Къде в Бургас? -Тема 65

  • 6 798
  • 226
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 3 248
Добре, че са украинците, че да има кой да работи по магазините уикендите и вечер.
Тези, които ни дразнят с арогантното поведение и лъскавите коли са техните мутри. Обикновено искат да изглеждат и се правят на руски мафиоти. Изживяват като герои от Бригада. Общо взето като при нас преди около 30 години.
Свестните хора навсякъде по света са тихи и бягат от страните си не от хубаво. Българите малко ли работят по света? Всеки от нас има близки, които търсят щастието си някъде другаде. Нямам против който желае да пробва късмета си на друго място. Имам против да не се спазват правилата на държавата, която те е приютила.

# 226
  • Мнения: 4 654
Моя сблъсък с украинци е все кофти ..на няколко пъти щяха да ни блъснат и то все около мол галерия отнемат предимство ,секат пътя и наглеят насреща , на изложението на ретро автомобили една баба буквално свали синът ми от джип на който исках да го снимам за да снима внучката си ..за съжаление с това поведение и емпатията ми се изчерпа ..

Общи условия

Активация на акаунт