Всяка нова сутрин слънчице изгрява, а СЕПТЕМВРИ малък бебо ще ни сгрява!

  • 13 016
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте,
отново съм тук, шефа обяви, че ще работим до обяд, но понеже в понеделник ще ходим да подписваме едни присъединителни договори в София, аз трябва да 5 часа да чакам да станат готови, преводите на съдебните документи, защото тъпата агенция за превода, забравила, че са за днес. Така се ядосах, тази фирма я ползваме от 5 години, но това ще ни е за последно. Толкова безотговорно поведение не съм виждала. Мишок, благодаря ти за предложението. Много близка приятелка ми е, но ме предупреди, че не иска пари, а иска да я изненадам с нещо красиво. Но не казва какво, направо е за бой. Иначе и на нашата сватба им бях казала,че предпочитам подаръците да са в пари, колкото и да е гадно, но им казах да не се притесняват и 20 лв да имат, аз ще ги оползотворя. Половината ни приятели се съгласиха с това, роднините - моите също, на мъжа ни ни накупиха някакви неща, които на се ми полезни, но най-безмисления подарък е точно от тази приятелка. Само се чудя къде да го пъхна. Но не си сърдя, кой каквото прецени. Та затова питах за идеи, на мен паричния подарък ми е най-лесен. Пъхам ги в едно красиво пликче и това е. Но тя не иска. Та това е от мен. Приятна почивка утре, защото аз след малко излитам по разходки и губене на време.
Чао  Peace

# 16
  • Мнения: 1 896
Най-готиният подарък, който ние получихме за нашата сватба, беше един доста голям хамак в  етно стил и страхотни слънчеви цветове. Не знам къде има такива, ама сто процента има някъде. Сега нямаме двор, но все пак сме го използали, дори на балкона може да се сложи. Споделям го просто, защото на някой може да му хареса идеята и да я изкопира.  Grinning

# 17
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Като заговорихме за сватбени подаръци-да Ви зарина със сервизи за хранене! Мога да поканя целия китайски народ на обяд, ама те да си носят съдържанието!!! Laughing Laughing Laughing

Е, явно само аз имам късмет с изложението на работното място.
Офисът ми по цял ден се огрява от слънчице! Hug Hug Hug
Сега е добре, ама питате ли ме през лятото? Да си кажа честно, август месец никога не съм била на работа - отускаааа! А пък тази година - отпуск за бременност и раждане УРАААААА! Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 368
ОООООхх, Лекси, най-трудно е така - да изненадаш някого! Кофти. Тогава гледай да е нещо полезно и което ще й върши работа. Аз като ми кажат - изненадай ме, купувам един луксозен комплект спално бельо. Това винаги влиза в употреба, а и сега има много красиви неща. Можеш също да й купиш от онези красивите олекотени одеала в различни шарки.

# 19
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Привет в прекрасния съботен ден, макар и работен!
Анири, страхотна темичка, както винаги! Благодаря ти!
Да използвам момента да ви кажа, че Мишочето и Ани Бани са страхотни булки и в комплект с младоженците си сте чудни двойки! А шаферката на Феми е страшна сладурана  Hug Аз трябва да сканирам някоя снимка от моята сватба, че през 99-та цифровите фотоапарати не бяха широко разпространени  Wink
Относно подаръците: На моята сватба бях направила списък какво ми трябва и давах на всеки, който поиска да си избере. Мислех си, че съм решила идеално проблема. Да, ама не  Crossing Arms Точно тези хора, за които бях сигурна, че ще спазят уговорката, решиха да ме изненадат в последния момент  Confused В резултат имах три кафе-машини (добре поне, че са различни), два пълни комплекта от онези тенджери с прозрачните капаци и двойното дъно, два миксера и вече не помня какво  ooooh! А със събраните парички успяхме едва-едва да си купим гардероб, щото току-що се нанасяхме в отделна къща и си нямахме никакви мебели.
Миналата година ходих на 6 (шест) сватби  Crazy На всички дадохме пари, защото така си и поискаха, с изключение на сестра ми.
Аз смятам май да си раждам нормално, както и предишния път. Естествено, ако няма противопоказания за това  Stop И то без упойка, защото тук в Кърджали нямат опит в поставянето на епидурална и по-добре да си правят експерименти върху мен  Rolling Eyes
А бебокът вече рита толкова усилено, прави кълбета в корема ми, плува си, изобщо много е активно, също като бетко си  Hug Нямам търпение да дойде понеделник да го видя (при доц. Томова на ФМ съм), обаче нещо започнах да се притеснявам... Да ми стискате палци...

# 20
  • София
  • Мнения: 320
Mishoka, ти ме изпревари, такова беше и моето предложение за сватбен подарък.  smile3521
Между другото аз също работя близо до Орлов мост. Peace

А днес аз съм си събтно настроена, макар и на работа и просто така ми се почива и така ме мързи, че ми иде да  comp03 Дано поне да не стоим до 18.00, че не знам как ще издържа до тогава.

# 21
  • Мнения: 368
Хи, Sladka_mama, това е супер. съседки сме:) Мисля, че и Ваня е някъде наблизо. Може да си спретнем една среща за обяд на бременните септемврийки около Орлов мост тия дни Simple Smile

Инче, стискам палци. Аз лично мисля, че няма от какво да се притесняваш! Всичко е наред, повярвай ми. Ти си силна жена и носиш здраво и силно и хубаво бебе! Ще чакаме да ни се отчетеш от прегледа.

# 22
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте и от мен  Grinning
Анири, темата е оформена прекрасно за пореден път, благодаря  Hug
Аз днес съм се развихрила за пореден път в кухнята, но след малко мисля да се спирам и да седна на терасата с книжката. Времето е приказка, съчувствам на всички, които са на работа.
На нашата сватба подаръците бяха по-организирани от самата сватба  Simple Smile Бяхме казали на майка ми и свекърва ми, ако ги попитат да отговарят, че искаме пари или няколко конкретни неща. Много съм доволна, че хората се придържаха стриктно към желанията ни. Имаше само три подаръка изненада и те бяха картини, които сега стоят много добре в новия ни апартамент. Красивото спално бельо и на мен ми се струва добра идея.
Инка, не се притеснявай, моля те! Всичко ще бъде наред, ще видиш!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Бреййй... чудо невиждано.... каква активност в събота в нашата тема #Crazy ама то щото е работен ден най-вероятно де...

Инче нЕма 'а се коркаш Naughty, к'ви са тия работи newsm78, всичко ще е ОК !
Мише чак ви завидях Embarassed, че ще си спретвате обедни срещички, тюххх...  Sunglasses

Мойта щерка току що се излюпи и я гепвам след малко за разходка с цел проучване на новите магазини в квартала.... пък те никнат като гъби, щото много търговски центърчета цъфнаха около нас.... по тоя повод се сещам каква ще ми е мъка да ида в Княжево да живея, ама нали по- широко и по-чист въздух та..... Whistling

# 24
  • Мнения: 2 825
Привет и от дъждовна Испания  Simple Smile Тук пак се скапа времето  Sad Да знаете, че ви завиждам за разходките  Tired
Анири, страхотна е темичката  Hug
Вие защо сте на работа в събота, нещо се отработва ли?
Аз също ще раждам нормално, то тук секцио по желание няма, само за упойката не съм решила още... на моменти съм Confused
Аз хващам прахосмучката сега, че то като не може да се излезе поне да свърша нещо полезно  Wink

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Кларич отработва се 1 май, че е вторник и се получават 4 почивни дни.
Сори, че ви е скапано времето.... дано бързо и при вас изгрее слънцето (тук е страхотно времето Crazy) Hug

# 26
  • Мнения: 129
първо за протокола :родена съм на 12,09 а съм си избрала МЦ Вита там ходя и на консултации

На нашата сватба се зарадвах много на люлеещ се стол мисля че беше на ИКЕА сега колкото нпълнявам толкова ми е по-удобен

Ина много моля напиши мнение като мине ФМ при Томова щото аз съм в четвъртък и ми е притеснено не знам какво да очаквам

Иначе е чудесен ден верно че е работен ама аз съм на работа всяна събота така че е все едно

поздрави на всички   bouquet

# 27
  • Мнения: 690
Ина, спокойно - всичко ще е наред  Hug Не си създавай излишни нерви и напрежение, мила!  Hug И след това да не забравиш да ни кажеш всичко и в най-малките подробности  Naughty Късмет и само споко   bouquet

# 28
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Кларич отработва се 1 май, че е вторник и се получават 4 почивни дни.
Сори, че ви е скапано времето.... дано бързо и при вас изгрее слънцето (тук е страхотно времето Crazy) Hug

С риск да Ви се сторя дребнава, ще направя една поправка:
Отработва се 30 април, 1 май е официален празник!
Простете за поправката! Embarassed Embarassed Embarassed

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Така де, ама нещо не съм в час явно Crazy Laughing

Общи условия

Активация на акаунт