Music Idol-7

  • 5 567
  • 194
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 424
 Така се случи,че във връзка с моята работа виждам много български звезди,които така се оглеждат за внимание,горките! Confused
  За съжаление ,в БГ често се случват подобни неща.Мисля,че е заради липсата на истинския Шоу-бизнес.

# 151
  • Мнения: 3 861
еееей чак днес успях да изгледам концерта от понеделник

Много добър този Стефан бре...браво на него!!!
Теодор ми беше много атрактивен Party
Преслава, не я забелязах
Невена...може повече, въпреки че  и с тази песен се справи не зле, а песента не беше никак лесна...
Пламен този път не ме разчувства
Кременчето се справи учудващо добре. Какво са за нея 2-3 фалшиви тона повече или по малко. Тя винаги е в някаква степен фалшива....време е обаче да си ходи
Илияна, каквото си избере го изпява добре, но след това изпълнение ми се издигна в очите. Колкото и да не ми се иска да стане идол не мога да отрека, че се справи добре
 Peace

# 152
  • Мнения: 4 181
.А Невена и Красимира просто не са улучили песни както трябва... Tired
   съгласна съм.....

За съжаление не си избират сами песните. Невена е искала да изпее "Песен моя" или "Ще продължавам да пея" на Й. Христова, обаче заради преценката, че само тя и Преслава могат качествено да изпълняват поп-фолк песни е трябвало да поготви парче на Глория. След като е била ограничена в избора си, тя е пожелала да изпълни песента "Върнете се, българи" на Глория, но и това не й е било позволено, затова е изпяла тази песен. На всичкото отгоре е била и с фарингит и на антибиотици(информация от баща й).

Гигова, аз подозирах нещо такова, но не бях сигурна. Е това е доста тъпо. В смисъл, по не да го обявят, а не хората да си мислят (както и аз) че Невена не може сама да си подбира песните и същевременно всеки път да хвалят Илияна че се справяла прекрасна с избора. Илияна много добре се справи с поп фолка, да я бяха дали на нея тази песен  #2gunfire
Това е абсолютна манипулация на зрителския вот  #Cussing out

В другите държави така ли е?

# 153
  • Мнения: 2 013
Невена  Peace Страхотен глас, невероятно излъчване, много лъчезарна! Чакам да победи, за да я интервюирам  Hug

Е, има и при теб малко местен патриотизъм Laughing
Но че Невена е готина - факт.

# 154
  • Мнения: 3 268
Вече е напълно ясно на всички,че предавания като тези изключително манипулират зрителя.Вижте какво стоно с Калин във Вип Брадър.Хората  и да искаха,не можеха да гласуват за него.И тука ни работят яко.Много съм разочарована от тези предавания.Призовавам ви да гласувате за своя фаворит,защото накрая като спечели Илияна,ще стане като с тризначките

# 155
  • Мнения: 7 424
Вече е напълно ясно на всички,че предавания като тези изключително манипулират зрителя.Вижте какво стоно с Калин във Вип Брадър.
   абсолютно нелепо.......
   бях сигурна,че ще спечели,Калинчето!

# 156
  • Мнения: 3 268
Сега щели да го връщат.Явно голяма е била издънката с неговот излизане.

# 157
  • Мнения: 2 908
Гигова-благодаря ти HugНе знаех тези подробности за Невена,но все пак забелязах че не пя както трябва в понеделник.НО ТЯ МОЖЕ Peace Peace PeaceОх,моля ви се не намесвайте Вип брадър тук,щото се изпокарах с хората в тази тема ooooh!много ми е противна-а ако някой ми заговори за Еврото ще подпаля.... #Cussing outСорриии...

# 158
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
За мен няма нищо учудващо в последните три места.А този Пламен колко е надут само Rolling Eyes

# 159
  • Мнения: 2 908
Определено Peace Peace PeaceЧак искам той да си тръгне-не Кремена...Обаче съм учудена от толкова негови фенове и че си изпя хубаво песента защо е на стола newsm78Но че е нахален си е факт #Cussing out
Селма,квото и да ми говориш за мен Преслава се надува като жаба на сухо....айде за клатенето-нейна си работа,ама ето-пак я гледах на сайта-ми тя се надува за да изкара възможно повече глас,чак въздуха и излиза... Crossing ArmsИма хубав глас,ама не може да пее-не може да го изкара като хората...

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 20:21 от афродита

# 160
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Май Пламен се вижда победител вече Rolling Eyes

# 161
  • Мнения: 2 550
Кой каза, че трябва да излезе г-жа Христова?

# 162
  • Мнения: 9 913
аууу, че готино го направиха това парче на Слави.

# 163
  • Мнения: 6 417
За мен няма нищо учудващо в последните три места.А този Пламен колко е надут само Rolling Eyes
Ми надут е я. Произлиза от известна лекарска фамилия, миналата година пя на финала на Евровизия, има един куп награди.  Crossing Arms

# 164
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
За мен няма нищо учудващо в последните три места.А този Пламен колко е надут само Rolling Eyes
Ми надут е я. Произлиза от известна лекарска фамилия, миналата година пя на финала на Евровизия, има един куп награди.  Crossing Arms
Да е жив и здрав, но не ми става по-симпатичен. А финала на Евровизия не е особен критерий поне за мен.

Общи условия

Активация на акаунт