рано 1 седмица.

# 34
  • Мнения: 3 388
Изясних си за контракциите, благодаря за обясненията, Гита  Hug

А за грамовете на бебо, значи сме ок, всички сме долу-горе в едни и същи рамки.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 443
Запис и аз в хубавата темичка!  Heart Eyes Гита както винаги е неотразима, а на Сонита заглавията винаги са супер сладурски  Hug  bouquet

Първо, добре дошла на Поли-Моли  Hug Приятни мигове при августовските тулумбички  Mr. Green
Честита датичка на Манчева   bouquet
Мегитка, стискам палци и аз, въпреки че знам, че всичко е наред и нямам търпение да ти прочета отчета  Hug
За чертата и аз нямам, но четох някъде, че до голяма степен зависи от пигментацията на кожата. Аз съм много бяла и може и да не ми се появи. Все ми е тая де, то само това да беше  Mr. Green
Днес ходихме да видим накъде върви нашия апартамент (строи се сега) и за моя прекрасна изненада вече лепят плочките, банята ни е готова, а в момента довършваха и тоалетната. Даже сварихме техника преди почивката за обяд  Mr. Green и ни обнадежди , че до 2-3 месеца може и да влезем Thinking Не ми се вярва, тъй като още нито са почнали ламината, нито пък сме избирали латекс...кога ли ще ни викат newsm78 Така или иначе се примирих, че бебчо най-вероятно ще го посрещнем в къщата. Сега ще местим гардероба в съседната стая, защото спалнята ни е огромна, а стаичката е 3,10 на 3  #Crazy и за кошарка няма място...Та голяма работа ни се отвори, а ми се щеше да занесем бебчо направо на новото къщи  Blush Оф, стига съм ви занимавала с моите "размисли и страсти"  hahaha  
Добрата новина е, че утре и в неделя сме на две сватби Simple Smile))) Ще си умра от кеф Simple Smile)) nuts
 И така...Аз съм на ЖК чак на 10-ти май , а на 11-ти съм на УЗД, тъй че скоро отчет няма да давам  Rolling Eyes За сметка на това чета вашите с огромно удоволствие Hug

Чао засега, тук е страхотно времето и ще се възползвам Simple Smile Цунки на тумбите  remybussi  remybussi  remybussi

# 36
  • Мнения: 998
V-twin, значи те очаква страхотен уикенд. Нас наскоро ни поканиха на 2 юни и то на мой братовчед, на когото му мрънкам да се жени от няколко години, всеки път щом го видя и сега, като ми каза, като изпаднах в един потрес какво ще облека, да не ви раправям. Но има още време и към края на май ще го мисля.

# 37
  • Мнения: 1 380
Моето бебе във вторник(22 г.с)  тежеше 510 гр.
А на фетална ехокардиограма ходих  при д-р Спасов във "Фемина" и съм много доволни.Обяснява всичко, а не като Димитрова само пуфти и си дудне нещо и никой не може да я разбере.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 443
GERA , и аз бях в паника относно облеклото, но си намерих много сполучлива права пола до коленете за бременни(направо да не повярваш...хубава дреха) и си взех неземно яка туника от обикновен магазин Simple Smile Ще ви пратя снимки... Simple Smile Двете много не си ходят, ама по-подходящи дрехи не намерих...за съжаление избора ми е сведен до най-грозни бабешки дрехи, така че...  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 5 721
Да Димитрова си мрънка и само тя си се чува какво говори Party Добре поне че се рабра че бебо си е добре иначе така тихо говореше мани,мани Simple SmileАз на фетална ехокардиография не съм ходила и се чудя дали да ходя newsm78 казаха ми че беб си е наред и че не се налага Simple Smile Но има време другия месец може да отида.

# 40
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Гита, темичката е прекрасна. Толкова пъстра и весела... bouquet
Поли-Моли, добре дошла  Hug
Беличка, честита квартира. Ето, че всяко зло е за добро. Намерили сте жилище на чудесно място. Паркът е прекрасен. Аз понякога водя Теди там. Като се роди бебчо, и него ще доведа. Може и да се видим.  Grinning
Аз пък още си нямам линия на корема. Но и при предната бременност получих такава - доста бледа, чак в осмия месец. Явно и сега ще е така.  newsm78
Иначе от няколко дни стъпалата ми се подуват ужасно. Но си има причина. Събраха ми се два поредни дни дежурства, което значи че съм от обяд до 18.00 ч. на стола пред компютъра. На всичкото отгоре и двете вечери се случи така, че мъжът ми имаше концерти, та пак час-два седене. После задължителната кръчва с приятели - още час-два, и в резултат стъпала като на слон.   261uu
За коремите - моят е направо огромен. Но няма как да кача снимки, за да видите, заради нашата пуста система. С Теди такъв корем имах малко преди да родя. А сега... Sick Но аз започнах с доста излишни килограми, така че и това си дава отражение.
Бебчо беше 600 грама още на 3 април. Но вървеше с две седмици напред като развитие и тегло, затова. Сега съм на преглед чак на 10 май, така че тогава ще мога да кажа как вървим. По принцип ехографа дава известни отклонения, особено в последните месеци. В деня, когато постъпих за раждане с изтекли води и месец по-рано от термина, показваше, че Теди е само 2 кила. А тя се роди 2300. Все пак 300 грама не е малко отклонение.
Мимсат, да ти благодаря и в темичката за помощта с калкулатора.  Hug Та момичета, при мен показа странни резултати. Каката излезе момче. Но пък сегашното си излезе вярно - момче. Mr. Green
Аз ще ви пожелая приятен и слънчев уикенд, тъй като смятам вече да си тръгвам. До понеделник  Hug



# 41
  • Мнения: 4 546
аз имам слаба линия, отдавна започна да се появява.
V-twin , на нас боядисването на целият апартамент + шпаколоване ни го свършиха за 10дни. а ламинатът, до колкоот знам се слага много бързо. така че може бебе да го посрещате в новия апартамент  Wink

# 42
  • Мнения: 222
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА НА ВСИЧКИ!
ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ, СТРАХОТНА Е!
   bouquet

Тъй като нямам много време сега, утре ще пиша повече!

Приятна вечер!   bouquet

# 43
  • UK
  • Мнения: 1 351
 ето мееееееееее  Hug Party
 Вече със сигурност казвам, че видяхме висулки и щръкнало пишле  Joy бебето направо ни се изплези докато ги гледахме  hahaha много беше активно и сега
 Коуминацията на деня... трябва да съм в 22г.с. а бебето отговаря на 25г.с.  #Crazy Crazy направо умряхме да се смеем  hahaha видяхме му перфектно пъпната връв и как си играе с нея и доки му вика "не там, това не е за игра мишленце" и то все едно я чу и се завъртя с главичката надолу  hahaha има ужасно много място вътре и си прави салта постоянно  Joy...
 Матката ми е спокойна вече и плацентата си е на мястото  bowuu bowuu bowuu

 Благодаря за палците  Hug много ми помогнаха   bouquet

# 44
  • Мнения: 564
Лулумба, задължително трябва да се видим с бебоците в парка живот и здраве  Hug!
За черта и аз нямам още..
Моето бебче в 19 седмица беше 430 грама..казаха ми че било дребничко..Утре ще каже Томова, дребно ли е или не!
На ехокардиография и аз ходих при Спасов, доволна съм, но мисля, че не е наложително да се прави, след като сте били на ФМ, но пък за лично успокоение..Тя до колкото разбрах и Томова е детски кардиолог, т.е бебешки и тя е въвела 1986 мисля беше ехокардиографията, така че ако сте били при нея, не му мислете повече за ходене  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт