VIP Brother 2/12 Финалът!

  • 43 397
  • 1 465
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 275
Хайде Катка вън

# 1 381
  • Мнения: 5 140
Аз съм в клуба анти- Ристе, желаещи? Hug
И аз съм с вас! Hug


И аз, и аз. Peace

# 1 382
  • София
  • Мнения: 2 968
Лео, Сопрано май е време за нова тема Simple Smile

# 1 383
  • Мнения: 6 417
Целият ВИП Брадър е едно менте.  Rolling Eyes

# 1 384
  • Мнения: 1 343



Да не би да очакваш когато видиш някой като Катето този човек да ти целуне краката с възглас "Благодаря ти, зрителю!"? Обикновено се случва обратното. Мисля, че е хубаво да си оставим някакви авторитети и хора, на които да се възхищаваме, а не да ги умаловажаваме. "Някакви си роли и три пиеси" за хора, които са много далеч от тях са много, а ако разсъждаваме като теб никой не е важен, всички сме равни, революция, национализация и, да не забравяме, красивите жени въъън!

Ами не очаквам да ми целува краката ама очаквам да не очаква аз да целувам нейните.
За мен КАТЕРИНА / съжалявам даже името и не знам видно е/ не е авторитет и слава богу че не ми е.
За красивите жени нищо не съм казала много моля . И аз не съм от най - грозните.

# 1 385
  • Мнения: 677
Изненада!

# 1 386
  • София
  • Мнения: 4 423
#Cussing out, няма да говориш така Joy

# 1 387
  • Мнения: 6 167
абе тия направо са прозрачни вече.
сега ще извадят катя

кой ги контролира тия?

# 1 388
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Сигурна става така заради малкото гласуващи  Mr. Green

А няма ли кой да направи официална проверка на ВБ - еми много взеха да ни правят на "кухи лейки" #Cussing out Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Да бе - 3 пъти нямат 1 %.............ей,ама много прост народ бе..многооооооооооооооооо #2gunfire


Става така,защото ВБ е решил че Христина ще спечели............и какво ,искат да ми кажат,че Христина е модела на събременната бг жена и майка newsm78 Айде, нема нужда Naughty

# 1 389
  • Мнения: 143
Целият ВИП Брадър е едно менте.  Rolling Eyes
Абсолютно

# 1 390
  • Мнения: 2 237
Прехвърлих се на Канал 1,дават някакъв БГ филм с Део,не ми се гледа тоя скапан нагласен ББ  Crossing Arms

# 1 391
  • Мнения: 11 607
Къщата напуска Калин........

# 1 392
  • Мнения: 6 417
Айсиктир!  #Cussing out

# 1 393
  • София
  • Мнения: 2 968
...........и какво ,искат да ми кажат,че Христина е модела на събременната бг жена и майка newsm78 Айде, нема нужда Naughty

Нема , нема Simple Smile

# 1 394
  • Мнения: 5 140
Айде излизаааааа кАЛИНННННННННННН ooooh!

Е нали беше на трето място, как стана така да е последен?

Общи условия

Активация на акаунт