Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др.

  • 90 339
  • 628
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 10 858
Иля, благодаря, че сподели за крема за къдрици Hug
Ще си го взема, абсолютно.
Моята коса е права, но с дифузер си я начупвам страхотно, при това само с пяна. Представям си как добре ще стане с този крем!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 601
Благодаря ти, Иля Hug
Аз все още не съм пред празничен фалит и още утре смятам да отскоча до салонът, където се продава Керастас...Ще заложа на зелената серия, а след това ще споделя мнението си с останалите тук Simple Smile Peace
Целувки на всички и ви пожелавам весели, красиви и незабравими празници!!!  love001 newsm51

# 602
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ще се възползвам от темичката да попитам някой използвал ли е продукти на марката Eugene Perma? Налага се аварийно да се боядисам при фризьор, който боядисва с бои от тази марка, но дори не я бях и чувала. С риск само да се шашна сега, ви питам.  Thinking

# 603
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Моята фризьорка работи с тях...но боите и са други...използвала съм шампоани на Eugene Perma...хубави са спокойно Peace

# 604
  • Мнения: 2 414
А някакви отзиви има ли за серията за руса коса на Тиджи?

# 605
  • София
  • Мнения: 651
Не се ли чете Тиги?
Аз имам и шампоана и балсама - харесват ми Grinning

# 606
  • Мнения: 2 414
Аааа сигурно така се чете Laughing
Аз се колебая между тях и серията за руса коса на Лореал Проф.? newsm78

# 607
  • Sofia
  • Мнения: 779
jorjeta благодаря ти за успокоението, утре в 10 ще видя какви ще ги свърши госпожата с боята  Joy

# 608
  • София
  • Мнения: 2 181
Искам да похваля крема за къдрици Tec curl memory down cream на Loreal Professional, направо съм възхитена от резултатът. Косата ми по принцип е чуплива на вълни, но с този крем става много къдрава и със страхотно оформени къдрици. Препоръчвам го горещо !  Peace
Иля, този крем, ако се сложи на права и тънка коса, дали ще я поначупи, дали ще придаде обем? Защото алтернативата с ролки е ужас за косата - накъсва я.
Мисля че пяната за обем за тънки коси "аеро волюм" ще ти свърши работа Peace

# 609
  • Мнения: 3 576
Едно въпросче - продуктите от сайта zlatnaribka.com ментета ли са някакви???
Днес си получих шампоан и маска за коса от серия на Лореал, която редовно ползвам.
Има разлика в цвета на опаковките, а маската мирише доста по-различно от това, което съм взимала от салоните, да не кажа нищо общо.
Шампоана горе-долу го докарва....
Какви са вашите наблюдения???

# 610
  • Мнения: 240
Нямам никакви оплаквания! От коя серия си взе?

# 611
  • Мнения: 3 576
Intense Repair...

# 612
  • Мнения: 115
Много неприятно!
Nadia79, свърза ли се с тях и обясни ли че има проблем?

Не съм купувала нищо от сайта все още, така че нямам впечатления. Интересува ме обаче какъв е срока на годност? А и друго - някой наясно ли е защо цените на някои неща се различават толкова чувствително от тези в салоните? При едни разликата е минимална, но при други е значителна. В салоните например повечето маски на Керастас забелязах, че са около 65 лв. за 200 ml. ,  тук за 500 ml горе-долу пак толкова... Не казвам, че няма обяснение, просто ме интересува.

# 613
  • Мнения: 209
Аз също съм недоволна от zlatnaribka.com.Поръчах си преди известно време няколко продукта,минаха 2 раб.дена и нищо ,нито ми доставиха стоката,нито ме известяват по мейла или по тел.какво става,защо се бави поръчката...реших да изчакам още 2 дена и пак нищо,накаря се свързах с тях и ми обясниха,че едното кашонче не било пристигнало при тях и го чакали всеки момент newsm78..изчаках още няколко дена и накрая се изнервих и спрях поръчката...и не съжалявам,набавих си продуктите от фриз.салон и макар и на по-висока цена поне се консултирах професионално и ме обслужиха на ниво..

# 614
  • Мнения: 529
Аз нямам оплаквания. Пуснах поръчката завчера, вчера по обяд вече я получих. Поръчах Витамино колор, мирише както обикновенно.

Общи условия

Активация на акаунт