Гледайте тази вечер шоуто на Слави!!!

  • 10 583
  • 272
  •   1
Отговори
# 150
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Дано Бог да е милостив към него/макар, че Слави му е обърнал гръб!/и му даде изцеление, за да се прочуе името Господне! Амин! Praynig

# 151
  • София
  • Мнения: 12 555
Кристал аз писах за диоптрите...

Но не знам колко от вас ще се сетят за една друга тема за Слави, в която Блонди каза само две думи за него: "Добър човек"...

За мен е такъв, а след днес бих степенувала прилагателното...  bouquet

# 152
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Би ми станало тъжно и неприятно за всеки един човек за когото разбера, че има такъв проблем. Както за Пешо от съседния вход, така и за Слави Трифонов!

Не мисля, че злобните забележки и коментари са на място когато става въпрос за здравето на даден човек! Не мога да ви разбера!  Rolling Eyes

Да има и хора които са в много по-тежко състояние, животозастрашаващо, болни дечица и пр. , но нима човек няма право на съпричастност когато става въпрос за болест, която не е животозастрашаваща? Нима да изгуби човек зрението си /може и да не е толкова опасно и дано/ не е ужасно? Ами ако се случи на вас или ваш близък дали няма да ви се струва страшно и ужасно? Аз лично бих откачила! Да, мен няма да ме дават по националния ефир, но и аз не съм водеща на популярно шоу-предаване! 

Съчувствам на Слави! Дано положението не е толкова страшно и да има шанс да запази зрението си!

# 153
  • Мнения: 17 546
Кристал аз писах за диоптрите...
Но не знам колко от вас ще се сетят за една друга тема за Слави, в която Блонди каза само две думи за него: "Добър човек"...
За мен е такъв, а след днес бих степенувала прилагателното...  bouquet
  Peace   bouquet

# 154
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Стана ми гадно  Sad
И все пак - Слави е пич. В такъв момент всеки се скрива в себе си. А той се появи пред всички.
Той не веднъж е споменавал, че живее в шоуто си - тази вечер пак го доказа.

Пуффф.

# 155
  • ES
  • Мнения: 2 172
Простете моето невежество, но какъв е тоя "ВИП"? Кого номинират?

За ВИП Брадър по Нова Тв иде реч.
Номинации за изгонване до сега.
А от тази вечер до понеделник - гласуване за победител в шоуто.

Е, хайде сега, риторични въпроси! Надали има предаване тази вечер с по-виско рейтинг.

# 156
  • Мнения: 4 181
Момичета, едно не разбрах, защото го хванах накрая за съжаление  Cry
Какво ще прави оттук нататък, всмисъл разказа ли нещо повече? чакат резултати от изследвания или какво, да разберат какво е положението?
Искрено се моля за него, всеки човек си има недостатъци, но като цяло го харесвам. Много силен характер,винаги е отстоявал позициите си без да му пука от никой  Peace

# 157
  • Мнения: 1 416
Момичета, едно не разбрах, защото го хванах накрая за съжаление  Cry
Какво ще прави оттук нататък, всмисъл разказа ли нещо повече? чакат резултати от изследвания или какво, да разберат какво е положението?
Искрено се моля за него, всеки човек си има недостатъци, но като цяло го харесвам. Много силен характер,винаги е отстоявал позициите си без да му пука от никой  Peace
До 3-4 седмици ще се разбере дали прогресивно ще ослепее с дясното око или ще се закрепи на това положение.

# 158
  • Мнения: 11 575
как свърши, че не успях да го видя?

Тъжно, Мрачно , Разтърсващо , болно , много сълзливо! Cry
Май не трябваше да пускат този черен фон накрая на финалните надписи.Винаги съм харесвала Слави и ми е мъчно,че в момента е в това положение.Искрено се надявам,че ще се оправи.

# 159
  • Мнения: 983
Дано се оправи Praynig не съм голям фен на предавенто, но  Слави е изключителен човек

# 160
  • Мнения: 1 792
от къде мога да си изтегля да го гледам че не можах да го хвана цялото предаване

# 161
  • Мнения: 17 546
Арена www.DMCA-removal-from-Google още не е качено.

# 162
  • Мнения: 1 502
Ето статията в 24 часа http://www.24chasa.bg/Default.asp?statid=45221&rubr=0&iz … id=21&iy=2007. Много мрачно звучи. Все пак сме хора и аз се присъединявам с молитвите си за Слави. Каквото и да пишат някои, Слави си е пич на място. Naughty

# 163
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Дано се оправи  Praynig Praynig Praynig

# 164
  • София
  • Мнения: 12 555
И след целия порой от думи единственото, което се върти в главата ми е, че всъщност Щастието е в малките неща - като това да ходиш бос по тревата след дъжд или да отвориш очи сутрин, да погледнеш слънцето и да благодариш тихо, че си се събудил и днес.
И че можеш да видиш изгрева, лицето на майка си или просто собственото си отражение в огледалото.

Останалото е проза.

Общи условия

Активация на акаунт