Незабелена пишка = малка пишка ?

  • 162 149
  • 258
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 880
Хихи, голям бъзик Joy
Очаквайте скоро в "Дом и семейство" да завалят теми от рода на "Оная кучка, свекърва ми, нарочно не забелвала на мъжа ми пишката, за да ми направи мръсно" hahaha Laughing

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 15:19 от Biba

# 46
  • Мнения: 47 988
олеее, това видео е ужасно  Shocked
а иначе по темата- толкова е писано за това забелване вече, че не знам защо се пускат нови

# 47
  • Мнения: 4 406
Ба туй съм го чувала, ама на- при мен резултати нема, та за подръпване ми беше приказката, ако някой е пробвал, като при мъжките атрибути.
Май някоя баба да питаме, а?
няма смисъл да питаме, на дядковците и без това им висят дисагите доста... ако причината за това е редовното подръпване на чатала, известно като признак на мъжественост сред муньовците, редно е и пишката да се подръпва... дано ефектът при нея идва по- бързо, отколкото при придружаващите я атрибути...

# 48
  • Мнения: 7 723
 
...няма смисъл да питаме, на дядковците и без това им висят дисагите доста... ако причината за това е редовното подръпване на чатала, известно като признак на мъжественост сред муньовците, редно е и пишката да се подръпва... дано ефектът при нея идва по- бързо, отколкото при придружаващите я атрибути...
newsm65 newsm65

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
бе сега разбрах, защо този на мъж ми и на съседа имат разлика... Ама то толкоз прозачино билоо...  Whistling

# 50
  • Мнения: 494
 newsm62 newsm62 newsm62Прочитането на всичко по темата тук ми отне 20 минути обаче не съжалвам ни най-малко...умряхме си от смях с мъжа ми(просто беше нечовешко да оставя цялото това забавление само за себе си)... newsm62
 Честно,много благодаря за комедията...-аз като една майка на две момчета има какво да "науча" оттук newsm62 newsm62 А си мислех,че вече съм по-наясно с момченцата,пък то.... smile3521 newsm62

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
newsm65 newsm65
Ще следя темата с интерес!!!  Laughing Laughing Laughing

Отдавна не е имало подобно яко творение на велики мислители  smile3508

# 52
  • Мнения: 6 029
бе сега разбрах, защо този на мъж ми и на съседа имат разлика... Ама то толкоз прозачино билоо...  Whistling

изобщо, от тази тема рабрах толкова много неща.... БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ!

# 53
  • Мнения: 2 891
Уффф, че сме!!! Не трябва да сме толкова агресивни  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 10 758
Уффф, че сме!!! Не трябва да сме толкова агресивни  Mr. Green
Ти пък...къде видя агресия?
Масажа трябва да се прави нежно, без да се прилага сила Wink

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Уффф, че сме!!! Не трябва да сме толкова агресивни  Mr. Green

Уффф, ма на мен ми мноу смешно,бе, к`ва агресия  Naughty  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 494
Уффф, че сме!!! Не трябва да сме толкова агресивни  Mr. Green
Ти пък...къде видя агресия?
Масажа трябва да се прави нежно, без да се прилага сила Wink

На, и моят мъж тва вика...никаква агресия(казва)...нежност трябва и внимание... Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 2 891
Аз за майчето си мислех... сега няма да влиза във форума... Sunglasses

# 58
  • Мнения: 742
 smile3532 smile3532 smile3532
Оф че се посмях хубаво

# 59
  • Мнения: 550
Абе хора,тая тема е направо голям бисер!!! smile3532 newsm62 rotfImao rotfImboНаправо не мога да  спра да се смеяяяя!!!!

Общи условия

Активация на акаунт