VIP Brother 2 - 13 - Финалът!

  • 37 899
  • 1 111
  •   2
Отговори
# 975
  • Мнения: 4 053
ама вярно кръвта вода не става Joyбратовчедка й на хриса същата като нея,само дето е изрусена

има ли го вече в нета предаването,
искам да ги видя  Rolling Eyes

# 976
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 254
нито Виолета, нито Христина. тук са най-добрите майки Peace

# 977
# 978
  • Мнения: 2 759
 ...Деси... Но само не казвайте, че постигнала сама всичко, защо мислите, че се ожени за Гальо - нито е хубав, нито има кой знае какви качества, с които да впечатли една популярна жена като ДесиСлава, нищо друго, освен пари! Всичко беше заради интереса и на двете страни!...

                   Е, не съм съвсем убедена, че всичко е било само финансов интерес. Аз също харесвам неособено харесвани мъже, които по стечение на обстоятелствата са били доста добре финансово осигурени. Така се е получава, защото един не особено красив мъж има по-мъжки и истински характер, просто в повечето случаи когато човек не е надарен с външна красота развива вътрешната си такава в много по-голяма степен. Пък да не забравяме, че тя освен съпруг е търсила и баща за детето си. Затова мисля, че не можем да съдим толкова лесно за причините, поради които е била с него. Дори ако приемем, че финансовия интерес е бил водещ донякъде - може би тя въпреки всичко се стреми (съзнателно или подсъзнателнно) към условия, в които би могла да прекарва повече време вкъщи, с деца и семейство. Нищо лошо няма в това.

# 979
  • София
  • Мнения: 981
karmacoma,темата е ВБ и щом ги дават по "телевизора",значи може да си ги обсъждаме колкото си искаме.Децата си ги гледам както съм сметнала за правилно и не ги завирам на никого в очите за да ме коментира.
Голямата ми дъщеря беше много злояда когато беше около 1 год.,след като няколко пъти ми изплю храната в лицето,просто спрях да я напъвам.Когато огладняваше започна да си казва и до сега нямам никакъв проблем с яденето.Не мисля,че детето ще умре от глад ако след като е изпило цяло шише с мляко не си изяде попарата.

# 980
  • Мнения: 2 759
Да победи вашия фаворит, а ако не усмихнете се и си погалете децата-само в тях е истината-другото е вятър работа.  Hug
                Страхотно изказване, haley  Hug, подкрепям  Peace!

# 981
  • Мнения: 2 839
Ама вие къде сте гледали тия роднити!? Снощи нямаше таквизи работи!?

По въпроса каква майка е Христина ... не съм гледала онлайн откак излезе буля Василка и не съм виждала изцепките и. Верно НОВА не показват такова нещо. Мисля си, че ако ни спестяват тия неща, то е заради предния сезон на ВБ и Виолета Здравкова. ТОгава отнесоха много критики, че са вкарали майка с дете, за това че тя не го гледа добре, та сега гледат да си го спестят.
Ама що ония двамата - Тишо и Китаеца все си говорят, че не са виждали майка да се грижи така добре за детето си!?  newsm78

За злоядите деца ... моето едното до 2г. отказваше да яде друго освен мляко. На маймуна съм се правила, в смисъл "я отвори пистата да кацне тоя самолет вътре" и подобни, но не съм плашила, да не говорим пък да съм удряла /нищо, че редовно ми е идвало да го направя  Mr. Green/. Предварително се изнервях когато наближеше хранене. МНого е трудно, но малко от малко трябва да си психолог, за да го преодолееш без да нараниш детето. Ноооо ... няма дете без проблеми, кой злояд, кой хиперактивен, кой ревлив ... майките са за това - да се справят. Хриса нивга няма да оправдая  Mr. Green

# 982
  • Мнения: 2 759
Видях Деси като чувствителна и обичаща майка взела в ръце съдбата си и не разчитаща на никой.
                     Peace

Значи викаш щом жената на брадъра и тя е Христина и детето им колкото Здравковото, работата е нагласена Хриси да спечели...вери интерестинг логика бих казала..
                     Момичето само намекна, че е по-навътре в нещата, и вероятно знае много повече. Аз лично и вярвам  Peace.

# 983
  • Мнения: 2 759
                    Ей го кво е сладко детето  Hug

# 984
  • Мнения: 2 673
Емия, благодаря, че си пуснала СМС за Светльо!!Нека Господ да  даде много здраве и късмет на твоето семейство!

# 985
  • Мнения: 48 259
ох, може и дане сте на моето мнение, но според мен деси е по-добра майка, като изхранва детето си и родата си, отколкото мрънкалото христина, дето "уж" много си гледа детето
и моите деца са злояди, но не съм ги заплашвала, нито съм ги тъпкала с вафли, просто-игнор на яденето докато им се прияде
мнението на тишо и китаеца едва ли е много компетентно-те според вас колко деца са отгледали Wink, а това което хрис каза на деси, че не си виждала детето-направо е толкова подло ooooh!
защо ББ не пусна вътре и децата на маги и деси, а само на тъпата хиста?!така щяха да са равностойни, а не само да съжаляваме христа и да се умиляваме от яница!

# 986
  • Мнения: 133
ТОВА ,НЕ Е МАЙКА ,КАКТО ЧУХМЕ  ,ОТ НЕЙНАТА БРАТОВчЕДКА , А И ТЯ ГО КАЗА В КЪЩАТА ,ТЯ НЕ ГЛЕДА ДЕТЕТО СИ,А НЕЙНИТЕ РОДИТЕЛИ , ЗАТОВА И ЗДРАВКО КАЗА ,ЧЕ ТЕПЪРВА ТРЯБВА ДА СВИКВА С НЕГО .....ТА ТОЧНО ТЯ КАЗА НА ДЕСИ ;--НЕ ИСКАМ СЪВЕТИ ,ОТ МАЙКА ,КОЯТО С МЕСЕЦИ НЕ ВИЖДА ДЕТЕТО СИ ;;.......ТОВА Е ЖЕСТОКО ,ЗАщОТО СИГУРНА СЪМ УМИРА ДА БЪДЕ С ДЕТЕТО СИ ,НО ТЪЙ КАТО НЕЯ НЯМА ,КОЙ ДА Я ИЗДЪРЖА ФИНАНСОВО ,СЕ НАЛАГАТ ,ТЕЗИ МЪЧИТЕЛНИ ЗА ЕДНА МАЙКА РАЗДЕЛИ....А,ХРИСА ,НЯМА ОПРАВДАНИЕ ,ТЪЙ ,КАТО МЪЖА Й ИМА 2 ХОТЕЛА И ЯХТА , ФИНАНСОВО ОСИГУРЕНИ СА !!!

ЕДИНСТВЕНАТА ПРИчИНА ЯВНО Е НЕЖЕЛАНИЕТО Й , ЗАщОТО Е ЗАЕТА КАТО ПИТБУЛ ДА ПАЗИ ЗДРАВКО... Joy

# 987
  • Мнения: 376
ох, може и дане сте на моето мнение, но според мен деси е по-добра майка, като изхранва детето си и родата си, отколкото мрънкалото христина, дето "уж" много си гледа детето
и моите деца са злояди, но не съм ги заплашвала, нито съм ги тъпкала с вафли, просто-игнор на яденето докато им се прияде
мнението на тишо и китаеца едва ли е много компетентно-те според вас колко деца са отгледали Wink, а това което хрис каза на деси, че не си виждала детето-направо е толкова подло ooooh!
защо ББ не пусна вътре и децата на маги и деси, а само на тъпата хиста?!така щяха да са равностойни, а не само да съжаляваме христа и да се умиляваме от яница!

Явно никак не са ти злояди децата, щом огладняват и им се прияжда. Значи не са гладни в момента, когато им е време за ядене /според нас големите им е време, но според тях  newsm78/, а си търсят когато огладнеят. А злоядо дете мила никога не огладнява и не търси храна само.  ooooh!

# 988
  • Мнения: 133
 КОМЕНТАРИИТЕ НА УСТАТА

Ива Николова:
Гласуването в подкрепа на Христина показва една отвратителна тенденция в нашето общество - че българинът почти никога не е наясно в какъв сюжет участва. Това шоу е за ВИП-персони. И трябва да се избира от ВИП-персони. Христина просто не е участник в тази игра. Тя е клопка, примамка за наивници, елемент, който отклонява вниманието от същността на проблема. И хората гласуват точно за нея - т.е. те успешно са отклонили вниманието си от същността и са се заели с периферни явления. Христина е от най-глупавите жени, които съм виждала. Тя е лишена от капчица лично достойнство. Само пълна глупачка може да си мисли, че ще върже мъж като му роди дете. И само човек, който много се мрази, може да се обрече на нещастието да бъде пренебрегван цял живот.

Руслана Попова:
Беше нормално жените да се държат лицемерно, след скандала между Христина и Катето Евро. Разумът ти го диктува, обстановката ти го налага. Ако имаше респект към по-възрастния човек, към по-успелия човек, към по-рутинирания човек, нямаше да се стине до този скандал. Така че Катето беше права. Христина трябваше да разбере кога трябва да си тръгне от Къщата. Катето й каза: "Мен тук ме е поканил "VIP Брадър" и е права за това. А Христина не е поканена. Тя е в шоуто, защото е направила някаква схема, някаква игра, някаква провокация и то по съвсем други правила. И тя с респект към Катето трябваше да й се извини

# 989
  • Мнения: 133
Дим Дуков:
Хората, които гласуват, наистина обичат да се олицетворяват с някой от героите в Къщата. Христина е тази, на която мъжът й изневерява. Мъжът й две години се е дърпал да се оженят. Тя в общи линии е типът слугиня и това е поводът, заради който много жени са я подкрепили.
Китаеца пък придоби самочувствие, че би могъл да спечели шоуто, след като си тръгна Азис. И вече разглежда Деси Слава и Катето Евро като истинска конкуренция. И те наистина са такава. Човек много се променя в тази Къща. Много бързо забравя какво е станало. Катето обаче успя да се удържи и не проговори на Венета до края. Но самата тя каза, че Венета не е успявала да я подразни така, както Христина успя, защото се почувства като Мадона сред някакви едва ли не второкласни български звезди.

Общи условия

Активация на акаунт