Тест за бременност...конкретно питане

  • 5 033
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35 969
Честито!, момичета Grinning
  bouquet  bouquet  bouquet
Лека бременност

# 46
аз съвсем се обърках, ходих за почивните дни извън София и нямах никакви ама никакви признаци за нищо, и вече чаках да ми дойде - на 1 май - примирих се че няма нищо. Да но вече е 2 май , а няма нищо, сам орозово зацапване - сутринта се събудих в 4.30ч с пристъпи на гадене и разбъркан стомах, газове, къркорене... леко разстройство... топла вълна, после ми мина и сега отново нищо - да видим кво става - или ще ми дойде или не - но никога не съм имала подобни шантавелни истории... да видим - ще го бъде или няма да го бъде  newsm78

# 47
  • Мнения: 4 371
А тест направи ли си след това?

# 48
  • Мнения: 802
ми направи си тест, миличка !

# 49
не съм бреми - другия път  Wink взе че дойде... гадост
май ще трябва да ида на доктор с тея странни преживелици през месеца...

# 50
  • Мнения: 27 524
Бременна си, бременна си  Mr. Green

# 51
здравейте момичета.
аз сащо имам подобен проблем.преди шест месеца преживях мисед спонтанен аборт когато влизах в четвърти месец. от тогава цикалът ми е изключително нередовен.последните месеци ми идва на всеки 2 седмици,но ние упорито пробвахме за бебе.последните седмици усетих че нещо не е наред: гарди апетит и т.н.в сряда видях че ми е зацапало савсем леко ама мнооого леко.съмнявах се какво е причината и в 4етвътък си направих тест-положителен,е вярно втората линия е по-бледа но и предната ми бременост започна така и съм сигурна.лошото е че зацапването още го имам и се поусили.изпадам в панически страх че нищо няма да излезе и този път.сега трябваше да се роди и предното бебе на 11 май.предполагам такова зацапване не е нормално но все още се надявам поне да е цветна бременност. може би е наивно от моя страна но незнам какво друго да правя...

# 52
  • Мнения: 1 209
kriss1103, отиди на лекар. Щом теста ти е положителен значи бременност има. Нека доктор ти каже от какво е това зацапване...

Успех...

# 53
Благодаря!послушах те макар и със страх отидох и ревнах:)едвам обясних какво се е случило."дърта магарица" съм:)както баба ми се изразява.
ходих днес на лекар но понеже нямах час само ме"консултираха" набързо.общо взето ме успокои с това че след като нямам менструални болки и кървене значи всичко е още наред.
(аз от време на време имам болка ама е нито в яйчника нито към матката-посредата като че ли и като седна или свия краката ми подпира нещо ....)
 разбира се може и да не е след ден-седмица.да си направя тест ми каза тя след 2 седмици дори и да съм имала период през това време и да отида пак или да ме регистрират или да се обедят че нямам нещо излишно останало.голяма помощ...но поне успя да ме поуспокои.в интерес на истината днес ми зацапа даже по-слабо сутринта и чак вечерта пак ама доста слабо.притеснява ме най-вече че моят вторачен поглед откри малки частички кафеви...като миниатюрни люспички.утре се прибирам при родителите си и в понеделник живот и здраве съм на друг лекар.дано стискам до тогава.на всичкото отгоре днес така паднах че ревнах от старх да не влоша нещата.за сега само ръката ми е синя...иначе купувам бебешки дрешки за когато дойде мемента...много се надявам да съм се успокоила с покритие...ще един страхотен подарък от господ:))))стикайте палци моля ви!!!! Flowers Four Leaf Clover

# 54
  • Мнения: 521
честито на бъде6тите мами  Simple Smile !kriss1103 ,стискам ти палци  Simple Smile .пък 6те ида и аз да си взема един тест 6тото ситуацията мн съвпада  newsm78

# 55
дано имаме късмет.
утре ще знам повече.иначе не издържах и вчера си направих още един тест и с облекчение видях че втората черта е доста по ярка почри 1:1 с първата.реших че ако е тръгнало да пада хормоните трябва да намаляват не да се увеличават и това ме крепи в момента до утре-часът на истината...дано има добри новини и от двете:))))

# 56
  • Мнения: 12
Здравейте! kriss1103 моят съвет е да се успокоиш - стресът може да доведе до по големи беди. Така, че направи нещо релаксиращо и отпускащо и гледай по позитивно- в крайна сметка вече имаш две ярки черти! Така , че честито и късмет, дано всичко да е наред.  bouquet
И послушай съвета ми- спри да се притесняваш и се опитай да се радваш, паниката и притеснението не ти помагат- а вредят! newsm10

# 57
  • Мнения: 218
kriss1103, дано всичко да е наред! Кафяво зацапване е доста често срещано, както и болки наподобяващи тези преди цикъл.

# 58
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА.
ходих на лекар в понеделник.на няколко..което видяха беше киста на десният ми яйчник 4на5см.казаха че матката се е приготвила за полод но плод не виждат.последната лекарка излезе упорита като мен и търси с вътрешен и външен скенер 20 минути.имаше самнение за извънматочна.накрая намери едно нещо голямо колкото главата на топлийката и каза че трябва да е то.аз все си мислех че трябва да е по-голямо.зацапването спря напълно но в понеделник пак съм там за да види дали онази точка е поразнала в мехурче.сега гледам да не  мисля за това колкото и да е трудно.чуствам се добре дано продължава и да е по-добре за напред.
благодаря ви за съветите ще се постарая да ги спазя Simple Smile

# 59
  • Мнения: 712
Дано всичко бъде наред, Крис! Пиши да кажеш какво е станало  Hug

Общи условия

Активация на акаунт