Отчет на набор 2003 - 6

  • 13 202
  • 321
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 211
Аз съм постлала под чаршафа памперс-чаршафче. Не съм чак такава куражлийка
Не че ако Иво се напишка няма да намокри всичко наоколо, но поне дюшека да спася.
аз чакам малко да се стопли, че ако спи напикана да не й е толкова мокро и студено.
ти, специално се будиш да го изпикаваш ли? в гърне? или го водиш до тоалета?
много ми е странно да я будя през нощта да пикае, тя понякога пикае и по 2-3 пъти в памперса, колко пъти да я събуждам Twisted Evil

# 256
  • София
  • Мнения: 15 302
Иво спа доста неспокойно тези 2 нощи. Като се събудеше така или иначе-го вдигах да пишка. Едната нощ-веднъж, другата-два пъти. В гърне пишка. Нечовешко ми се вижда да разнасям спящо дете до тоалетната. По-нататък и това ще стане, но засега, като начало, гедам да не го разплаквам заради нощно будене за пишкане.

# 257
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Ни в клин, ни в ръкав малко тук да се завра с 1 въпрос:  Crazy

Какви док-ти, (освен служебните бележки за доходи) се носеха при подаването на молба-декларация за детски надбавки?  newsm78

Смятам след работа да отида, нося личните ни карти, акта за раждане на детето - друго трябва ли, че вече забравих.  Rolling Eyes

# 258
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Само това се носи. Аз другия месец ще ходя. Миналата година бях забравила и два месеца пропуснах.

# 259
  • София
  • Мнения: 3 421
 Молба-декларация, бележки за доходи, копие от лични карти(за справка), копие на акта за раждане на детето/децата. Бележките за доходи да имат изходящ номер.

# 260
  • Варна
  • Мнения: 10 824
А колко беше максималния доход на човек - 200 лева ли?  newsm78

# 261
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да, 200.

# 262
  • Варна
  • Мнения: 10 824

Ей сега и от Социалното потвърдиха че е 200 лв, нямало промяна. Размина ми се ходенето - надскачаме лимита.  ooooh!

# 263
  • Мнения: 6 461

Ей сега и от Социалното потвърдиха че е 200 лв, нямало промяна. Размина ми се ходенето - надскачаме лимита.  ooooh!
Аз тези дни трябва да пребягам до Социалното..,че ще ми се разминат детските.
МъжО не е готов с бележката ooooh!
То не остана... като гледам до края на месеца...

# 264
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Мен ме върнаха за трудовите книжки  #Cussing out
Ново нареждане имало.

# 265
  • София
  • Мнения: 3 421
Мен ме върнаха за трудовите книжки  #Cussing out
Ново нареждане имало.

Е, хайде сега да им занесем и фишовете...направо съм изумена какво може да роди главата на някой в социални грижи.
Аз изготвям документите на служителите в работата(моите си също) и искам да Ви кажа, че всяка социална служба си е отделна губерния - отделни изисквания. Предната седмица попълних на колежката документите - там й ги преизчислявали по декларацията, като включили майчинството в облагаемият доход ooooh!. Направо вдигнах ръце, но важното е, че са ги приели.
 
 А сега по темата Laughing - малчо сутринта пак капризничи за дрехи(от известно време не ни беше тормозил) - първо да облича една блузка дето съм я взела за подарък на племенника, после да си облича пуловер, после иска една тениска(върху блузка с дълъг ръкав да облече), после си хареса една тениска на баща си ooooh!, накрая ме накара да извадя една блуза от багажа, дето снощи го събирах до 12 часа. И това го прави задължително сутрин когато бързаме и няма време да си мерим инатите.
 Снощи си легна гладен след като ме накара да намажа три паници, защото все не искал да яде в другата. Не че му пречи особено...

Забелязала съм, че моите деца са много "загрижени" за нас - ако единият реве и мрънка сутрин, другият е изпълнителен. Съобразителни са, де...поне не мрънкат и двамата.
 
 

# 266
  • Мнения: 2 125
Забелязала съм, че моите деца са много "загрижени" за нас - ако единият реве и мрънка сутрин, другият е изпълнителен. Съобразителни са, де...поне не мрънкат и двамата.

...И слава Богу де, че като си помисля един като мрънка какво е #Crazy..представям си двама Joy

Да ви кажа, че има Дактарин Орал Гел по аптеките - вкусен е, но струва 11 лв Shocked

# 267
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да ви кажа, че има Дактарин Орал Гел по аптеките - вкусен е, но струва 11 лв Shocked

А ефикасен ли е? То май и не си имала много време да мажеш...

Снощи се чух с Васи, тя е при майка ми. Тези дъждове направо ми депресират децата, пфууу.

# 268
  • Мнения: 14 133

Ей сега и от Социалното потвърдиха че е 200 лв, нямало промяна. Размина ми се ходенето - надскачаме лимита.  ooooh!
И ни е сме от "богатите" #Crazy Иначе- голямо "маймунене" правят социалните на хората за нищожните 18лв.

# 269
  • Мнения: 2 125
Да ви кажа, че има Дактарин Орал Гел по аптеките - вкусен е, но струва 11 лв Shocked

А ефикасен ли е? То май и не си имала много време да мажеш...

Снощи се чух с Васи, тя е при майка ми. Тези дъждове направо ми депресират децата, пфууу.

Мазнах го 2 пъти - снощи и днес, но с такъв зор и държане на ръцете...мъка Confused
Не дава и това е ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт