Професионални серии за коса - Тема 167

  • 44 768
  • 544
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 051
Може ли линк/ снимки?

# 256
  • Мнения: 2 777
Момичета, четох в някакви стари теми мнения за шампоаните на L’alga, но ми се иска да чуя по-скорошно мнение. Имам маска за коса тяхна и е уникална, косата ми след нея е като след салон.

Не мога да си намеря хубав шампоан, с който да измивам косата добре. Имам фина, но гъста коса, която не боядисвам отдавна и съответно се омазнява бързо. Какво бихте ми препоръчали?

# 257
  • Варна
  • Мнения: 7 935
Момичета, четох в някакви стари теми мнения за шампоаните на L’alga, но ми се иска да чуя по-скорошно мнение. Имам маска за коса тяхна и е уникална, косата ми след нея е като след салон.

Не мога да си намеря хубав шампоан, с който да измивам косата добре. Имам фина, но гъста коса, която не боядисвам отдавна и съответно се омазнява бързо. Какво бихте ми препоръчали?

Хубави са шампоаните на Лалга, но са богати консистенции. Харесвам ги, защото се комбинират с маските им/и не само с техните/ страхотно, но за фин косъм, бързоомазняващ се аз бих погледнала в посока Сам Макнайт за обем. Усещането при миене няма да Ви хареса, защото не прави лигава коса, но дава страхотна основа за нанасяне на макса Лалга включително и CPR както и на ампулните им терапии. Ако дървите все пак да е Лалга нека е тоя за обем или CPR за фина коса.

# 258
  • Мнения: 876
Сам по себе си McKnight за обем не прави абсолютно нищо с моята коса ползвам ги заедно шампоан и същия балсам изхабих шампоана до половина да видя с времето дали ще действа, нищо. Пробвах този шампоан и с други маски за обем само лалга не съм. Сега си купих маска Муран дали пасва не знам. Аз обаче от Kydra съм много доволна косата ми определено е по плътна краищата не са сухи ето за тази става въпрос

# 259
# 260
  • България <3
  • Мнения: 366
А кой шампоан прави косата по-лигава или тежка?

# 261
  • Мнения: 409
Дами, освен coating продуктите на Color Wow, които не са много за моята коса, знаете ли нещо за обем-образуващите:

COLOR WOW Raise The Root Спрей за коса
Color Wow Xtra Large Bombshell Volumizer




И също - тези дни даже ще снимам, само да стигнем до ножиците и "след" положението - косата ми е бая нацъфтяла, тоест явно термозащитата ми не работи... А понеже е добър продукт принципно, явно проблемът е в мен. Или го разпределям кофти (спрей е и уж разресвам подробно всеки път), или не използвам достатъчно... Та, моля за препоръки за термозащита под формата на емулсия/фин крем този път и да е подходяща за тънка и права коса.

# 262
  • Варна
  • Мнения: 7 935
Сам по себе си McKnight за обем не прави абсолютно нищо с моята коса ползвам ги заедно шампоан и същия балсам изхабих шампоана до половина да видя с времето дали ще действа, нищо. Пробвах този шампоан и с други маски за обем само лалга не съм. Сега си купих маска Муран дали пасва не знам. Аз обаче от Kydra съм много доволна косата ми определено е по плътна краищата не са сухи ето за тази става въпрос
Не знам какво очаквате да направи Сам за обем с косата Ви...... Комбинацията Ш+Б аз я ползвам с протеинова предшампоан терапия или пръскам Аплекчър преди балсама, защото те сами по себе си са хидратиращи. Да, хидратираща серия за обем много подходяща за фини, бързо омазняващи се коси. Шампоаните на Сам се комбинират с всякаква последваща грижа и трите.
Ричес на Кидра е чудесна серия но не е за всяка коса. Моята чума я понася само в първа част на двоен протокол и то с уговорки. Маслото от серията е топ терапевтичен протодукт. Моята любима Кидра серия е Абсолю.
ПП: Вчера съм писала Ричес, а съм мислила за абсолю - блондиска работа.

Последна редакция: нд, 12 апр 2026, 08:08 от prinzesata

# 263
  • Мнения: 15 580
Тъкмо щях да питам за Аплекчър, кой продукт пръскаш? Гледах едни ампули за терапии - някой да ги е ползвал?

# 264
  • Варна
  • Мнения: 7 935
MissChanandlerBong Точно тях ползвам само, че голямото шише с болезнена цена GrinningGrinning. Това е революция в плекс системите. Продуктът е реформулиран и е нищо общо със старата система. Бонд, плекс и биомиметик 3в1.

# 265
  • Мнения: 710
Помня, че преди в хит в темата бяха продуктите на Алтерна. А вече никой не пише за тях. Има ли все още мацки, които използват техните продукти? Чудя се, дали да се заредя с някоя тяхна серия(плюс така хваления им CC cream) или да заложа на някоя Кидра - Ричес или Абсолю.

# 266
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 524
MissChanandlerBong Точно тях ползвам само, че голямото шише с болезнена цена GrinningGrinning. Това е революция в плекс системите. Продуктът е реформулиран и е нищо общо със старата система. Бонд, плекс и биомиметик 3в1.
Може ли линк, моля?

# 267
  • Мнения: 16 638
Аз ползвам и харесвам Алтерна - и продукти за миене и финиши.

# 268
  • Варна
  • Мнения: 7 935
Алтерна си е класика. Хайверените серии не са излизали от мода никога.  Аз също ги харесвам и ползвам.

MissChanandlerBong Точно тях ползвам само, че голямото шише с болезнена цена GrinningGrinning. Това е революция в плекс системите. Продуктът е реформулиран и е нищо общо със старата система. Бонд, плекс и биомиметик 3в1.
Може ли линк, моля?

https://appros.bg/produkt/%D0%B0%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%87%D … %D1%80-aphlexior/

а това са дозичките https://appros.bg/produkt/ampula-aphlexior-reconnect-complex/

# 269
  • Мнения: 462
Помня, че преди в хит в темата бяха продуктите на Алтерна. А вече никой не пише за тях. Има ли все още мацки, които използват техните продукти? Чудя се, дали да се заредя с някоя тяхна серия(плюс така хваления им CC cream) или да заложа на някоя Кидра - Ричес или Абсолю.
Kydra към момента е най-доброто. Alterna от няколко години е с развалена формула, бяха хит (в смисъла на топ ефективен бранд спрямо парите си) преди около 10г.

Последна редакция: пн, 13 апр 2026, 17:49 от Air Space

Общи условия

Активация на акаунт