VIP Brother 2 - 13 - Финалът!

  • 37 895
  • 1 111
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 1 343
Така ли се храни дете,със заплахи и Диновци???
И аз да съм-няма да погледна лъжицата.
Много е зле женицата,много.
А на ЗДравко писмото беше страшно студено.


И аз така мислех доскоро, но вече не си правя прибързани квалификации спрямо майки, които се чудят как да вкарат две трохи за цял ден в устата на детето си. Когато детето ти е със завиден апетит и три дни да стачкува, не си даваш сметка колко е лошо да е така ежедневно/станах свидел не съм участник/. Нека майките на наистина злояди деца първи да "хвърлят камъка"...ако могат.

Злоядо дете да не ти е в къщата ... Но да ти кажа никога не съм го тъпкала със сладко / в това отношение на мен си се е метнал и като види вафла очите му светват / ... Имахме проблем със яденето но в яслата си прояде така че явно моя подход е бил грешен или му е дошъл момента. НО ДА ХРАНИШ ДЕТЕ БЕЗ АПЕТИТ Е КОШМАР.

# 946
  • Мнения: 258
Аз бях за Калин!!!!!!!!Сега съм за Китаеца или Тишо. Жените нещо ме разочароваха.

# 947
  • Мнения: 1 343
Ето аз мога да отговоря. Hug
Сина ми е злоядо дете и до ден днешен пазарлъка е голям с това хранене,но никога не съм го удряла или заплашвала.
... наказвала съм,което за мен пак е грешно и всъщност най-добрата тактика е да го оставиш гладно.

Не съм я гледала как го храни,но за мен в отношението и към детето има още много да се желае.



Подкрепям  Peace
Гладен ли е сам отваря устата и ме дърпа към кухнята !
Но просто аз се отказах защото нямах нерви да го моля храня и т.н. 3-пъти на ден . Сега му намерихме цаката Simple Smile Аз приготвям яденето Денис отива до компютъра и ми тупа по стола да сядам Simple Smile и почваме да се храним там излапва всичко докъто си говори с някой по SKYPE ... Препоръчвам ти го Намбър Уан е метода Simple Smile

# 948
  • Мнения: 1 343
Аз пак да питам Венета какво написа на Шрек? Той що се разхлипа?
Колко й липсва той да гледа мач, а тя да му мрънка, че не й обръща внимание.  newsm78

Е айде сега Simple Smile И моя мъж като ни няма с малкия една седмица и ми се обажда и ми казва : Лелеееее умирам от тъпотия няма кой да дивее из нас и кой да ми мърмори...

Какво сега аз Тишо ли съм  newsm78

Наистина мисля че се обичат ! Мисля че докъто си въртеше халката си мисли за Венета Тишо това е истината според мен !

# 949
  • Мнения: 6 648
Не съм сигурна ,че това с халката въобще има някакво значение.Аз рядко я слагам ,а със сигурност обичам съпруга си и ценя брака.

# 950
  • Мнения: 669
Катето, Катето!!!!!!!!! newsm44 newsm10 newsm44

# 951
  • Мнения: 275
ХАйдееееееееееееее  финаааааааааааллллллллллллл
ДА се махат тия всичките от тази къща, че да отиват да копаят , да садят, да ремонтират.
Брейййй цял месец се олежаха , а хората навън се отработиха(особено ние-по цял ден тропаме по клавиатурите).
Да излизат довечера, да се посмеем, да се поядосваме за последно през този сезон и да даваме прогнози за следващия.
Пожелавам ви един прекрасен, динамичен и стремителен днес именно днес и в Бъгария.
Да победи вашия фаворит, а ако не усмихнете се и си погалете децата-само в тях е истината-другото е вятър работа.   bouquet   bouquet   bouquet Hug  Hug  Hug

# 952
  • Мнения: 669
Катето може и да прекали с истериите, но нито веднъж не се оплака  колко и е тежък живота! Не обичам мръхли и вечно мрънкащи "нежни и неразбрани" създания! Предпочитам "мъжки" момичета , с чувство за хумор, енергични, с ироничен език и бърза мисъл! В Къщата най-близо до това ми е Катето!!!!

# 953
  • Мнения: 7 186
В Нова в момента са майките на Маги и Китаеца, братът на Тишо, пиарката на Деси, братовчедката на Ристина и приятелка на Катето.

# 954
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Катето може и да прекали с истериите, но нито веднъж не се оплака  колко и е тежък живота! Не обичам мръхли и вечно мрънкащи "нежни и неразбрани" създания! Предпочитам "мъжки" момичета , с чувство за хумор, енергични, с ироничен език и бърза мисъл! В Къщата най-близо до това ми е Катето!!!!
А дали е тежък живота на Катето? Laughing

# 955
  • Мнения: 4 370
Катето може и да прекали с истериите, но нито веднъж не се оплака  колко и е тежък живота! Не обичам мръхли и вечно мрънкащи "нежни и неразбрани" създания! Предпочитам "мъжки" момичета , с чувство за хумор, енергични, с ироничен език и бърза мисъл! В Къщата най-близо до това ми е Катето!!!!
А дали е тежък живота на Катето? Laughing
Не мисля

# 956
  • Мнения: 419
В Нова в момента са майките на Маги и Китаеца, братът на Тишо, пиарката на Деси, братовчедката на Ристина и приятелка на Катето.

А Здравко що го нема  newsm78
Казват ли нещо интересно  Thinking

# 957
  • Мнения: 133

Трябва да ви кажа,че изобщо повече не ми се
говори за Христина,нито думичка повече......

Хриса - социално зло,  няма срам от нищо. Снощи имаха някакво свободно време за игри и можеха да поиграят на дама, обаче Христинището копризно измуча "О, не на дама. Дайте на нещо по-така разлигавено / нещо подобно беше, може и по-разюздано да е казала / на "бутилка" да играем.!!!
 Хриса поиска да играе в къщата "на бутилка "с Тишо и Китаеца!!!!
 Думи нямам.
 Това мина всички граници!
 Нали всички от форума знаят как се играе на бутилка и какво е продължението на играта.!!! Момчетата й отказаха и добре направиха.

# 958
  • Мнения: 275
ееееееееееееееее,  ама и  в  студиото са седнали така
близките на по-виповете на масата до Лора-на Маги майката, на Деси пи ара и на Катето приятелката.
А встрани близо до публиката-майката на Китаеца, на Христина братовчедката и на Тишо брат му.
Аз ли само виждам някакво разделение и по време на подобни предавания.

# 959
  • Мнения: 8 476
Браво на майката на Маги!Сега ще вземе и Маги да ми хареса покрай нея.Ами права е,не открива топлата вода-не е Катето една от най-големите актриси.И това не е обидно,това просто е очевадно.И това за дистанцирането си е точно така.Може би тактика,а може и да не играе,знам ли?

Общи условия

Активация на акаунт