Мен още ми е някакво особено, защото ви бях споделяла как всеки казваше в началото “ аз това ще ви взема , ако имате нужда от нещо кажете , да знаете че ние ще купим това и това “ Еми никой освен майка ми не е взел едно нещо. Свекървата още го играе обидена, пари щяла да даде … мисля си аз купих всичко, ако искаш дай за раждането 😂 За другите няма да коментирам, една позната “ а у аз ще ти взема шишета “ казвам й , жена не съм взимала шишета а искам да занеса едно в болницата за всеки случай, ако нещо се цедя и т.н ако не ще го ползвам да седи бибата в него. “ е спокойно то има време “ Еми купих си някъв комплект днес бюджетен.
Между другото писах в групата във фб за априлските майки и направих чат за София. Ако някоя иска да се джойне евентуално на пролет/лятото да излизаме с количките нека ми пише ще й пратя линк на лично.
