ДВАНАДЕСЕТИ клас 2025/2026 - Тема 2

  • 37 166
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 24
shimbite, ако искате повече време- резервирайте от по- рано- 13ч. примерно...От моя бал помня суматохата и бързането, сега е още по- прибързано всичко. Затова решихме по модерному да празнуваме в друг ден.
тити, този период с подскачането след всяко известие и звънене или писане го минах, сега вече просто е обявил, че няма да ходи и аз не се впрягам от ел. дневник. Но тихо се тревожа за финала на училищния живот. Не, че е бил поголовен беглец от училище- просто тази година е тотален отвръз Sad

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 1 849
Момичета,
камък ми падна от сърцето като прочетох последните няколко мнения- че и аз като гледам как набъбват отсъствията в Школо Scream А той - "спокойно, процедурата по изключване от училище е толкова дълга, че няма да има време за нея!" ... оправданията му са, че играели белот в часовете и предпоитал да прави нещо друго....Rolling Eyes

mrancho
значи да си взема кърпички!
Подозирам, че той няма да ме иска да отида, де.

# 737
  • София
  • Мнения: 18 507
😂 Моят е наобратно, до утре са на училище и даже ходи по-рано, внезапно му се появи мерак. 😂
И нашето тържество ще е в друг ден, но и аз бих препоръчала поне час по-рано да е събирането, щом ги искат в 17 часа в училище. Докато се посрещнат гостите, докато се видите и ще трябва да препускате към сборния пункт.

# 738
  • Мнения: 3
Здравейте! Някой има ли представа кога ще излязат резултатите от предварителния изпит по математика в СУ на 18 април?

# 739
  • София
  • Мнения: 3 035
Здравейте! Някой има ли представа кога ще излязат резултатите от предварителния изпит по математика в СУ на 18 април?
Не знам, обаче не очаквам задоволяващи резултати.

# 740
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 379
И ние ще сме в кюпа с недоволни.
Някъде ми се мярка,че резултатите излизат 2 седмици след изпита.
Хич не ми е нетърпеливо този път Simple Smile Той разчита повече на матурата.

# 741
  • Мнения: 3 172
Аз да питам, макар че още е рано, но колко време горе-долу преди матурите ще разберем в кои училища са разпределени. Тази информация нали ще бъде публикувана на сайта на МОН, за който ни дадоха кодове след като подадоха заявленията.
Кой ги е дал тези кодове?

# 742
  • София
  • Мнения: 17 792
Малко закачка
дятито с пушек твори последния щрих към дипломната. Явно все още чувството за хумор не го напуска въпреки стреса.  Чувствам се поласкана! въпреки грешката...




Това е много, ама МНОГО добро!

# 743
  • София
  • Мнения: 5 252
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

Сигурно ще е последната за учебната година Simple Smile
Има анкета, ако искате да гласувате.

Общи условия

Активация на акаунт