Тест за бременност...конкретно питане

  • 5 030
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря ви момичета за окуражителните думи, днес ми е далеч по-спокойно   bouquet
Сутринта направих пак тест и чертичката пак беше бледа, зацапване нямам днес и се обадих на лекаря си, който ми каза след 10 дни да отида при него, защото сега е рано.
Благодаря ви още веднъж и ви пожелавам и вие да видите съвсем скоро заветните 2 чертички   bouquet

# 16
  • Мнения: 368
 smile3525 newsm51
Декемврийско слънчице да огрее дома ти, ти пожелавам   bouquet
Радвай се на този щастлив миг - ЧЕСТИТО!!!
Аз имах точно една капчица на датата на М., точно леко кафеникава. Тест си направих след една седмица закъснение, чертата беше плътна, но пак беше по-бледа от контролната.
Ух, много се радвам!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 546
Браво момиче!  bouquet
Хайде лека и спокойна Simple Smile
И сега не се тревожи толкова, след няколко дни вече всичко ще е ясно. Peace

# 18
  • Мнения: 1 792
мног се радвам че е спряло да ти тече но ти за всеки случай се пази няколко дена-полежавай повече не вдигай тешко и не правете любов с милото.дано всичко е наред и за напред Hug

# 19
  • Мнения: 560
И моя първи тест беше същия.И аз имах леко зачапване в деня,когато уж трябваше да ми дойде.Няма нужда да правиш втори сега-ще покаже същото,дори да е друг модел.Изчакай 4-5 дни и пробвай пак.Според мен си за едно голямо ЧЕСТИТО. smile3521

# 20
  • Мнения: 617
И моя първи тест беше същия. По това време бях нещо настинала и пих едни лекарства та си мислех че те са повлияли на тази полу червена полу бяла чертичка ама не то си е било от бебето.
ЧЕСТИТО! ЖЕЛАЯ ТИ ПРЕКРАСНИ ДЕВЕТ МЕСЕЦА. newsm51

# 21
  • Мнения: 2 019
и според мен си бременна  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 247
БРЕМЕННАСИ ЧЕСТИТО  bouquet

# 23
  • Мнения: 117
slavena, това е прекрасно   bouquet

Макар и бледа втората чертичка е супер желана тук и гаранция за успех  Peace

Това си е наистина мечтан резултат! БРАВО!

# 24
  • Мнения: 117
Моя тест изглежда по същия начин + зацапване преди седмица.След няколко дни направи нов,тогава втората чертичка най-вероятно ще е по ясна.
Но има ли две черти според мен има и бременност.
Успех! Grinning

# 25
Момичета, благодаря ви за пожеланията, но малко съм притеснена  Tired
Пак имам кафеникаво зацапване тази вечер и не знам какво става... Sad

# 26
  • Мнения: 1 792
колко дни ти е закъснението.боли ли те някъде или е само зацапването

# 27
Закъснението ми е 1-2 дни някъде и нищо не ме боли, само зацапването е  Rolling Eyes
И температурата си мерих сега съвсем мъничко преди 37 ми е.
Но това зацапване определено ме смущава  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 792
миличка сега не се разтройвай.нещото което можеш да направиш е да лягаш и да ставаш единствено до тоалетна.вземи и един НОШПА.закъснението ти не е много и може да изхвърлеш плода ако нещо не му е наред.ама ти сега лягай и почивай.в този момент и на лекар да идеш това ще ти каже-казвам ти го от личен опит.а за температурата ако не е мерена сутринта не е показател.премери я утре сутрин и виж колко е.хубаво ще е да е над 37.дано всичко се нареди,но дори и да не се получи кураж  Hug

# 29
  • Мнения: 630
Хм, аз имам 4 такива теста  Embarassed , правени 4 последователни дни, като със всеки следващ интензитета на оцветяване беше една идея по-силен./последния е толкова ясен/ Днес ми е 2-ри ден от закъснението и имам доста признаци, но и аз ще изчакам още 4-5 дена преди да направя окончателния, с надявам се 2 еднакви линийки.

Общи условия

Активация на акаунт