Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др.

  • 90 397
  • 628
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 115
Ами,че търсих го този Bain de Force,ама не го намерих в Ягодата.......ето този ли....?
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=69012&goChar=L

И аз не го виждам в Ягода в момента. Този е:


# 586
  • Мнения: 764
Препоръчайте ми шампоан и балсам тогаз някакви,изрисена ми е косата,но в корените мазна.

# 587
  • София
  • Мнения: 7 914
pipilota viktualia , ако искаш някакъв ефект от Цимента, трябва да си вземеш цялата серия, не само балсам, а да си с друг шампоан.

Щом си с изрусена коса е хубаво да си вземеш подхранваща серия.

# 588
  • Мнения: 764
pipilota viktualia , ако искаш някакъв ефект от Цимента, трябва да си вземеш цялата серия, не само балсам, а да си с друг шампоан.

Щом си с изрусена коса е хубаво да си вземеш подхранваща серия.

Да,засега ще отложа цимента и ще разгледам в Ягодката за нещо друго,подхранващо.Благодаря!
Ето този щампоан май избирам,защото само той май е за нормална коса,но не мога да избера маска... newsm78
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57485&goChar=L

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 12:11 от pipilota viktualia

# 589
Здравейте, момичета Hug
От няколко дни влизам във форума и чета специално тази темичка, защото имам доста проблемна коса Sad Косъмът ми е тънък, косата изглежда рядка...По принцип е мазна, но не толкова..., а краищата ми са определено сухи...Боядисвам я постоянно черна, понеже отива на тена на лицето ми, а зная, че доста уврежда структурата на косъма Confused
Имам страхотното желание да опитам с " Керастаз ", но след всичко изчетено не успях да се ориентирам на коя серия да заложа...Дали на тази зелената, за обема... ooooh! Мисля, че не ми е увредена чак толкова косата, но е доста тънка и перушинеста Laughing
Моля ви, препоръчайте ми ш-н и маска... Hug

# 590
  • София
  • Мнения: 7 914
Искам да похваля крема за къдрици Tec curl memory down cream на Loreal Professional, направо съм възхитена от резултатът. Косата ми по принцип е чуплива на вълни, но с този крем става много къдрава и със страхотно оформени къдрици. Препоръчвам го горещо !  Peace


Justy , косата ти се нуждае от подхранване, за да има и обем и форма. Можеш да разгледаш темата и да си избереш някоя от подхранващите серии на Kerastase.

# 591
  • Мнения: 2 414
Иля,може ли снимка на продукта за къдрици? Hug

# 592
  • София
  • Мнения: 7 914
Май са му сменили опаковката, защото го намирам само в тази му форма -

А иначе е с тази опаковка, но на него пише Tec curl memory down cream -

# 593
  • Мнения: 2 414
Мерси за бързия отговор. Hug
А как точно се използва,защото аз досега съм си къдрила косата само с пяна? Embarassed

# 594
  • София
  • Мнения: 7 914
Мерси за бързия отговор. Hug
А как точно се използва,защото аз досега съм си къдрила косата само с пяна? Embarassed

Кремът се нанася на влажна коса по дължината и връхчетата, след това се масажира. Пише после да се използва дифузер, но аз си я издухвам само със сешоар и ефекта е възхитителен.

# 595
  • Мнения: 2 414
Мерси,ще го потърся. Hug

# 596
  • София
  • Мнения: 1 956

Justy , косата ти се нуждае от подхранване, за да има и обем и форма. Можеш да разгледаш темата и да си избереш някоя от подхранващите серии на Kerastase.

И аз имам тънка коса, но пък не се боядисвам, защото така и така ми е почти черна. Но ме съмнява за такава тънка коса да са подходящи всякакви подхранващи продукти. Трябва да са специално за тънка коса, защото иначе за 1 ден се омазнява и седи гнусно сплескана. Но и аз не съм с опит с Керастас. Само Аминексил съм ползвала и останах много доволна. Но и аз искам да наблегна на въпроса за зелената серия за обем. Какъв й е принципът? Че нещо съвсем се обърках - по едно време останах с впечатлението , че е противостарееща Shocked

# 597
  • София
  • Мнения: 1 956
Искам да похваля крема за къдрици Tec curl memory down cream на Loreal Professional, направо съм възхитена от резултатът. Косата ми по принцип е чуплива на вълни, но с този крем става много къдрава и със страхотно оформени къдрици. Препоръчвам го горещо !  Peace
Иля, този крем, ако се сложи на права и тънка коса, дали ще я поначупи, дали ще придаде обем? Защото алтернативата с ролки е ужас за косата - накъсва я.

# 598
  • София
  • Мнения: 7 914
P-r-o-l-e-t , кремчето е за " контрол на недисциплинирани къдрици ", не мисля, че е подходящ за права коса. А иначе може и да начупва, ако се ползва с дифузер, но това мога само да го предполагам.

А иначе за зелената серия на Керастаз не мога да говоря от личен опит, защото обем си имам даже в повече, но намерих, че е за  структуриране на фини и деликатни коси, възстановява еластичността и здравината на косъма, увеличава обема на и плътността на косата и диаметъра на косъма.

# 599
  • София
  • Мнения: 1 956
Иля, благодаря  Hug
Еми аз съм решила след Нова година (че по празниците пофалирах малко Mr. Green) да се хвърля в пропастта и да си купя каквото там трябва от зелената серия, пък после ще пиша отзиви. А на теб "Пу-пу" каква хубава коса имаш! КАжи при кой фризьор ходиш, че повечето фризьори като видят такава хубава коса и й виждат сметката.

Общи условия

Активация на акаунт