Кога станахте "стари"?

  • 1 688
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Престанах да се чувствам нова, когато започнах да общувам с някои хора по отблизо, което няма нищо общо с броя публикации. Сега общувам с хора, които имат и по 5 публикации и това не променя отношението ми към тях. Някои вече ги познавам и лично и е съвсем различно.  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 895
Според датата на регистрация съм "стара"
Според броя на мненията абсолютен новак
Чувствам се добре тук! Не страдам никак от това как ме приемат четящи - като нова или като стара! Така или иначе все съм си аз Laughing

# 17
  • Мнения: 1 517
Аз пък си мисля, че проблемът е по-скоро дали си "душата на компанията"  newsm78 А това вече не зависи нито от датат на регистрация, нито от броя мнения. Това или го имаш или не. Има хора, които след 2-3 постинга вече са забелязани, има и такива, които са "непознати" въпреки 1000-та си мнения.
А тез дето мрънкат, Мисля си аз са хора (НЕ ОБИЖДАМ НИКОЙ ), които искат да са " душата на компанията", но нещо не се получава. И се цупят.

П.П.Резааа, сега да не кажеш пак, че нямам право да мисля  hahaha

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А аз още съм си новак Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 25 634
"Стар" ставаш, когато усетиш духа на форума, в който пишеш и го възприемеш. Това няма никаква връзка с броя мнения - някои го правят още с първите си постове, други разлайват кучетата и с хилядите си бройки.  Laughing

# 20
  • Мнения: 3 405
Към мен не са държали негативно и като новак, значи съм си стара от самото начало Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 113
Май само няколко човека разбраха какво питам ...

# 22
  • Мнения: 1 629
Не се коси, Сафо Grinning
Почувствах се част от форума, като тръгнах на срещи. После се отпуснах и в нета.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
"Стар" ставаш, когато усетиш духа на форума, в който пишеш и го възприемеш. Това няма никаква връзка с броя мнения - някои го правят още с първите си постове, други разлайват кучетата и с хилядите си бройки.  Laughing
Йест. Това + факта, че като се регистрирах, бяхме под 500 (!) човека, много лесно ми позволи почти със самото начало да стана 'стара'. Прочее, съм и най-стария мод - тогава имаше общо седем форума, подопеченият ми беше осмия Laughing Представихте ли си за колко древни времена ви говоря? Laughing

# 24
  • Мнения: 2 755
Това делене, на стари и нови, винаги ми е било смешно. Не е важно колко си писала, а какво си написала. Може да те запомнят и с един постинг, а може да останеш незабелязана и с 1 000. Според мен, ако трябва да има някакво делене, изобщо, то това е на редовно пребиваващи тук и такива, които рядко четат и пишат във Форума. Първите са "в час", а вторите не винаги успяват да хванат "нишката". Бях от първите, сега съм от вторите, но това не ми пречи да се забавлявам тук.

# 25
  • Мнения: 3 447
"Стар" ставаш, когато усетиш духа на форума, в който пишеш и го възприемеш. Това няма никаква връзка с броя мнения - някои го правят още с първите си постове, други разлайват кучетата и с хилядите си бройки.  Laughing
Мда... и четене му е макята. Противно на разпространеното убеждение, че щом се регистрираш, най-напред трябва да пуснеш анкета "С кой пръст си бъркате в носа?".

# 26
  • Мнения: 1 113
Мю, аз не съм се притеснила  Simple Smile По-скоро ми беше любопитно колко време е нужно човек да се чувства удобно тук и да не започва повечето си постинги с "може да ме изядете с парцалите сега, обаче аз смятам ..." или пък "аз съм нова тук, но ..."  и др. подобни.
Моето мнение напълно се припокрива с това на Дона и Как`Сийка. Мислех си, че лесно ще ме разберете, още повече, че и номинация имаше такава - "Златно оперение".

# 27
  • Мнения: 1 629
Златно оперение беше за Профил, май newsm78
Както и да е, та, различно е, мисля, Сафо. Някои се чувстват уютно като си намерят съмишленици и/или другарчета, други се радват на анонимността...

# 28
  • Мнения: 27 524
други разлайват кучетата и с хилядите си бройки.  Laughing

Ама, то това си е въпрос на престиж и умение все пак, ако ме разбираш за какво ти говоря  Sunglasses  Laughing

# 29
  • Мнения: 5 877
Стар ставаш, когато някой те запомни.

Общи условия

Активация на акаунт