Снимки и спомени от близко и далечно минало - 4

  • 106 751
  • 2 744
  •   4
Отговори
# 2 595
  • Мнения: 15 972
Когато за първи път видях Форд "Орион" (на снимката – БГА "Балкан"),очите ми станаха на палачинки! Satisfied Впечатляващ и  до днес дизайн.

# 2 596
  • Мнения: 13 290
Бяха подарили такъв пъзел на малкият ми братовчед. Аз бях или в жимназията, или в университета, но не можех да се отделя от пъзела, все го редях. Майка ми се смееше, да ми подарят и на мен пъзел. Тогава минаваше за детска игра, сега имам 5 кашона с пъзели, като ми се ще, ги редя.

# 2 597
  • Мнения: 9 476
Ауу, Doli! Като дете имах такава шапка от булана, но светлосиня Simple Smile

И аз. Моята беше бяла.

# 2 598
  • Мнения: 2 161
11 май 1997 г.

# 2 599
  • Sofia
  • Мнения: 30 644




Галантерия


Последна редакция: пт, 19 юни 2026, 21:33 от Doli

# 2 600
  • Мнения: 571


Ето този беше!😍

# 2 601
  • София
  • Мнения: 9 401
Изложба на добре отгледани деца? Да не говорим децата, милите, как изглеждат на снимката.

# 2 602
  • Sofia
  • Мнения: 30 644
Изложба на добре отгледани деца? Да не говорим децата, милите, как изглеждат на снимката.
И тогава явно е имало подобни измислени номинации като сегашните  “Майка на годината” 🤔






Последна редакция: нд, 21 юни 2026, 06:52 от Doli

# 2 603
  • Мнения: 7 769
Малко ми звучи като "Изложба за най-едри и вкусни домати" Grinning
Много ми е любопитно, какви са били критериите за отгледаност. Ако всички са чистички, спретнати и без признаци на недохранване, не знам как се познава кое го гледат по- и най-добре.

# 2 604
  • Sofia
  • Мнения: 30 644








Димитровград,1957год.




Последна редакция: сб, 20 юни 2026, 22:01 от Doli

# 2 605
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 782
Малко ми звучи като "Изложба за най-едри и вкусни домати" Grinning
Много ми е любопитно, какви са били критериите за отгледаност. Ако всички са чистички, спретнати и без признаци на недохранване, не знам как се познава кое го гледат по- и най-добре.

Попадала съм на вестник с информация за конкурса. Около 1930, и точно това са били критериите - нахранено, чистичко и спокойно.

# 2 606
  • Мнения: 9 281
Малко ми звучи като "Изложба за най-едри и вкусни домати" Grinning
Много ми е любопитно, какви са били критериите за отгледаност. Ако всички са чистички, спретнати и без признаци на недохранване, не знам как се познава кое го гледат по- и най-добре.
Много е важно от кой период е снимката, тогава бихме могли да си обясним не с днешните мерки наличието на подобна "изложба" (кавичките са от мен, защото и на мен ми е странно, но съзнавам, че ни делят минимум 70-80 години от тази снимка, така като гледам).

# 2 607
  • Sofia
  • Мнения: 30 644
Преди 1945год.е.










Последна редакция: нд, 21 юни 2026, 10:16 от Doli

# 2 608
# 2 609
  • София
  • Мнения: 9 401
Хотел Поморие в Поморие. Интересна сграда в стил брутализъм. Но са я съборили 2025 г. Поне на мен ми харесва, донякъде.

Общи условия

Активация на акаунт