БисИри и правописни истЕриЙ- 10 юбилейна

  • 31 524
  • 800
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 759
                   Тъй де, аз разбрах, ама нали още ми е пресен филма и  Mr. Green ...

# 781
  • Мнения: 4 841
Цитат
НЕ, У4АСТВАЛА СЪМ ДВА ИЛИ ТРИ ПЪТИ АМА АЗ ГО БРОЯ КАТО ВЕДНЪЖ ЗАщОТО БЕшЕ С ЕДНА ДВОЙКА, И ПРОСТО МИ БЕшЕ ИНТЕРЕСНО КАКВО Е МНЕНИЕТО НА ДРУГИТЕ ПЪК И ОТГОВОРИХ НА ВСИ4КИ ТЕМИ ОТ ПЪРВА СТРАНИЦА, НЯКОИ ОТ ВТОРА, СЪС ЗИМА БЯХМЕ ОБВИНЕНИ 4Е ВЪСКРЕСЯВАМЕ СТАРИ ТЕМИ И РЕСХИХ 4Е Е ВРЕМЕ СА НОВА И ПО-ПИКАНТНА, ДОБРЕ 4Е СИ ТИ ОТ 6 ДА НАПИшЕш НЕщО( НЕ СЪВСЕМ ОТГОВОР АМА ХАЙДЕ ОПИПВАш ПО4ВАТА ЯВНО)

 bowuu

# 782
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Отговори на въпроса: Как взехте книжка:
Цитат
Отмах (честно).
Отмах честно ли значи? Thinking Повече ми звучи като отведнъж, от раз или както там се пише (как, всъщност - отраз или от раз?) newsm78
Цитат
Не мога да се начудя на този, който си купува книжка ooooh! ooooh! ooooh!, а този, който ги продава, трябва да го осмъртят.
#2gunfire

# 783
  • Мнения: 2 386
Laughing Laughing Laughing Laughing
 
Не е истина..


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154643.msg2977153#msg2977153

Първи клас - а сега на къде

Към втори ...

# 784
  • Мнения: 2 759
"не поткрепям също така и безблатното и безразборно  къмпингувне"
                   ... където 'безблатно' всъщност е 'безплатно'  Whistling...

# 785
  • София
  • Мнения: 5 828
"не поткрепям също така и безблатното и безразборно  къмпингувне"
                   ... където 'безблатно' всъщност е 'безплатно'  Whistling...

ааааа, някой може и да харесва блатното къмпингуване, да лови жаби например  Grinning

# 786
# 787
# 788
  • Мнения: 9 865
Има всякакви маниаци, този тук е поанталист, ако мога така да го изрека, така някак си. За родовете няма да обръщаме внимание, въпрос на стил все пак в поезията всичко е позволено  Mr. Green

Цитат
според.мен.човек.изгражда.тези.стени.само.с.1.единствена.цел.....те.ограничват.него.но.и.ограничват.
др.дадостгнат.до.него
пазят.го.
Всеки.имал.дори.малко.по.труден.живот.ги.е.рядил.или.още.го.реди.около.себеси.
това.е.просто.защитен.рефлекс....който.понякога.помага.понякога.вреде....
имам.да.драсна.още.1-2.реда.но.наистина.закъснях.вече


от друг форум е Twisted Evil

# 789
  • Мнения: 173
Цитат
според.мен.човек.изгражда.тези.стени.само.с.1.единствена.цел.....те.ограничват.него.но.и.ограничват.
др.дадостгнат.до.него
пазят.го.
Всеки.имал.дори.малко.по.труден.живот.ги.е.рядил.или.още.го.реди.около.себеси.
това.е.просто.защитен.рефлекс....който.понякога.помага.понякога.вреде....
имам.да.драсна.още.1-2.реда.но.наистина.закъснях.вече


Задъхах се докато го четох. Имам чувството, че го е писал приятелят на Малкълм (негърчето с астмата).

Не е намерил човека шпацията  Laughing аз така писах СМС на един Сименс.

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 16:33 от Lucanka

# 790
  • Мнения: 173
Цитат
Re: бихте ли се навили на тройка?

Апсурд,    любовта е нещо което е съэдадено само эа двама

Цитат
просто отвори сърцето си эа някой друг и бъди щаслива ... раэбери,че мъжът тръгне ли веднъж е като раждата- няма спиране!  И не се връэвай на глупости от сортар че са само приятели -не бъди найвна!

Мъжът като раждането ли е или като ръждата? Защото и двете като тръгнат и няма спиране.

Цитат
Като чета по горе мамите дано не съм эгрешила със сокчето, но нали педито така каэа

При здравни проблеми с децата, д-р Евгени Минчев.

Цитат
....ям по- малко количество от приди и има ефект........

ПрИстаниииииии . . . Laughing

Цитат
вечерта към 6-30ч ми иэпадна и тапата и чуствах лек дискомфорт-вече тайничко се надявах ,че дълго чаканият момент наближава ,но- нищо болката не се увиличаваше

6-30ч = 17:30 ???

Цитат
водата в нея само эаврява эа секунда

Какво е заврява??? Помощ мили мами, отговорете!

Цитат
     голяма смехурия!

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 17:26 от Lucanka

# 791
  • Мнения: 9 865
Цитат
просто отвори сърцето си эа някой друг и бъди щаслива ... раэбери,че мъжът тръгне ли веднъж е като раждата- няма спиране!  И не се връэвай на глупости от сортар че са само приятели -не бъди найвна!

сортар е сос тартар под прикритие...
Абсолютно мъжът е като раждането нЕма спиранеее  Peace

# 792
  • Мнения: 3 405
Цитат
НЕ, У4АСТВАЛА СЪМ ДВА ИЛИ ТРИ ПЪТИ АМА АЗ ГО БРОЯ КАТО ВЕДНЪЖ ЗАщОТО БЕшЕ С ЕДНА ДВОЙКА, И ПРОСТО МИ БЕшЕ ИНТЕРЕСНО КАКВО Е МНЕНИЕТО НА ДРУГИТЕ ПЪК И ОТГОВОРИХ НА ВСИ4КИ ТЕМИ ОТ ПЪРВА СТРАНИЦА, НЯКОИ ОТ ВТОРА, СЪС ЗИМА БЯХМЕ ОБВИНЕНИ 4Е ВЪСКРЕСЯВАМЕ СТАРИ ТЕМИ И РЕСХИХ 4Е Е ВРЕМЕ СА НОВА И ПО-ПИКАНТНА, ДОБРЕ 4Е СИ ТИ ОТ 6 ДА НАПИшЕш НЕщО( НЕ СЪВСЕМ ОТГОВОР АМА ХАЙДЕ ОПИПВАш ПО4ВАТА ЯВНО)

 bowuu

Ей към т'ва искам линк Simple Smile

# 793
  • Мнения: 7 605
Цитат
Здравейте и от мен!

И аз от 3 седмици запо4нах със захранването.До сега съм дала морков,тиква,и картоф и тиква на Хип!Моята Мика много добре се 4увства за сега,но имам 4увството,4е е много лакова.Колко горе долу трябва да изяде бебе на 5 месеца и половина?Тя си изяжда на обед по4ти цялото буркан4е,като и давам и вода,а след буркан4ето понякога иска да я и докърмя.Аз смятам да давам полодове по-късно.

Внимание, от полодовете децата стават лакови  Naughty

# 794
  • Мнения: X
свинска мац

Общи условия

Активация на акаунт