Колко давате за благотворителност?

  • 4 675
  • 143
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 138
Dona, благодаря за разяснението. Когато се включих на предишната страница бях добронамерена. Но не беше оценено - даже напротив! Пак хаплив коментар. Защо? Ето, че и на мен темата не ми е чужда. Ако си чела тук внимателно, не може да не си забелязала. Няма причини да се чувствам по-малко достойна от нея да говоря за благотворителност.


няма повече и по-малко достойни. има хора, които искат да се доказват и които са по-скромни. всекиму своето.
но има хора, които правят нещо и решават че са пъпа на света. че могат да размахват пръст и да поучават другите. да си мерят благотворителноста.
ето това натъжава Sad

# 121
  • Мнения: 3 674
Мале в какво се превърна  и тая тема ooooh! Моми4ета...за6то винаги темите тръгват хубаво ..и после се по4ват стрелби и плюене..и обиди. Ама  в  всяка тема е така....досега не съм поднала в тема дето някой да не напада някого.. newsm78..наистина ли ви прави кеф да се дъв4ете една друга....?? Crossing Arms

# 122
  • София
  • Мнения: 3 099
да си мерят благотворителноста.

Браво. Звучи мъдро! Има и правописна грешка.

# 123
  • Мнения: 4 195
няма повече и по-малко достойни. има хора, които искат да се доказват и които са по-скромни. всекиму своето.
но има хора, които правят нещо и решават че са пъпа на света. че могат да размахват пръст и да поучават другите. да си мерят благотворителноста.
ето това натъжава Sad
тук си много права, но имам опит, няма да те разберат, както и да е Peace
Бахти темата стана, сериозно, пък и аз в кюпа, пък и с едни недомлъвки, кой по строй, кой не знам си какво. А за какво идеше реч, за благотворителност ли, ми за 3 път ще попитам, някой днес прочете ли статията поместваща се на 2 огромни страници в 24 часа newsm78 има връзка с това, което цял ден тук пишем. А как ми се искаше без злоба в тая тема.
Ако аз съм обидила някой в нея - да ме прощава, не съм светица, човек съм Peace но има неща, за които някои хора не са прави Naughty

# 124
  • Мнения: 25 633
Мале в какво се превърна  и тая тема ooooh! Моми4ета...за6то винаги темите тръгват хубаво ..и после се по4ват стрелби и плюене..и обиди. Ама  в  всяка тема е така....досега не съм поднала в тема дето някой да не напада някого.. newsm78..наистина ли ви прави кеф да се дъв4ете една друга....?? Crossing Arms

Спорът е хубаво нещо. Парата трябва да се изпуска някак. Иначе става лошо. И страшно!  Laughing  Peace

# 125
  • Мнения: 6 167
около милион и триста хиляди швейцарски франка годишно.
имам фондация и там влагам част от фонда ,
който ми направиха родителите ми при навършването на 21г.възраст.

# 126
  • София
  • Мнения: 2 210
Забелязвам ПМС.
Прекрасно е да си наясно с чуждата осъзнатост! Време е и за собствените ти комплекси. Wink
...
Не. А трябва ли? Не забелязах тона ми да е провокативен, когато ми се нахвърли... По някаква причина трябва да съм на колене ли?

Dona, благодаря за разяснението. Когато се включих на предишната страница бях добронамерена. Но не беше оценено - даже напротив! Пак хаплив коментар. Защо? Ето, че и на мен темата не ми е чужда. Ако си чела тук внимателно, не може да не си забелязала. Няма причини да се чувствам по-малко достойна от нея да говоря за благотворителност.


Виж, много лично си приела нещата.
Извинявай, че не съм ти обърнала персонално внимание.
Не мога да ти се "нахвърлям" без да ми е ясна позицията ти, а тя в случая липсва. Колене?? Хаплив коментар??? По-малко достойна???? Ivonska, извинявай, ама не си центъра на света. Още по-малко на моя.

Хората, към които беше насочена болднатата ми забележка наистина ЗНАЯТ за какво става въпрос, но ти наистина не си от тях. А защо интерперетираш всеки коментар като насочен към теб е въпрос, който сама трябва да си зададеш.
Подозирам, че си мислиш, че съм отнесла изречението си, че благотворителност не се прави насила към сайта ти(който разгледах след като така лично взе да интерпретираш постове, насочени съвсем на друго място), а всъщност аз адмирирам идеята да се облекчат максимално хората , желаещи да дарят някой лев, но нямащи време за банки.За което-БРАВО на теб!

Колкото до моят ПМС -облекчавам си го с повечко секс, но в момента съм по-скоро в овулаторна фаза, така, че явно психо-соматичното обяснение, което се опитваш да дадеш за поведението ми  не е много обективно.

И всъщност аз не говоря за благотворителност. Не и това, което ти си разбрала от поста ми. А самият факт, че участваш в проекти и то реални, надявам се, те прави определено по-достойна от мен...(само изразът "достойна ДА ГОВОРЯ за благотворителност" леееекичко ме смущава, ама това е сигурно заради разликите във възгледите ни).

Така или иначе "си го мерех" някъде в 5-6 клас, когато още нямах съзнание за собствената си личност. В момента съм на 30 и знам "колко ми е дълъг и къде мога да огрея, къде ще ми върже и пр." и нямам нужда да говоря за това. Но,ако имаш нужда- дай да си ги мерим- обичам да помагам на разни хора да си решават проблемите.

Колкото за времето за собствените ми комплекси, да ти кажа, то е настъпило, откакто обиколката на ханша ми не може да падне под 96-97, което е поне от 10 години, така, че...аре моля ти се да не ми го определяш ти. Много е лично, не за друго.

Нямах намерение да се включвам повече в тая тема, но ти определено ме заинтригува да видя що е то да се дъвчеш и словоблудстваш в Клюкарника.
Жалко, че е точно по такъв повод.
Иначе-единственото, което истински ме подразни в теб е изключително дребнавата ти и тъпа забележка към Matakosmata, която не познавам, но от всико, което прави знам, че е ДОСТОЕН човек. И вярвай ми-това ще ти го върна! Щот съм отмъстителна Mr. Green Mr. Green
Отмъщението ми ще го видиш в някоя такава тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178765.0, така, че те съветвам оттук нататък непременно да ползваш бутона "проверка правопис" преди да пуснеш някоя своя проникновена мисъл. (егати как ме насъссссссска и назлоби, не е истина, просто!) Twisted Evil Mr. Green Laughing Joy Joy

# 127
  • София
  • Мнения: 6 743
Давам колкото мога  Peace
Завихрените спорове няма да коментирам.
Отговарям само на въпроса на Кейси   bouquet

# 128
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Имам приоритети-семейството, после всичко останало.
Последните 6 месеца може да се каже, че е 0 и не се чувствам гузна, работила съм за първия приоритет.
Освен всичко останало, напоследък не мога да бъда убедена в правилността на нерегламентираната благотворителност и това дълбоко ме спира.
Ма не ми се пише по темата, че и наживо и тук има прекалено много фанатизирани, немислещи и твърдо уверени в правотата си хора.
О, да, не получавам душевен оргазъм, когато давам пари за благотворителност, не си правя сметка и не смятам какво е можело да си купя, считам, че не коментирам. И не смятам, че съм направила добро, даже, може би съм сторила и по-лошо.

# 129
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
и ти Кейси имам един кестион, влизаш ли във форум Красива мама?

Много рядко.

затова се учудваш тогава и пускаш тази тема.

# 130
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
сОпретЕ се, де.

Я да преброим сега колко се вързаха да дават отчет  Mr. Green
Щото нали уж било грозно така да се парадира, че и глупаво дори.

# 131
  • Мнения: 4 138
и дойде бог и изгони фарисеите от храма............ Wink

# 132
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Алелуя Simple Smile

# 133
  • Мнения: 2 353
   Кръв, пот и топла бира в Клюкарника. Какво ли не прави едно "впредвид".

# 134
  • Мнения: 1 427
Колкото....

Общи условия

Активация на акаунт