Монтана - в пролетна премяна!!!

  • 22 009
  • 243
  •   1
Отговори
# 225
emi rano Cry
napravo mi se pla4e ama......... Sad
nemoga da promenq vremeto.
aide otivam da kapq i napapkvam moq bebo,4e ne6to se kara Grinning Grinning Grinning
 Hug

# 226
  • Мнения: 42
ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ момичета.Дано само да не започнат болестите с тоя студ.Моето вече една седмица си е вкъщи болно и  направо ми омръзна почти по-цял ден да измислям разни забавления.Радвам се че темичката се пораздвижи. 
Рали почивай си наистина сега че след това край. Аз съм си поспивала де но моето дете обича да спи по докъсно от малко.

# 227
ioni i na teb i tvoeto slan4ise 4estit parvi snqg.
moq bebeo tu spi do kasno tu ne i napravo #Crazy
6te sqdam da gledam tv.sega.
na6iq tati e na rabota i nie sme sami Sad
dobre 4e si ima parno i si ni e baq topli4ko Simple Smile
aide leka ve4er ot nas i do utre Hug

# 228
  • Мнения: 3 314
Добро утро  хайде по едно кафенце   food010   4естит първи сняг и на вас  madnoel  но6тес и тук заваля  Wear Umbrella 

# 229
imam nujda az ot edno istinsko kafe Laughing
v tva vreme mislq samo za spane ooooh!

# 230
  • Мнения: 3 314
imam nujda az ot edno istinsko kafe Laughing
v tva vreme mislq samo za spane ooooh!
                      morning  sleepuu smile3524 Sleeping

# 231
  • Мнения: 3 314
Моми4ета не е ли време темата да се казва- Монтана в снежна премяна или не6то такова... newsm78      newsm53  хаиде кои 6те прави новата тема  smile3524 kaffeetrmker_2 morning  събудете сееееее

# 232
stani trudno e da se sabudime. Cry Cry Cry
emi az sam saglasna za novata tem:)
ama neznam koi 6te q napravi.az hi4 nerazbiram taka 4e men me otpi6ete Thinking
 Naughty

kvo pravite sega?az tapeq i samo mi se dreme i se pobarkvam. #Crazy

# 233
  • Мнения: 13
Dobro utro i ot men, makar che za vas veche e dobar den Simple Smile
Az mu se zaradvah na snega snoshti, no ne i tazi sutrin kato vidqh kolko e kalno na van Sad
Dnes si pospah poveche - ostavih maja mi i svekarvata da mi napravqt zakuska Simple Smile sega ediniq mie cinii, a drugiq pere novi dreshki za bebo - ta kato izleze na bql svqt vsichko da mu e gotovo.
Posle moje i na razhodka da idem nishto, che e studeno Simple Smile
Dano vashite manicheta da ne gi hvane gadniq grip ,koito se vilneel sega iz Sofia.
Vesel den vi pojelavam, makar loshoto  vreme navan Simple Smile

# 234
# 235
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честит първи сняг и от мен.Ако няма кой да направи новата тема то аз ще се нагърбя с  тази дейност.За смяна на името може да го направи само Ели но тя в последно време се губи.Много се радвам че темата ни се раздвижва и се намира кой да пише.Ако съм забравила да включа някои в списъка да пише да го добавя.Ако имате нови идеи за новата тема какво да сложа в началото също пишете тук или ако нещо не ви харесва и най вече дайте предложения за новото име.Аз съм скарана със съчиненията и въобще рими някакви не ми ражда главата.ralitsa_t колко ти остава до термина и в коя болница ще раждаш,реши ли вече.

# 236
  • Мнения: 3 314
petia  napravi q ako ne te marzi  Peace  a za6to samo Eli moje da smeni imeto ??? newsm78

# 237
zdravei petia Hug
kak si ti?kade se zagubi?
 Grinning
offfff otivam da piina malko kafence dokato bebo spinka Hug
stani i az tva se zamislqm????????????????????/

# 238
  • Мнения: 3 314
spored men ne bi trqbvalo da ima problem s imeto ta nali avtora na temata go opredelq ...

# 239
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Да но автора на сегашната тема е Ели.Добре аз ще направя новата тема но дайте предложения за името и кажете харесва ли ви началото на тази тема.Не съм се изгубила чета ви редовно но нямам време кога да ви отговарям.Ние сме добре аз ходя на работа Криси на детска,просто всичко се повтаря всеки ден.Надявам се да ми остане време някоя вечер да направя нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт