Гледайте тази вечер шоуто на Слави!!!

  • 10 611
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 956
и това , че няма тумор означава , че със сигурност не е неизлечимо болен!

Виждам , че не си ми разбрал въпроса и го подкарваш в друга посока, но карай......

# 241
  • Видин
  • Мнения: 961
Eeeeй затова няма никога да се оправим Sad

Не можете да се радвате, да плачете, да тъжите...Вечно спор трябва да има

Радвайте се като се раждат деца, тъжете като някой е болен - стига с тия глупости елементарни


ДАНО СЕ ОПРАВИ, СТИСКАМ МУ ПАЛЦИ Praynig

Напълно подкрепям Кръц-кръц newsm10

# 242
  • Мнения: 417
Дали го има качено някъде снощното интервю?

# 243
  • Мнения: 437
Малоумо и простодушно е да се твърди, че това е ПР ход... Слави все така е на гребена на вълната.. не потъва.. че да измисля подобни истори... Моля ви, жалко е просто,, недейте бе хора...
Наричаш ме "малоумен" , "простодушен" и "жалък" ? А уж личните нападки били забранени в този форум...?! Shocked
А с този си начин на изразяване си ми ясна колко състрадателна си всъщност...

леле Simple Smile Ами всъщност, не те наричам точно теб така, както и никой конкретно, а изразявам мнението си Simple Smile
Ако беше лична нападка... щях да ти сипя с доста по-голям черпак Simple Smile  

Освен това - не твърдя, че поприрода съм особено милосърдна, а този конкретен случай ми стана мъчно. Нужно ли е още да се обяснявам?

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Eeeeй затова няма никога да се оправим Sad

Не можете да се радвате, да плачете, да тъжите...Вечно спор трябва да има

Радвайте се като се раждат деца, тъжете като някой е болен - стига с тия глупости елементарни


ДАНО СЕ ОПРАВИ, СТИСКАМ МУ ПАЛЦИ Praynig

Напълно подкрепям Кръц-кръц newsm10

 И аз подкрепям! Стана ми мъчно за Слави - дано се оправи! И на най-големият ми неприятел не пожелавам да има проблеми със здравето.

# 245
  • Мнения: 2 386
Дали го има качено някъде снощното интервю?

И аз това търся....

Иначе.... Cry Cry Cry Трудно заспах снощи -видях темата към 2 часа и помислих, че не е истина....
После прочетох във вестниците.Ужас,дано се оправи!!!

# 246
  • Мнения: 5 370
Да, гледах предаването от А до Я.....Тежко е, обаче....съм раздвоена. Ако и да съм била от феновете на Слави.
И аз като -мисля , май Сопрано беше-ще кажа-"Надявам се пак леко да преиграваш. Много се надявам този път". Praynig Praynig

Мнението на Кифла се покрива с моето за подбора кога да даде интервю. Така или иначе той щеше да го направи.

Слави е от играчите. От тези, които играят до края (за който е чул вица, който Слави разказа).

Но каква е цената на играта? Човек с възможности, който е готов да помогне на друг. 11 години с някаква диагноза и работа на педал.

Сигурна съм, че Слави ще продължи да живее по начина, който сам си е избрал.

Глукомата не попречи на Едгард Давидс (един невероятен вандал на терена) да играе футбол.

По-скоро съм съгласна с това.
И, да , Рони, чух вица.....абсолютна и 100%-ва метафора на това, което се случва в момента с него.

Тонколона-принципно ти изчетох всички постинги по темата, ако беше ги представил маааалко по-мекичко-нямаше да има такава ответна реакция. Peace
Имаш доста неща, с които съм съгласна. Казвам си го в прав текст.

# 247
  • София
  • Мнения: 2 623
За какъв шоу мен говорите? Лелее, наистина си заслужава народа съдбата. Слави е велик манипулатор, обслужващ интересите на червената мафия, която наля милиони в предаването , за да манипулира Слави мозъците ви. С цял оркестър зад гърба си, танцьорки, над 20 сценаристи и всякакъв персонал всеки би водил шоу и то много по-добре и по-културно от Слави.
За заболявнето му.....и от смъркане на кокаин се получава възпаление на околоносните кухини или така наречения при Слави синузит.
Нека да оздравее, но да спре да прави така нареченото си шоу и да манипулира хората, защото има една поговорка - "Прекомерната лакомия води до слепотия"
..................................
Milla, пиша за разсъждаващи хора,а не за промити мозъци. Те са безнадежден случай.
За каква съвест става дума? Ако не бяха милионите промити мозъци от шоуто на Слави,  нямаше да има толкова бедни, болни и загинали от мизерия хора. Замислете се малко, че това не е шоу, а политическа манипулация, която съвсем унищожи нацията.
Ей, много сте състрадателни към силните на деня, а за хората, които са пострадали от тях никак не ви пука.
Никога няма се оправим , докато в богатите манипулатори виждаме добродетелни гении, а за истински добрите хора се съмняваме, че могат да съществуват.


Всичко бях чела, но такива умопомрачителни
глупости не бях и чесно казано имам един съвет!
Посети някой психиатър - може и да не е късно
да ти се помогне !
То бива идиоти из тези форуми, но този или тази
особа явно страда от шизофрения !
Съжалявам за нелицеприятния тон, но просто
не се сдържах  #2gunfire

# 248
  • Варна
  • Мнения: 3 415
http://www.focus-news.net/?id=f6386
много бих искала и аз да го видя това предаване...
страшно много съжалявам за случилото се и ... да...
дано се оправи...

# 249
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Гадно е! Аз се чудех къде е понеже не го видях в Мюзик айдъл. Снощи хванах края на интервюто, но не разбрах какво точно става. Сега вече ми е ясно.

# 250
  • Мнения: 5 370
Джулианна, сега пък ти ме извини, но в момента слизаш даже под нивото на този, когото искаш да уязвиш.Защо, питам аз, е необходимо? Приеми, че в Интернет всеки има право да пише, каквото намира за добре. А това, че не съвпада с твоето и на други хора мнение-чак такъв проблем ли е???
Леееелееееее.....а уж се водим майки. ooooh! ooooh!
Разбери, че както ти не приемаш други идеи по темата "обичаме ли си държавата", така има и хора, които пък други неща не могат да приемат.

# 251
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 254
червена мафия, промити  мозъци, конспирация...
българинът много се кефи на такива неща, julliana, не се ядосвай !
Слави не ме е кефил никога. ако е болен, да се оправя бързо и толкоз.

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 10:39 от karmacoma

# 252
  • Мнения: 990
Дано се оправи .Никой не заслужава такава съдба.
                           Praynig Praynig Praynig

# 253
  • София
  • Мнения: 18 679
Уязвимостта му ме потресе Sad Свикнала съм да го виждам като скала, снощи беше толкова...някак наранен изглеждаше. Много тъжно и много достойно! Дано да има късмет и да се оправи ако не напълно, то поне доколкото е възможно. Не знам, ако се стигне до ослепяване, за такъв човек като него, който буквално живее чрез работата си, да му я отнемат ще е все едно да го убият Sad Стискам му палци!

# 254
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 254
добрата новина е, че е милионер и ще може да си позволи адекватно лечение, вкл. и в чужбина и т.н. всеки ден се разболяват и умират не по-малко достойни хора, само че те просто нямат пари да се лекуват и не са известни като него.

Общи условия

Активация на акаунт